Skocz do zawartości

Reflektory Individual Shadow Line (3MF)


kerbok

Rekomendowane odpowiedzi

Przy okazji ostatniej aktualizacji cennika pojawiła się w konfiguratorze nowa opcja dla oświetlenia zewnętrznego - reflektory individual shadow line. Zastanawiam się czy nie zmodyfikować mojego zamówienia (światła laserowe) o dodanie takiej opcji, natomiast nigdzie nie mogę znaleźć jak one mogą wyglądać na żywo w przypadku serii 3. Mieliście okazję zobaczyć takie światła w G20? Obawiam się, czy nie światła do jazdy dziennej nie będą gorzej widoczne przez takie przyciemniane klosze?


Dodatkowo chciałem się z wami podzielić tym co do tej pory udało mi się ustalić z doradcą:


1. Światła shadow mogą być doposażone do wersji z adaptacyjnymi ledami lub laserami

2. Klosze reflektorów są wówczas przyciemnione

3. Wewnętrzne elementy świateł są wykończone na czarno (nie ma "aluminiowych" listewek i obwódek - zgodnie z porównaniem poniżej)

4. Światła tylne pozostają bez zmian


Konfigurator w zbliżeniu pokazuje jedynie wersje dla ledów adaptacyjnych i nie ma wizualizacji dla Laserów:

Klasyczne ledy adaptacyjne:

Screen-Shot-2020-10-19-at-17-50-02.png

Ledy adaptacyjne w wersji Shadow Line:

Screen-Shot-2020-10-19-at-17-49-45.png


Przykładowy wygląd w przypadku G30 LCI - wygląda to całkiem nieźle :)

Screen-Shot-2020-10-19-at-17-57-43.png


Dajcie znać co myślicie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
bierz w ciemno i się nie zastanawiaj.. czemu ? rok 1998 , wychodzi Scoprio MK3- wieloryb- po liftingu.. właśnie z przyciemnionymi reflektorami .. cholernie seksownie te reflektory wyglądały w porównaniu ze zwykłymi .. kiedy to było :roll: .. jakieś 22 letni Déjà vu widzę tutaj :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...
Diabelss, czy możesz wstawić zdjęcia z dalszej odległości całego przodu z wyłączonymi światłami, z włączonymi samymi ledami i z włączonymi światłami mijania? Czy szyba reflektorów jest przyciemniona w porównaniu do adaptive led bez opcji Individual Shadow Line?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 2 lata później...
W dniu 17.01.2021 o 21:40, frotv napisał(a):

Diabelss, czy możesz wstawić zdjęcia z dalszej odległości całego przodu z wyłączonymi światłami, z włączonymi samymi ledami i z włączonymi światłami mijania? Czy szyba reflektorów jest przyciemniona w porównaniu do adaptive led bez opcji Individual Shadow Line?

Podbijam pytanie z ww. cytatu, chodzi o szybkę czy ona jest w całej Shadow Line zawsze przyciemniona czy nie koniecznie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze
W dniu 4.08.2023 o 07:44, siemek1978 napisał(a):

Podbijam pytanie z ww. cytatu, chodzi o szybkę czy ona jest w całej Shadow Line zawsze przyciemniona czy nie koniecznie ?

nie mam pojęcia może będzie widać 

1.jpg

10.jpg

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.08.2023 o 07:44, siemek1978 napisał(a):

Podbijam pytanie z ww. cytatu, chodzi o szybkę czy ona jest w całej Shadow Line zawsze przyciemniona czy nie koniecznie ?

Na moje szybka jest taka sama, tylko wnętrze jest czarne zamiast chromowane i to robi robotę. Mam u siebie w F40 i wygląda to super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.