Skocz do zawartości

zmiana umowy z Pre-LCI na LCI


szakal1611

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ja mam dalej info od deaera aby poczekać, bo nie mają jeszcze oficjalnych informacji...

To jak to jest jedni już mają załatwione, a do innych dealerów jeszcze info nie dotarło...?

To wszystko jest bardzo chaotyczne...


Jeżeli sam dealer nie zaproponuje przejścia na LCI bez dopłaty z wyrównaniem wyposażenia, będę również zacięcie walczyć... za dużo czekania i za dużo różnych innych okazji przeleciało, w związku z tym iż podpierany byłem hasłem i myśla "gwarancja ceny" !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też dostałem informacje, że nie mają jeszcze oficjalne informacji z BMW Polska co robić z zamówieniami z przed LCI które się nie wyprodukują przed lipcem. Czy ktoś z was podpisywał już aneksy i ma przekonwertowane zamówienie z pre LCI na LCI ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otrzymałem aneks, wszystko po staremu tylko jakoś terminu realizacji zamówienia brak. Zamiast konkretnej daty widnieje taka enigmatyczna notka:


Termin realizacji zamówienia ulegnie wydłużeniu, termin wydania pojazdu zostanie przekazany po

potwierdzeniu daty produkcji przez importera (kod 150).


co myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otrzymałem aneks, wszystko po staremu tylko jakoś terminu realizacji zamówienia brak. Zamiast konkretnej daty widnieje taka enigmatyczna notka:


Termin realizacji zamówienia ulegnie wydłużeniu, termin wydania pojazdu zostanie przekazany po

potwierdzeniu daty produkcji przez importera (kod 150).


co myślicie?

 


W jakim salonie zamawiałeś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otrzymałem aneks, wszystko po staremu tylko jakoś terminu realizacji zamówienia brak. Zamiast konkretnej daty widnieje taka enigmatyczna notka:


Termin realizacji zamówienia ulegnie wydłużeniu, termin wydania pojazdu zostanie przekazany po

potwierdzeniu daty produkcji przez importera (kod 150).


co myślicie?

 

Wygląda na to, że ustawiasz się do nowej kolejki na LCI i wcześniejsze czekanie na PRE LCI nie ma nic do rzeczy. Obawiam się, że szanse na to, że auto dostaniesz jeszcze w tym roku są małe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, cierpliwość to faktycznie pożądana cecha w obecnych czasach. Jestem nastawiony na długie miesiące oczekiwania. Pytam jedynie jaką formę ma aneks u Was? Czy dealer zdobył się na jakiś konkretniejszy termin czy tak jak u mnie, ujęte jest to tak ogólnikowo?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drobny update, jeśli ktoś nie czytał w wątki powyżej.


Po tym jak uparłem sie przy starych warunkach, Panowie z BMW najwyraźniej przekalkulowali sobie konfigurację i doszli do wniosku, że niemożliwe stanie się możliwe. Mianowicie, moje auto, którego produkcja rzekomo została anulowana 16.05 przez fabrykę, otrzymało właśnie status 150 i wg salonu za 3 tygodnie wyjedzie z fabryki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drobny update, jeśli ktoś nie czytał w wątki powyżej.


Po tym jak uparłem sie przy starych warunkach, Panowie z BMW najwyraźniej przekalkulowali sobie konfigurację i doszli do wniosku, że niemożliwe stanie się możliwe. Mianowicie, moje auto, którego produkcja rzekomo została anulowana 16.05 przez fabrykę, otrzymało właśnie status 150 i wg salonu za 3 tygodnie wyjedzie z fabryki.

 

To pokazuję jakimi krętaczami są dealerzy, wydaję mi się, że poinformowanie BMW POLSKA w tym przypadku nie zaszkodziło. Gratulacje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drobny update, jeśli ktoś nie czytał w wątki powyżej.


Po tym jak uparłem sie przy starych warunkach, Panowie z BMW najwyraźniej przekalkulowali sobie konfigurację i doszli do wniosku, że niemożliwe stanie się możliwe. Mianowicie, moje auto, którego produkcja rzekomo została anulowana 16.05 przez fabrykę, otrzymało właśnie status 150 i wg salonu za 3 tygodnie wyjedzie z fabryki.

 

Cześć, napisałem PW, mam ten sam problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy forumowicze, czy ktoś może potwierdzić co następuje w kwestii regulowanych / zaciskanych / pompowanych boczków oparcia fotela? W obecnym konfiguratorze nigdzie nie widzę takiej opcji... Czy ktoś z Was może potwierdzał z dilerem konwersję tej opcji lub jej brak w LCI?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy forumowicze, czy ktoś może potwierdzić co następuje w kwestii regulowanych / zaciskanych / pompowanych boczków oparcia fotela? W obecnym konfiguratorze nigdzie nie widzę takiej opcji... Czy ktoś z Was może potwierdzał z dilerem konwersję tej opcji lub jej brak w LCI?

 

Przechwytywanie.jpg

 

Cześć, napisałem PW, mam ten sam problem.

 

Auto się produkuje - no straszny problem. Wielu by chciało taki problem jak Twój.

Stop Electric GO V8. 2 litry to może mieć czajnik ;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy forumowicze, czy ktoś może potwierdzić co następuje w kwestii regulowanych / zaciskanych / pompowanych boczków oparcia fotela? W obecnym konfiguratorze nigdzie nie widzę takiej opcji... Czy ktoś z Was może potwierdzał z dilerem konwersję tej opcji lub jej brak w LCI?

 

Przechwytywanie.jpg

 

 

Faktycznie jest, jakoś musiało mi umknąć w tym gąszczu opcji, dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem od dealera propozycję nowych warunków: zachowany rabat, ale naliczony od ceny LCI czyli kilkadziesiąt tys drożej. Być może będzie jeszcze coś taniej, ale okaże się to po wyprodukowaniu auta i negocjacjami między BMW Polska a dealerem. Co drugie zdanie rozmowy to to, że to nie jest to zależne od dealera, że to oficjalne stanowisko BMW Polska itd.

Na pytanie co z warunkami leasingu a były to bardzo dobre warunki na niskiej i stałej stopie-sprzedawca nie wie, musi się dowiedzieć, ale po tonie dał do zrozumienia, że raczej mogę zapomnieć o dotychczasowych warunkach...

Coś mi tu nie pasuje: skoro jest to oficjalne stanowisko BMW Polska czyli utrzymanie rabatu, ale od ceny LCI to dlaczego co salon to inne "Oficjalne stanowisko centrali?"

Zamówienie z 08.2021.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem info, iż będzie raczej cena ta sama ale oficjalne potwierdzenie w przyszłym tyg.

Zastanawia mnie... z zamówienia sportline brakuje teraz w std foteli sportowych ( teraz 3400) oświetlenia ambietowego ( 1800teraz) wykończenia pianoblack ( 700 teraz) .

Za to jest nawigacja i AA/ Carplay, i lusterka składane elektrycznie...

I teraz jak to będzie rozliczone przeliczone itp...

Najlepsza opcja stara cena, ww. dodatki z std. sportline + std. LCI


Mam nadzieję że wszyscy będziemy mieli w przyszłym tyg odpowiedź ... i że u każdego dealera będą identyczne warunki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem od dealera propozycję nowych warunków: zachowany rabat, ale naliczony od ceny LCI czyli kilkadziesiąt tys drożej. Być może będzie jeszcze coś taniej, ale okaże się to po wyprodukowaniu auta i negocjacjami między BMW Polska a dealerem. Co drugie zdanie rozmowy to to, że to nie jest to zależne od dealera, że to oficjalne stanowisko BMW Polska itd.

Na pytanie co z warunkami leasingu a były to bardzo dobre warunki na niskiej i stałej stopie-sprzedawca nie wie, musi się dowiedzieć, ale po tonie dał do zrozumienia, że raczej mogę zapomnieć o dotychczasowych warunkach...

Coś mi tu nie pasuje: skoro jest to oficjalne stanowisko BMW Polska czyli utrzymanie rabatu, ale od ceny LCI to dlaczego co salon to inne "Oficjalne stanowisko centrali?"

Zamówienie z 08.2021.

 

Po prostu próbują cie wykukać bez mydła i stwarzać pozory okoliczności w których powinieneś być wdzięczny że auto w ogóle kiedykolwiek sie wyprodukuje. To jest matactwo, oszustwo i karygodne celowe wprowadzanie klienta w błąd. Spuść ich na bambus



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Drobny update, jeśli ktoś nie czytał w wątki powyżej.


Po tym jak uparłem sie przy starych warunkach, Panowie z BMW najwyraźniej przekalkulowali sobie konfigurację i doszli do wniosku, że niemożliwe stanie się możliwe. Mianowicie, moje auto, którego produkcja rzekomo została anulowana 16.05 przez fabrykę, otrzymało właśnie status 150 i wg salonu za 3 tygodnie wyjedzie z fabryki.

I jak, wyprodukowało się? Masz VIN?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.