Skocz do zawartości

Spotify rwie. Rozwiązanie problemu


CrocodileReggae

Rekomendowane odpowiedzi

W przypadku rwania dźwięku i niestabilności przy odtwarzania mulimediów...


Samochód:

-wyłączyć pobieranie danych przez wifi


Istotne ustawienia dla androida 11

Spotify:

-dostęp do pamięci tak.

-pobierz za pomocą sieci komórkowej tak


Telefon:

-Ekran blokady, Widgety, audio: wyłączyć.

Optymalizacja zużycia energii: wyłączyć dla androidauto, spotify, janosik.

Pamięć ram dodaj do wykluczonych aplikacji spotify i janosika.

Automatyzacja optymalizacji wyłącz.


Problem z bramkami viatoll jest nadal... chyba nie do wykluczenia przy bezprzewodowym androidauto.

Edytowane przez CrocodileReggae
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ostatnio rwie mi Tidal. Moje obserwacje:

- Tidal zaczyna rwać ok. 3 min po włączeniu piosenki. Naprawia się dopiero po ponownym połączeniu tel. z samochodem

- Nie jest istotne czy kablem podłączony tel. czy tylko bluetooth

- Oczywiście tidal w samym tel. działa poprawnie, więc to wina aplikacji w samochodzie?

- Tidal, Android, Android Auto zaktualizowane w telefonie

- W aucie system się ostatnio zaktualizował - być może od tego momentu jest problem?

- Wcześniej działało bez problemu.


Czy macie podoby problem? Rozwiązaliście go?


Sposoby podane przez CrocodileReggae nie pomagają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w tidalu jest opcja pobierz za pomocą sieci komórkowej?


Czy przestawiłeś w aucie aby nie brał internetu przez wifi?


Do testów uruchomiłem samsung note 8 na androidzie 9 z zainstalowanym android auto (11 ma wbudowany) no i działa to dużo sprawniej. Jest kilka dodatkowych opcji. Wchodzisz i od razu jest ekran androida. Praca dużo stabilniejsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
Czy w tidalu jest opcja pobierz za pomocą sieci komórkowej?


Czy przestawiłeś w aucie aby nie brał internetu przez wifi?


Do testów uruchomiłem samsung note 8 na androidzie 9 z zainstalowanym android auto (11 ma wbudowany) no i działa to dużo sprawniej. Jest kilka dodatkowych opcji. Wchodzisz i od razu jest ekran androida. Praca dużo stabilniejsza.

 

Czesc,


1. Czy dobrze zrzoumialem ze udalo Ci sie podpiac android auto na Note 8?

2. Jak podpiac sie przez WiFi z telefonem? widze tylko funkcje podpiecia sie przez bluetooth.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK ma, ale jakby co to Androidowe wygodniejsze :)

Dla mnie te natywne lepsze. W androidowym nie ma chociażby wyszukiwania utworów. Na idrive można sobie "napisać" :) nie ma też listy utworów w playliście na ekranie za kierownicą - jest tylko kolejny/poprzedni utwór.

W ogóle wprowadzanie tekstu w android auto jest tragiczne. Fajnie jakby była możliwość używania idrive

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie czasem rwie, ale zauważyłem, że ma to związek z przegrzewaniem telefonu podczas ładowania indukcyjnego. Jak telefon leży sobie poza ładowarką to zazwyczaj Spotify nie ma problemów (raz na jakiś czas coś zerwie, ale to zazwyczaj jest rozłączenie całego zje...ego Android Auto). Kiedy jednak położę go na ładowarkę, a do tego wpadnę na pomysł użycia Google Maps to telefon bardzo szybko robi się gorący i zaczyna się throttling procesora, przez co Spotify cierpi i dostaje czkawki. Wtedy zostaje niestety tylko radio...

BTW - nie zauważyłem tej aplikacji w komputerze samochodu. Muszę zacząć jej używać, bo brak wyszukiwania piosenek przez AA jest faktycznie uciążliwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam to samo, zaczynam żałować zakupu, auto prawie za 300 koła a tu takie jaja.

 

To jest przypadłość większości "starych" marek. Niestety. Mało który producent zauważył, że mamy lata 20. XXI wieku i ludzie są przyzwyczajenie do intuicyjnych, w miarę niezawodnych i płynnie działających interface'ów oraz dobrze napisanych aplikacji. Kolejna sprawa to Android Auto, który też jest zwyczajnym paździerzem :evil:

Kupując w zeszłym roku auto, obszedłem dużo salonów, siedziałem w wielu samochodach i jeżeli chodzi o elektronikę i dobre "doświadczenie użytkownika" to jedynie Tesla pozwoliła mi poczuć się naturalnie i adekwatnie do roku, w którym żyjemy :wink: Gdybym miał gdzie ładować to jeździłbym TM3 LR. Brak ładowarki zdecydował o wyborze BMW, które i tak pod względem elektroniki biło większość innych modeli na głowę. Możliwe, że też kupiłbyś coś innego i zamiast problemów ze Spotify, narzekałbyś na kilka innych, dramatycznie działających elementów :D

Ale rozumiem Cię...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.