Skocz do zawartości

Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21


dzbpl

Rekomendowane odpowiedzi

06NW Telefonia komórkowa z Wireless Charging


Takie coś mam przy indukcji.

Gniazdka nie używałem ani razu ale może jutro sprawdzę. Napewno nie ma to żadnego związku z ustawieniami, czasami po prostu kształt nie pasuje.

 

Będę wdzięczny za sprawdzenie. Ale przy 06NW to masz chyba jeszcze dostawkę w schowku podłokietnika zgadza się?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam tej zaslepki w schowku, tylko wejscie na usb c. Ladowarki apple i hujaweya p30 pro dzialaja bez problemu i na normalnhm usb i na usb typu c.


A podoowiedzcie - to ze asystent pasa ruchu zalacza sie za kazdym razem automatycznie to jezt jakos do wylaczenia, czy za kazdym razem trzeba wylaczac asystenta pasa ruchu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Będę wdzięczny za sprawdzenie. Ale przy 06NW to masz chyba jeszcze dostawkę w schowku podłokietnika zgadza się?

 

Schowek:


NWuIOnu.jpg


Tunel (sorry za kurz, jutro sprzątanie):


pcxCQyE.jpg

 

Asystenta nie wyłączysz na stałe. Ja mam ograniczone działanie ustawione i na słabe drgania + późne działanie



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Jak to nie wyłączysz :shock: wyłączyłem dzień po zakupie i nigdy sam się nie włączył:


jKabJzN.jpg


xbvCaZd.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy u Was na bezprzewodowym ładowaniu telefon bardzo się nagrzewa? Mój iphone kilka razy się aż wyłączył z powodu temperatury.

Tak, nagrzewa się i jest to ogólnie znany problem w samochodach, nie tylko w BMW. Chociaż u mnie nigdy się nie wyłączył z tego powodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładowarka samochodowa samsunga. Nie wiem dlaczego, ale z jakiegoś powodu mi nie działa w gnieździe zapalniczki (gniazdo standardowe bez tego zestawu dla palących). Dociskałem, obracam i nic. W innym aucie działa bez problemu. Niestety nie mam drugiej by sprawdzić, ale już zachodzę w głowę bo może to też wymaga jakiegoś zaznaczenia w iDrive? :shock:

 

Te gniazdo z przodu jest chyba innego typu. Nie wszystkie ładowarki w nim działają. Próbowałem u siebie zaraz po zakupie i ta sama ładowarka działała w tym gnieździe dla tylnej kanapy a na konsoli środkowej już nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę wdzięczny za sprawdzenie. Ale przy 06NW to masz chyba jeszcze dostawkę w schowku podłokietnika zgadza się?

 

Schowek:


NWuIOnu.jpg


Tunel (sorry za kurz, jutro sprzątanie):


pcxCQyE.jpg

 

Asystenta nie wyłączysz na stałe. Ja mam ograniczone działanie ustawione i na słabe drgania + późne działanie



No to u mnie tacka przed dźwignią zmiany biegów wygląda tak samo. Co do schowka między fotelami to w instrukcji była pokazana tak jakby zawieszka na ściance bocznej schowka również do ładowania. Trochę mnie zbili z tropu tą zaślepką. Z tą ładowarką do samsunga też maniana. Oryginalna, a nie pasuje. Kurna upgrade auta to i upgrade sprzętu.

Ja nie mam tej zaslepki w schowku, tylko wejscie na usb c. Ladowarki apple i [bAD] p30 pro dzialaja bez problemu i na normalnhm usb i na usb typu c.


A podoowiedzcie - to ze asystent pasa ruchu zalacza sie za kazdym razem automatycznie to jezt jakos do wylaczenia, czy za kazdym razem trzeba wylaczac asystenta pasa ruchu?

 

Leeo, ale USB C jest tylko między fotelami i w tylnym rzędzie. Mi chodzi o ten schowek przed dzwignią zmiany biegów.




Jak to nie wyłączysz :shock: wyłączyłem dzień po zakupie i nigdy sam się nie włączył:


jKabJzN.jpg


xbvCaZd.jpg

 

Co do asystenta, u mnie to samo. Na trasie go w końcu wyłączyłem bo to szarpanie kierownicą mnie zaczęło wkurzać i o tyle precyzyjniej mi się jechało. Niech by sobie wibrowało nawet mocno, ale jak naglę chcę odjechać bo jakiś śmieć na drodze to zaraz szarpanie bo migacza nie puściłem. Dzisiaj musiałem odznaczyć ingerencję w kierowanie ponownie. A generalnie chciałbym pozostawić te mocniejsze reakcje byle kierownicy mi nie ruszało. Także ten... Ciekawe czy bimmercode coś na to zaradzić może.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Randall, a jeszcze mam pytanie odnośnie tego ładowania. Czy w opcjach iDrive lub aplikacjach masz coś co dotyczy tej funkcji?

Jeszcze jedno. Czy lektora nawigacji, ale samego lektora, a nie dzwięki powiadomień, można ściszyć? Bo, że można wyciszyć to wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.