Skocz do zawartości

Fotel z elektryczną regulacją i manualną - różnica wysokości


TadX

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,


mam takie pytanie, czy jest różnica w wysokości tego, jak się siedzi w fotelach z elektryczną regulacją i regulacją manualną? Chodzi mi o to, że lubię siedzieć maksymalnie nisko i pytanie, w którym przypadku będę siedział najniżej (przy najniższym położeniu samego fotela) - przy fotelach manualnych, czy zelektryfikowanych?


Pozdrawiam serdecznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W serwisie powiedzieli ze manual siedzi 1cm nizej

Dziękuję za odpowiedź. Kurczę, 1cm to już sporo tak naprawdę... Zastanawiam się właśnie nad elektrycznymi i manualnymi, bo w elektrykach jest pamięć ustawień, i to byłoby świetne rozwiązanie, ponieważ auto dzieliłbym z partnerką. Ciągłe przestawianie lusterek i fotela jest męczące, ale jeśli byłoby to ze szkodą w odniesieniu do możliwości regulacji wysokości fotela, to chyba nie ma sensu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest jak z manualną skrzynią. Każdy kocha manual dopóki pierwszy raz nie kupi automatu. Ten 1cm to niewiele, chyba, że masz 2m wzrostu, ale nad głową jest mnóstwo miejsca tak czy inaczej. Ja mam 183, najniżej jak się da, a i tak wpadam do środka zamiast wsiadać.

Ja po mojej żonie do auta po prostu nie wejdę (nie zmieszczę się z kolanami po prostu, żona filigranowa), więc bajer super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest jak z manualną skrzynią. Każdy kocha manual dopóki pierwszy raz nie kupi automatu. Ten 1cm to niewiele, chyba, że masz 2m wzrostu, ale nad głową jest mnóstwo miejsca tak czy inaczej. Ja mam 183, najniżej jak się da, a i tak wpadam do środka zamiast wsiadać.

Ja po mojej żonie do auta po prostu nie wejdę (nie zmieszczę się z kolanami po prostu, żona filigranowa), więc bajer super.

 

Mam identycznie :) Też wpadam zamiast wsiadać i każdy znajomy który wsiada (pasażera mam tak samo ustawionego) komentuje niekoniecznie pozytywnie, że jest bardzo nisko i niewygodnie się gramoli. 183cm i nad głową mieści się cała pięść :) A pamięć ustawień fotela, możliwość eksperymentowania czy oddania fury żonie i powrót do pozycji wyjściowej jednym przyciskiem - bezcenne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, dziękuję Wam wszystkim za odpowiedzi. Po namyśle i Waszych sugestiach chyba zostanę przy tym, że brany będzie elektryk. Fakt faktem ustawianie po kimś na powrót sprawia trochę zachodu, szczególnie lusterka. Dzięki raz jeszcze, pozdrawiam :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierz elektryczne fotele. Ja nie wziąłem z myślą, ze przecież i tak 95% czasu ja kieruję. I teraz po każdej jeździe dziewczyny żałuję, że przyoszczędziłem. Fotele reguluje się w tylu płaszczyznach, że potem powrót do swojej pozycji zajmuje mi często więcej niż jedną przejażdżkę. A jak ktoś oprócz foteli przestawi Ci jeszcze kierownicę to już w ogóle jest dramat :D.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierz elektryczne fotele. Ja nie wziąłem z myślą, ze przecież i tak 95% czasu ja kieruję. I teraz po każdej jeździe dziewczyny żałuję, że przyoszczędziłem. Fotele reguluje się w tylu płaszczyznach, że potem powrót do swojej pozycji zajmuje mi często więcej niż jedną przejażdżkę. A jak ktoś oprócz foteli przestawi Ci jeszcze kierownicę to już w ogóle jest dramat :D.

Hahah rozumiem :) No ustawianie na powrót pod siebie zajmuje trochę czasu. Fotel fotelem, ale lusterka to się trzeba namęczyć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.