Skocz do zawartości

opóźnienie w odbiorze.


pawel629

Rekomendowane odpowiedzi

Żar leje się z nieba! Półwysep helski. Godzinkę popływałem na kajcie, ale wiatr siadł. Więc pływam z synkiem na SUP'ie po zatoce, coby się schłodzić, a tu nagle telefon od dealera. Jest VIN. Data wyprodukowania 07.07.22! :-)

Wygląda na to, że trzeba się wyluzować i przestać o tym myśleć i wtedy wreszcie następuje ten moment :-)


Czego Wam wszystkim życzę :-)

 


Ja mam 1 lipca produkcję..

Co z tego jak ciągle nie wiedzą ile zapłacimy za auta...


Czy u ciebie coś mówili ?

 

Ja przy konwertowaniu auta na LCI miałem nową cenę. Ale diler występuje potem do BMW z prośbą o korektę ceny do starego zamówienia i BMW ma to niby korygować. U mnie różnica kilku, bo 6 tysi chyba.




to 7 lipca masz mieć wyprodukowane LCI???


Tak. 7 lipca to data, kiedy moja LCI zjeżdża z taśmy produkcyjnej.

E30 324TD Touring 116KM, E46 330d Touring Remapped 205KM, E91 330XD Touring 270KM remapped , F31 330d xDrive 305KM remapped, G21 M340i LCI


Seria 3 musi mieć 3 litry :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

po 7 mcach czekania dealer mi zaproponował inne auto niż zamówiłem, mogę brać albo iść do sądu, dosłownie.

Nie będę się teraz rozpisywał bo mam mega wkurwa. Zamawiałem mpakiet, niebieski i całkiem inne wyposażenie, cena też była inna.

Zastanawiam się czy wziąć i nie sprzedać dalej. Dostępność od ręki.

318d sport line, czarny sedan + dodatki. cena katalogowa 209.500 wg starego cennika

jakby ktoś był zainteresowany to priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kwietniu, gdy zamawiałem swoje M340i, miałem zapis w umowie "Termin dostawy: styczeń 2023 z możliwością zmiany terminu (wydłużenia)". Dzisiaj zadzwonił do mnie dealer: 7.07.2022 auto zjedzie z taśmy produkcyjnej, nr VIN już posiada. :shock:


Ja wiem, że mnie tutaj część z was zlinczuje, ale dla mnie to jest trochę problem :? Finansowanie mam zapewnione dopiero od grudnia w swojej firmie, a tu takie coś. Jednak z drugiej strony strasznie się cieszę :lol: Byłem dogadany ze swoim dealerem, że w lipcu gdy przyjadę na serwis F40 mojej żonki, to na jeden dzień wypożyczy mi znowu M440i abym się pobawił. Chyba już teraz będę czekał na swoje nowe autko. A dopiero co wykupiłem i zapłaciłem za ubezpieczenie starego.


Właśnie, będę miał do sprzedania F31 330i z 2017 roku. Ktoś zainteresowany? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kwietniu, gdy zamawiałem swoje M340i, miałem zapis w umowie "Termin dostawy: styczeń 2023 z możliwością zmiany terminu (wydłużenia)". Dzisiaj zadzwonił do mnie dealer: 7.07.2022 auto zjedzie z taśmy produkcyjnej, nr VIN już posiada. :shock:


Ja wiem, że mnie tutaj część z was zlinczuje, ale dla mnie to jest trochę problem :? Finansowanie mam zapewnione dopiero od grudnia w swojej firmie, a tu takie coś. Jednak z drugiej strony strasznie się cieszę :lol: Byłem dogadany ze swoim dealerem, że w lipcu gdy przyjadę na serwis F40 mojej żonki, to na jeden dzień wypożyczy mi znowu M440i abym się pobawił. Chyba już teraz będę czekał na swoje nowe autko. A dopiero co wykupiłem i zapłaciłem za ubezpieczenie starego.


Właśnie, będę miał do sprzedania F31 330i z 2017 roku. Ktoś zainteresowany? :lol:

 

LINCZ! :)


Jaki dealer?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahaha, nie uwierzycie. Właśnie zadzwonił dealer. Moje auto, przez jakiś problem w systemie, będzie bez jednego z pakietów, który zamówiłem. Błąd po stronie BMW, nie dealera. I mam dwie propozycje:

1. Biorę to, oczywiście taniej o pakiet tylko.

2. Zamawiają dla mnie nowe auto, dla mnie się nic nie zmienia, a to M340i się sprzeda.


Jako że oczekiwałem auta najwcześniej w grudniu, to rozwiązanie nr 2 najbardziej mi odpowiada. Dealer mówi, że nie dość że seria 3, to jeszcze bardzo chodliwa wersja, więc dla nich żaden problem.


Jeżeli któryś z forumowiczów byłby zainteresowany, to BMW Zdunek Gdańsk będzie miał praktycznie od ręki G21 M340i do sprzedania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kwietniu, gdy zamawiałem swoje M340i, miałem zapis w umowie "Termin dostawy: styczeń 2023 z możliwością zmiany terminu (wydłużenia)". Dzisiaj zadzwonił do mnie dealer: 7.07.2022 auto zjedzie z taśmy produkcyjnej, nr VIN już posiada. :shock:


Ja wiem, że mnie tutaj część z was zlinczuje, ale dla mnie to jest trochę problem :? Finansowanie mam zapewnione dopiero od grudnia w swojej firmie, a tu takie coś. Jednak z drugiej strony strasznie się cieszę :lol: Byłem dogadany ze swoim dealerem, że w lipcu gdy przyjadę na serwis F40 mojej żonki, to na jeden dzień wypożyczy mi znowu M440i abym się pobawił. Chyba już teraz będę czekał na swoje nowe autko. A dopiero co wykupiłem i zapłaciłem za ubezpieczenie starego.


Właśnie, będę miał do sprzedania F31 330i z 2017 roku. Ktoś zainteresowany? :lol:

 


Czy mógłbyś powiedzieć u jakiego dealera zamawiałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahaha, nie uwierzycie. Właśnie zadzwonił dealer. Moje auto, przez jakiś problem w systemie, będzie bez jednego z pakietów, który zamówiłem. Błąd po stronie BMW, nie dealera. I mam dwie propozycje:

1. Biorę to, oczywiście taniej o pakiet tylko.

2. Zamawiają dla mnie nowe auto, dla mnie się nic nie zmienia, a to M340i się sprzeda.


Jako że oczekiwałem auta najwcześniej w grudniu, to rozwiązanie nr 2 najbardziej mi odpowiada. Dealer mówi, że nie dość że seria 3, to jeszcze bardzo chodliwa wersja, więc dla nich żaden problem.


Jeżeli któryś z forumowiczów byłby zainteresowany, to BMW Zdunek Gdańsk będzie miał praktycznie od ręki G21 M340i do sprzedania.

 

Chyba jakiś pierwszy rzut M340-tek, bo też mam datę 7.07. Swoją drogą, jak to sprawdzili, że nie ma jednego pakietu? Po VIN? Bo na tym etapie VIN się chyba jeszcze nie dekoduje.

E30 324TD Touring 116KM, E46 330d Touring Remapped 205KM, E91 330XD Touring 270KM remapped , F31 330d xDrive 305KM remapped, G21 M340i LCI


Seria 3 musi mieć 3 litry :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kwietniu, gdy zamawiałem swoje M340i, miałem zapis w umowie "Termin dostawy: styczeń 2023 z możliwością zmiany terminu (wydłużenia)". Dzisiaj zadzwonił do mnie dealer: 7.07.2022 auto zjedzie z taśmy produkcyjnej, nr VIN już posiada. :shock:


Ja wiem, że mnie tutaj część z was zlinczuje, ale dla mnie to jest trochę problem :? Finansowanie mam zapewnione dopiero od grudnia w swojej firmie, a tu takie coś. Jednak z drugiej strony strasznie się cieszę :lol: Byłem dogadany ze swoim dealerem, że w lipcu gdy przyjadę na serwis F40 mojej żonki, to na jeden dzień wypożyczy mi znowu M440i abym się pobawił. Chyba już teraz będę czekał na swoje nowe autko. A dopiero co wykupiłem i zapłaciłem za ubezpieczenie starego.


Właśnie, będę miał do sprzedania F31 330i z 2017 roku. Ktoś zainteresowany? :lol:

 


Czy mógłbyś powiedzieć u jakiego dealera zamawiałeś?

 

Pisał że Dealer BMW Zdunek Gdańsk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz bylem prawie pewny ze moje zamowienie przejdzie na lci a tu dealer dzwoni ze auto sie wyprodukowalo 14.06 (zamowienie z poczatku lutego 2022)

Dodatkowo w Vin widze ze wywalili mi bez mojej wiedzy otwieranie klapy bagaznika za pomoca nogi (kod 32X). Ktos miale tez ten kod? Moze to byc pomylka? A jak nie to czy moge liczyc na jakas rekompensate? Bralem comfort access specjalnie dla tej funkcji…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą, jak to sprawdzili, że nie ma jednego pakietu? Po VIN? Bo na tym etapie VIN się chyba jeszcze nie dekoduje.

VIN mają i zapewne mają swoje wewnętrzne programy do ich dekodowania. Wiem, że w tym co się produkuje zabraknie dostępu komfortowego i dodatkowej izolacji akustycznej szyb. A są to opcje, na których mi bardzo zależy.


Niech twój dealer dokładnie sprawdzi co tam się produkuje. Żeby się nie okazało, że też czegoś zabraknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym jest dziwna sprawa.


Jak odbierałem auto wyprodukowane 10 maja w dniu 3 czerwca, to handlowiec wyraźnie mówił, że pomimo dostępu komfortowego z uwagi na restrykcje klapa nie będzie się otwierała. Próbowaliśmy kilka razy i nic. Ale w trakcie konfiguracji jeszcze w salonie była opcja otwierania klapy bagażnika - panowie stwierdzili, że to z całą pewnością błąd softu.


Po kilku dniach obejrzałem film na yt, spróbowałem ponownie mając kluczyk w kieszeni i ku mojemu zdziwieniu klapa się podniosła. W salonie też byli zaskoczeni.


Reasumując - nie wiem od czego to zależy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym jest dziwna sprawa.


Jak odbierałem auto wyprodukowane 10 maja w dniu 3 czerwca, to handlowiec wyraźnie mówił, że pomimo dostępu komfortowego z uwagi na restrykcje klapa nie będzie się otwierała. Próbowaliśmy kilka razy i nic. Ale w trakcie konfiguracji jeszcze w salonie była opcja otwierania klapy bagażnika - panowie stwierdzili, że to z całą pewnością błąd softu.


Po kilku dniach obejrzałem film na yt, spróbowałem ponownie mając kluczyk w kieszeni i ku mojemu zdziwieniu klapa się podniosła. W salonie też byli zaskoczeni.


Reasumując - nie wiem od czego to zależy.

 

A miałeś w VIN wlasnie ten kod 32X?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.