Skocz do zawartości

Przerejestrowanie samochodu zmiany od 1.09.2022


47

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

Jestem świeżo po zakupie samochodu, nadal nie przerejestrowany z braku czasu.


No i właśnie już czas mam, tylko waham się czy zrobić to teraz czy czekać do września.


Wiem że są jakieś zmiany, ale zakładając że tablic zmieniać nie będę i że i tak nie mam naklejki na szybie to będzie jakaś różnica czy zrobię to teraz czy za 2 tygodnie?

Pozdrawiam,

47

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie masz powodu czekać. Urzędnik i tak nie sprawdza czy naklejka jest czy nie.

A jak za dużo czasu minie to możesz dostać karę administracyjna.

Mój znajomy płacił bo o miesiąc się sliznął, a ja za 4 miesiące zwłoki nie dostałem nic. Ten sam urząd, jedynie w moim przypadku napływ Ukraińców do rejestrowania był. Ale tak naprawdę czemu tak było, nie wiem. Ot, olski urząd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie masz powodu czekać. Urzędnik i tak nie sprawdza czy naklejka jest czy nie.

A jak za dużo czasu minie to możesz dostać karę administracyjna.

Mój znajomy płacił bo o miesiąc się sliznął, a ja za 4 miesiące zwłoki nie dostałem nic. Ten sam urząd, jedynie w moim przypadku napływ Ukraińców do rejestrowania był. Ale tak naprawdę czemu tak było, nie wiem. Ot, olski urząd.

 

dzieki, zlozylem wniosek.

co ciekawe mozna go zlozyc w 100% online - pewnie teraz tylko odbior nowego dowodu bedzie osobiscie.


Dzieki!

Pozdrawiam,

47

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Jestem świeżo po zakupie samochodu, nadal nie przerejestrowany z braku czasu.


No i właśnie już czas mam, tylko waham się czy zrobić to teraz czy czekać do września.


Wiem że są jakieś zmiany, ale zakładając że tablic zmieniać nie będę i że i tak nie mam naklejki na szybie to będzie jakaś różnica czy zrobię to teraz czy za 2 tygodnie?

 

Zdaje się, że w Auto Świat pisali, że naklejki i tak będzie można usunąć. Ja w zasadzie od 2 lat jeżdzę bez bo tak mnie w ASO poinformowali, jak się ta zmiana pojawiła. Przy kontroli jak mnie machnęli za prędkość (o 5km/h) to się nikt nie czepiał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.