Skocz do zawartości

G21 świsty od strony kierowcy


AndrzejR

Rekomendowane odpowiedzi

G21 2019 przebieg 48 tys czy ktoś sie zetknął z takim problemem -u mnie temat sie nasila i będę to zgłaszał w serwisie ale jestem ciekawy czy ktoś miał podobny problem ??

 

U mnie przy 20 000 km cisza, ale trzeszczy tylna kanapa...

Pozdrawiam


Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś pewny że to kanapa?? bo u mnie trzeszczy roleta zarówno na mocowaniu podstawy jak i na końcowych zaczepach - oczywiscie serwis nic nie słyszy!!! :cry:

 

Może roleta, mam wrażenie, że dźwięki/trzaski dochodzą jakby z oparcia :mad2: :mad2: Nie słychać tego jak dzieci siedzą z tyłu.

Pozdrawiam


Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

G21 2019 przebieg 48 tys czy ktoś sie zetknął z takim problemem -u mnie temat sie nasila i będę to zgłaszał w serwisie ale jestem ciekawy czy ktoś miał podobny problem ??

 

Czy nasila się on im szybciej jedziesz? Wyłącz nawiew i sprawdź czy nie będzie ciszej. U mnie zauważyłem ten problem na nawiewie ciepłego powietrza (zima). W tamtym sezonie tak było. Na wiosnę wszystko ucichło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo w g20, przy małych prędkościach jest ok, przy większych słychać szum jakby rzeczywiście drzwi były nie szczelne, myślałem, że tylko mi się wydaje więc jeszcze nie zgłosiłem do serwisu, ale daj znać co u Ciebie powiedzą, jeżeli to rzeczywiście jakiś problem naprawialny to akurat przy zmianie kół im to zostawię
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Temat mi znany i został usuniety w serwisie. Delikatne trzaski dochodzące ze słupka A, najpierw przy 90 kmh, po drugiej wizycie w okolicach 120kmh. Powiedziano mi, że "coś podklejono/uszczelniono" i jest OK. Kiedys był nawet wątek na forum o tym
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze
ja mam szyby akustyczne , moje doświadczenie z tym tematem jest takie : mając opony 205 letnie , cisza przy prędkościach autostradowych , a przy 100 to mogłem usłyszeć własnych myśli :wink: , przy 205 zimowe trochę gorzej ale nadal super , przy 225 zimowych jest głośniej , właśnie odebrane jako świst z okolicy okna i drzwi kierowcy . dlatego nadal uważam że problem może tkwić gdzieś indziej całkiem , w wyciszeniu nadkola
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.