Skocz do zawartości

Fjord Blue Individual


DDamian

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem co Ci doradzic pogadaj czy oni (salon) widza jakies opcje, ktore beda dla Ciebie rozsadne. Z tego co sie orientuje to probnikow do G30 nie maja wiec moze mozna sie jakos dogadac. Np nie odbieraj, bedziesz duzo stratny? (mowie o zaliczce) Jest w ogole taka opcja?


Niech zostawia sobie jako demo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dopiero przyjechała to nie ma szans zeby byl zarejestrowany tak szybko imo. Nie wiem jakie masz warunki, zaliczka etc ale trzeba zanim zarejestruja zrobic wplate wlasna do leasingu (jezli takowa masz) , BMW wtedy zamawia karte pojazdu czy tam jakies kwity, wczesinej jeszcze przeglad zerowy, ubezpieczenie i dopiero wtedy moze byc rejestracja pojazdu.


Nie jestem specjalista ale tak mi tłumaczył moj dealer. Walcz, chyba ze przemalujesz (da sie w ogole?) skore lub to wszystko co masz wymienisz na inne, jest jeszcze opcja, ze sie przyzwyczaisz i po czasie bedzie sie podobalao. Ktos taki kolor chyba nawet zrobil do swojej 3er albo i 4er.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Może nie jest to najgorszy kolor (jeśli ktoś lubi niebieskie wnętrza) ale odcień mocno gryzie się z kolorem lakieru :(


BTW Mam nadzieję że te listwy są jeszcze zabezpieczone folią ?


TypitX0.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolor jest jaki jest, jednak na pewno jest zdecydowanie inny niz w konfiguratorze. Gdyby był taki jak w konf. (ciemny, stonowany) to myślę, że nie gryzł by się z zewn. niebieskim.


Listwy niestety nie są niczym zabezpieczone. Cały samochód pełen kartonów z dodatkami m-performance czekającymi na motaż.

Swoją drogą, ta listwa akurat wygląda fantastycznie na żywo.


Leasing bez problemu można jeszcze wycofać, auto nie było rejestrowane. Po południu spotkanie u dealera...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

db8f907e688d787agen.jpg


w sumie po chwili... tak mnie tkneło.... wystarczy wpisac ta nazwe na google i wyskauje... skoro poszedles tak mocno w indyvidual... czemu tego nie sprawdziles... kolor mocno dyskusyjny....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Moze ja jestem jakis dziwny ale dla mnie tragedii nie ma. Przed kupnem g30 bylem na jezdzie testowej e klasy I stala przygotowana do wydania do klienta s Klasa z jakimis odcieniami brazow w srodku. Mimowolnie przechodzac obok srodek przykul moj zwrok. W srodku tragedia. Wygladalo to jakby komus zwieracze puscily. Jak napomnknalem o tym sprzedawcy to powiedzial mi ze jak auto przyjechalo to caly salon sie zlecial aby sie ze srodka posmiac a klientowi podobno sie bardzo podobal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu

No jest to dosyć kontrowersyjne zestawienie.

Pogadaj z salonem, może dadzą radę wymienić część tych elementów po kosztach.

Co do ciekawych konfiguracji, jakiś czas temu była w PL do sprzedania M5e39, nawet po jakimś tuningu mechanicznym renomowanego tunera (Hamman czy coś), z bardzo podobną kolorystyką wnętrza w kolrze zewnętrznym Imola Red. To się dopiero gryzło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh, uwierzcie, mnie nie jest do śmiechu, po 4 miesiącach czekania, zastanawiania się nad kolorem, felgami, listwą - akurat tapicerkę od samego początku wiedziałem jaką chcę i nie było dylematów... No ale nie taką, jaką dostałem, to na pewno.


Dzisiaj miałem spotkanie z kierownikiem sprzedaży, generalnie na tę chwilę ich stanowisko jest takie, że mogę samochodu nie odebrać, ale zaliczka zostaje u nich. Na co oczywiście się nie godzę.

Kierownik będzie sprawę konsultował z dyrektorem/właścicielem salonu jak i centralą BMW i w piątek mamy następne spotkanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle, ze kazdy Tobie wspolczuje na swoj sposob.


Duza ta zaliczka? Moze warto ja poswiecic? Ja mialem tylko 5k pln zaliczki wiec jakby sie mega blokowali to bym sie nie zastanawial. Odbijesz rabatem na kolejnym zamowieniu, ale juz np w innym salonie. U dealerow tez pracuja ludzie wiec byc moze uda sie z nimi dogadac, ze jak sprzedadza to ja oddadza. Pytanie ile to potrwa...


Jaki to salon? Moze ktos z forum tam kogos zna i jakos bedzie mogl pomoc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaliczki było 10tyś. Trochę tego nie rozumiem, co też im dzisiaj powiedziałem. Mianowicie, jesli nie oddadzą zaliczki, to ja u nich kolejnego auta nie zamówie (Tego samego, tylko z inną skórą). Więc ok, zyskają te 10tyś zaliczki, ale stracą zysk z samochodu, który bym u nich zamówił, no i stracą klienta. Gdzie tu logika? Na sprzedaży mi następnego auta, zarobiliby pewnie podobną sumę..


Salon to Sikora Mikołów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.