Skocz do zawartości

Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21


dzbpl

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

nie zauważyłem takiego tematu, a myślę, że może się przydać.

Chodzi mi o miejsce, gdzie każdy mógłby zadać pytanie odnośnie eksploatacji itp. i uzyskać szybką odpowiedź od bardziej doświadczonych użytkowników.

Z czasem najciekawsze i najlepsze pytania i odpowiedzi mógłbym zebrać i wkleić do pierwszego postu tworząc swego rodzaju FAQ.


Żeby nie było, zadaję pierwsze pytanie.


Czy w G20 (bez dostępu komfortowego) da się zamknąć drzwi pilotem będąc na zewnątrz, gdy silnik jest uruchomiony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja kolej. Auto odebrane wczoraj, dziś się zacząłem dopiero bawić iDrive. Za każdym naciśnięciem przycisku mikrofonu na kierownicy mam komunikat Sterownie głosem niedostępne. Jakiś pomysł?

Być może dostępne jest tylko w języku angielskim? Taki sam komunikat jest u mnie w F30. Jak zmienię jezyk iDrive na angielski to działa, ale trzeba komendy wydawać po angielsku...

W G20 miał już być język polski głosowo, ale może nie zdążyli jeszcze....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obierając w październiku samochód dostałem info, że głosowo można pogadać, ale niestety nie po polsku. Nawet nie było zapewnień, że ma być wkrótce czy że pracują nad tym. Po prostu, nie ma wsparcia i tyle.

Trochę lipa jeśli mam być szczery, zamawiając samochód nawet o to nie pytałem bo nie spodziewałem się, że w tej klasie można odwalić taki numer :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestała Mi się aktualizować aplikacja connected na iPhone . Ostatnia aktualizacja końiec października .nie działają żadne funkcje zdalne jedynie przebieg co jakiś czas się aktualizuje .

Próbowałem instalować od nowa i nic .Wczoraj zostawiłem w ASO ,ale niestety tez nie pomogli :duh:

HELP

89fd7c4724419b3am.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestała Mi się aktualizować aplikacja connected na iPhone . Ostatnia aktualizacja końiec października .nie działają żadne funkcje zdalne jedynie przebieg co jakiś czas się aktualizuje .

Próbowałem instalować od nowa i nic .Wczoraj zostawiłem w ASO ,ale niestety tez nie pomogli :duh:

HELP

Na jakiej jesteś wersji softu? Jeszcze nie miałem z nią problemów, ale podobno aktualizacja iDrive do wersji 11/2019 rozwiązuje większość problemów z BMW Connected.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apropo aplikacji Connected, to zastanawiałem się czy działa w naszym kraju funkcja włączania klimatyzacji z telefonu? Czy z przez jakiś idiotyczny przepis jest zablokowana?

 

Działa Wentylacja/przewietrzanie samochodu. Tylko w hybrydach działa klimatyzacja z komórki (tylko nie jestem pewnie czy przypadkiem nie jest tak, że działa ale tylko jak auto jest podłączone kablem do gniazdka)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Dokładnie jak mówi przedmówca, w wersjach spalinowych działa wentylacja, w hybrydzie wszystko.

Nie da się w Europie mieć w wersji spalinowej ogrzewania i chłodzenia związanego z odpalaniem auta zdalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie jak mówi przedmówca, w wersjach spalinowych działa wentylacja, w hybrydzie wszystko.

Nie da się w Europie mieć w wersji spalinowej ogrzewania i chłodzenia związanego z odpalaniem auta zdalnie.

 

czy jest sposób żeby to ograniczenie ominąć/uruchomić?

Sprzedam Alufelgi BMW M791 Double Spoke '19 5x112 https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=31&t=383676
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie jak mówi przedmówca, w wersjach spalinowych działa wentylacja, w hybrydzie wszystko.

Nie da się w Europie mieć w wersji spalinowej ogrzewania i chłodzenia związanego z odpalaniem auta zdalnie.

 

czy jest sposób żeby to ograniczenie ominąć/uruchomić?

 

Kiedyś pytałem BimmerCode czy mogą doprogramować mi lub nawet dołożyć jakiś moduł i odpisali, że nie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam analogowe zegary i szukam informacji czy kamera powinna zczytywac ze znakow informacje o ograniczeniu predkosci? Od nowosci mam biale kolko z napisem "Limit" niezaleznie od tego co wybiore w ustawieniach.

Do tej pory myslalem ze tak ma byc, ale znalazlem podobny temat na bimmerpost i tam twierdza ze speed limit info jest standartem i tematem znanym BMW Polska. Jest czescia Active Guard Plus, ktora to opcja w katalogu jest standartem. Z ciekawostek auto wydaje dzwiek przy przekraczaniu dozwolonej predkosci, jesli sie tak ustawi opcje, ale grafika bez zmian.


Mial ktos podobny problem?


https://g20.bimmerpost.com/forums/showthread.php?t=1641383

Edytowane przez smutnypan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestała Mi się aktualizować aplikacja connected na iPhone . Ostatnia aktualizacja końiec października .nie działają żadne funkcje zdalne jedynie przebieg co jakiś czas się aktualizuje .

Próbowałem instalować od nowa i nic .Wczoraj zostawiłem w ASO ,ale niestety tez nie pomogli :duh:

HELP

Na jakiej jesteś wersji softu? Jeszcze nie miałem z nią problemów, ale podobno aktualizacja iDrive do wersji 11/2019 rozwiązuje większość problemów z BMW Connected.

 


Mam wersje 07/2019 ,pędze do nich żeby wgrali nowszą mam nadzieje ,że to pomoże.

89fd7c4724419b3am.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.