Skocz do zawartości

opóźnienie w odbiorze.


pawel629

Rekomendowane odpowiedzi

Calkowita bzdura, chce zrobic reklame firmie. Nawet w usa sa obsuwy i ciecia w wyposazeniu. Udalo Ci sie wstezelic z zamowieniem akurat. Co miales z restrykcji?

 

Chyba nic. Nie brałem harmana, ledzwi, haka ani asystentów. W kwietniu chyba tylko na to były restrykcje.

Sprawdź wartość katalizatora w swoim BMW.


https://www.autokat-katalizatory.pl/cennik-skupu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak nie miales nic z restrykcji to takie samochody moment trafiaja na tasme bo inne stoja i czekaja. Ale sprzedawca dobra ma bajere….

 

No nie do końca tak jest. Ja nie miałem nic z restrykcji a mimo tego pół roku się zeszło. No ok może dlatego że to g22, nowy model i tylko kolejka w zamówieniach powodowała przesuwanie terminu produkcji.


Panowie macie wiedzę czy jak auto dzisiaj poszło do produkcji czy to jest produkcja od zera ze np lakierownie czy to jest już taka produkcja, że wchodzi na taśmę do montowania wszystkiego po kolei ? Ile właściwie czasu trwa taka produkcja, jeden dzień, dwa trzy...

Nie mogę męczyć mojego handlowca o to, bo jest na szkoleniu. Może ktoś się orientuje jak to wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lorami samochodowymi przyjeżdżają tak samo jak inne przyziemne marki.

bmw_x4_2018_noofficial_2.jpg


JAk zmienisz zamówienie na inny typ auta to możesz się cieszyć takim transportem:

https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.6435-9/197418925_346193550205321_4861090370606634445_n.jpg?_nc_cat=102&ccb=1-3&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=i1rnpdT1qwYAX_1m6Xt&_nc_ht=scontent-frt3-1.xx&oh=23df72c481a7bcad66d5a38767294515&oe=60DB4765

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj otrzymałem telefon od dealera. Zamówione 18.03 jest w Polsce odbiór 02.07. Konfiguracja 318i m pakiet . Śledząc forum zapytałem o co chodzi z tymi opóźnieniami to sami nie wiedzą. Jako przykład dealer podał ze 320d kombi zamówione w styczniu i jeszcze się nie produkuje ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

 

No ale, żeby Transporter pochylił się nad jakimś Bmw to chyba musiało by być zabytkowe, lub przynajmniej Alpine :wink:

https://www.facebook.com/Transporter.Wroclaw/?comment_id=Y29tbWVudDozNjY0MjQxNzQwMjgwODk2XzM2NjQ0OTA5MzY5MjI2NDM%3D


Moje z tego co zrozumiałem ma się produkować początkiem lipca.

Audi A4 2.0Tq /CompSport stage 1/

BMW F20 /CompSport stage 1/ - było

BMW G21 318d - jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Moje m340i już u dealera, ale muszą przeprowadzić kontrole przed wydaniem - może brakować w aucie jakiegoś elementu związanego z kamerami 360st. Trochę zonk, ale jestem dobrej myśli :D

Jak nie będzie kamer 360 to też tracisz asystenta parkowania plus i jeżeli brałeś to drive recorder też wylatuje. Wg mnie nie powinni decydować za Ciebie w tej kwestii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje m340i już u dealera, ale muszą przeprowadzić kontrole przed wydaniem - może brakować w aucie jakiegoś elementu związanego z kamerami 360st. Trochę zonk, ale jestem dobrej myśli :D

A co mówi rozkodawany VIN? Nie masz tej opcji, czy jest to jakiś ukryty feature?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje m340i już u dealera, ale muszą przeprowadzić kontrole przed wydaniem - może brakować w aucie jakiegoś elementu związanego z kamerami 360st. Trochę zonk, ale jestem dobrej myśli :D

A co mówi rozkodawany VIN? Nie masz tej opcji, czy jest to jakiś ukryty feature?

VIN mówi, że wszystko jest, nie ma tylko otwierania klapy bagażnika nogą, nawet lędźwie kierowca i pasażer są. Także jestem dobrej myśli, że nic nie zepsuli podczas montażu i wszystko będzie śmigać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.