Skocz do zawartości

G20, który silnik wybrać ? opinie, konfiguracje, porównania


Randall

Rekomendowane odpowiedzi

Dołożyłbym jeszcze galwanizowane przyciski :) wygląda to o niebo lepiej

 

Za późno... :) Zamówione. Z zapewnień dealera i jego tajemniczego XLSa do M340 nie ma restrykcji i opóźnień przy:

- Harmanie Kardonie

- kamerach 360

- digital key


Jest opóźnienie przy:


- HUDzie (nie wziąłem bo mam teraz w samochodzie i generalnie nie korzystam, zwłaszcza, że w okularach przeciwsłonecznych z polaryzacją nic nie widać)

- otwieraniu elektrycznym bagażnika (chyba ważne w touringu, w sedanie i tak nie chciałem).


Kolor mi się tylko zmienił na Szary Oxide :) :) :) I przy tym kolorze dodałem czarne lusterka... Teraz tylko zapaść w sen zimowo/wiosenny (oby nie zahaczający o letni) i już. 10% rabatu. Więcej się nie dało nawet u kierownictwa sprzedawcy. Wicie, rozumicie, ciężkie czasy itp...

 

Wg mnie galwanizowane przyciski wyglądają słabo - jak plastik udający aluminium, nędzna imitacja.

Szary Oxide kozak kolor, widziałem dzisiaj w serwisie taką trójkę, sztos.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Witajcie! :)


A takie coś chcę sobie jutro zamówić z pełną świadomością, że bedę czekał miesiącami. Urodziny mam dopiero mocno w przyszłym roku. :) Config ma sens?


https://configure.bmw.pl/pl_PL/configid/vws65606


Brałem eko-skóre ze względu na piach z łap psiaka, który pewnie czasami przejedzie się na tylnym siedzeniu... Ale jak ktoś ma psa i alcantare i jest do doczyszczenia to nie będę się upierał...

 


Ja bym dołożył

Reflektory shadow

Czarne lusterka

Pakiet m technology

Galwanizowane dodatki wnętrza

Tempomat

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym dołożył

Reflektory shadow

Czarne lusterka

Pakiet m technology

Galwanizowane dodatki wnętrza

Tempomat

 

Reflektorów shadow to zabijcie mnie nawet na żywo nie widzę różnicy - więc po co przepłacać :)

Czarne lusterka są (bo kolor się zmienił :) )

M Technology - ja nie jestem Niki Lauda :)

Galwanizowane dodatki - za późno, zdania podzielone... :)

Tempomat - mam Driver Assistance Pro - dużo więcej niż tempomat... :)


Dzięki wszystkim za opinie - autko zamówione, do kwietnia/maja musi mi wystarczyć youtube :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta, i jeszcze szyberdach przez który będzie trzymał parasol żeby na auto padał dodatkowy czarny "shadow" xD Każdy pcha te czarne alusy a to wg mnie nie wygląda dobrze. Czarnych felg w ogóle nie widać na aucie! Felgi nr 1 (Bicolor) w kategorii 19" wyglądają o wiele lepiej. Ale to tylko moje zdanie ofc =)
Stop Electric GO V8. 2 litry to może mieć czajnik ;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta, i jeszcze szyberdach przez który będzie trzymał parasol żeby na auto padał dodatkowy czarny "shadow" xD Każdy pcha te czarne alusy a to wg mnie nie wygląda dobrze. Czarnych felg w ogóle nie widać na aucie! Felgi nr 1 (Bicolor) w kategorii 19" wyglądają o wiele lepiej. Ale to tylko moje zdanie ofc =)

 

Też mam wrażenie, że czarne felgi gubią się trochę przy czarnej oponie, i pomimo większej felgi nie widać za bardzo różnicy między 18'' a 19'' - czy ktoś kto ma czarne (najlepiej M double-spoke 791) mógłby powiedzieć/wrzucić zdjęcia jak to wygląda na żywo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, dzięki! Nie no, wygląda dobrze. Wczoraj widziałem czarną 3 z czarnymi felgami i wszystko się trochę gubiło.. ale jednak też zostanę przy czarnych.

 

Dobrze że jest konfigurator. :mrgreen: Ja mam czarną 3er czarne 19' , niebieskie zaciski M i jak dla mnie wygląda mega dobrze ale od początku miałem taki pomysł. Ciekaw jestem tego koloru co kolega wyżej wybrał, ma ktoś już na żywo i może fotkę wrzucić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://g20.bimmerpost.com/forums/showthread.php?t=1670472

https://g20.bimmerpost.com/forums/showthread.php?t=1663645

https://g20.bimmerpost.com/forums/showthread.php?t=1739597


Wyglada na to ze kolor jest zbliżony do cerium grey z dodatków mperformance.

Widziałem na żywo oxide grey na aucie ekspozycyjnym w salonie i wyglądał bardzo elegancko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś źle chyba wkleiłem ale chodzi o kolor miętowy. No właśnie przymierzam się do zakupu nowej 3 i teraz pytanie ile trzeba mieć wpłaty własnej w kredycie konsumenckim?. Bo na na firme to wychodzi coś około 25%. Nie chce płacić więcej jak 1500 na miesiąc. Przez 5 lat potem wykup użytkowanej 3. Oczywiście w gre wchodzi wersja 318-320 sedan. Trombi nie potrzebne dzieci starsze wózka nie trzeba w bagażnik pakować. A i oczywiście benzyna. Jeszcze nigdy nie kupywałem auta z salonu, ale dom wybudowany to i przyszedł czas na nowe auto z salonu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Ta, i jeszcze szyberdach przez który będzie trzymał parasol żeby na auto padał dodatkowy czarny "shadow" xD Każdy pcha te czarne alusy a to wg mnie nie wygląda dobrze. Czarnych felg w ogóle nie widać na aucie! Felgi nr 1 (Bicolor) w kategorii 19" wyglądają o wiele lepiej. Ale to tylko moje zdanie ofc =)

 

Też mam wrażenie, że czarne felgi gubią się trochę przy czarnej oponie, i pomimo większej felgi nie widać za bardzo różnicy między 18'' a 19'' - czy ktoś kto ma czarne (najlepiej M double-spoke 791) mógłby powiedzieć/wrzucić zdjęcia jak to wygląda na żywo?

 

Mnie się akurat czarne felgi bardzo podobają, u mnie wygląda to tak:


5362ba724084b284.jpg

Audi A4 2.0Tq /CompSport stage 1/

BMW F20 /CompSport stage 1/ - było

BMW G21 318d - jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta, i jeszcze szyberdach przez który będzie trzymał parasol żeby na auto padał dodatkowy czarny "shadow" xD Każdy pcha te czarne alusy a to wg mnie nie wygląda dobrze. Czarnych felg w ogóle nie widać na aucie! Felgi nr 1 (Bicolor) w kategorii 19" wyglądają o wiele lepiej. Ale to tylko moje zdanie ofc =)

 

Też mam wrażenie, że czarne felgi gubią się trochę przy czarnej oponie, i pomimo większej felgi nie widać za bardzo różnicy między 18'' a 19'' - czy ktoś kto ma czarne (najlepiej M double-spoke 791) mógłby powiedzieć/wrzucić zdjęcia jak to wygląda na żywo?

Też miałem dylemat jak zamawiałem, ale z uwagi, że wziąłem pełen shadow line wziąłem czarne i nie załuję

IMG-20210323-WA0009.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj byłem na ostatniej rozmowie z dealerem przed złożeniem zamówienia, wciąż nie będąc przekonany co do felg. Stanowczo odradził mi branie 19” czarnych, ponieważ czarny rant zlewa się z oponą i wizualnie koło wydaje się mniejsze - a nie po to przecież dopłacam do 19. Polecał bicolor które i tak w 75% są czarne, dobrze maskują brud i pył z hamulców, a srebrny dodatek optycznie powiększa felgę.

Także chyba pójdę na kompromis, letnie 19” bicolor, zimowe 18” czarne :D

Na wystawie mieli czarna 3-er z shadowline właśnie na bicolor 19”, powiem że wcale się to nie gryzło, tez wyglada świetnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj byłem na ostatniej rozmowie z dealerem przed złożeniem zamówienia, wciąż nie będąc przekonany co do felg. Stanowczo odradził mi branie 19” czarnych, ponieważ czarny rant zlewa się z oponą i wizualnie koło wydaje się mniejsze - a nie po to przecież dopłacam do 19. Polecał bicolor które i tak w 75% są czarne, dobrze maskują brud i pył z hamulców, a srebrny dodatek optycznie powiększa felgę.

Także chyba pójdę na kompromis, letnie 19” bicolor, zimowe 18” czarne :D

Na wystawie mieli czarna 3-er z shadowline właśnie na bicolor 19”, powiem że wcale się to nie gryzło, tez wyglada świetnie.

 

A zrobiłeś może zdjęcia tej czarnej 3er z felgami 19' bicolor? Chętnie zobaczę na żywo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A zrobiłeś może zdjęcia tej czarnej 3er z felgami 19' bicolor? Chętnie zobaczę na żywo.

 

Byłem u dealera zobaczyć lakier phytonic. Obok stała 3er czarna i wyglądała świetnie, zmieniłem zamówienie na czarny. Miała felgi bicolor ale 18”. Mam foto jak chcesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze sie dobrze zastanow. Mialem/mam czarna F31, powiedzialem ze nigdy wiecej czarnego no i skonczylo sie na czarnej G21. Teraz jak znow przechodze przez pieklo utrzymania w czystosci zastanawiam sie czy dobrze zrobilem. Zaluje bardzo ze jako fan Bmw nie wiedzialem o stronie Bmw indyvidual bo dzisiaj jezdzilbym jedyna w swoim rodzaju g21 w kolorze Boston Green. Dwa to mam lekki zal do handlowca ze nic mi o tym nie powiedzial.

Sprawdź wartość katalizatora w swoim BMW.


https://www.autokat-katalizatory.pl/cennik-skupu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A zrobiłeś może zdjęcia tej czarnej 3er z felgami 19' bicolor? Chętnie zobaczę na żywo.

 

Byłem u dealera zobaczyć lakier phytonic. Obok stała 3er czarna i wyglądała świetnie, zmieniłem zamówienie na czarny. Miała felgi bicolor ale 18”. Mam foto jak chcesz.

 

Pewnie możesz podesłać ale 19' mnie ciekawi jednak bardziej. dzieki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.