Skocz do zawartości

G20 330e 2019


rkmi09

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie tego się boję, że z taką mocą napęd na jedno kółko nie jest zbyt optymalny nawet bez tuningu :/

Była na forum osoba której opony po takim tuningu wystarczały na jeden seson a kontrolka od trakcji świeciła baaardzo często :)


Dlatego bez szpery średnio mi się taka hybryda widzi. Ale skoro zrobili xDrive w g30 to może zrobią też w g21?

Jeśli po zaparkowaniu samochodu nie odwracasz się, żeby spojrzeć na swój samochód to znaczy, że kupiłeś złe auto :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie tego się boję, że z taką mocą napęd na jedno kółko nie jest zbyt optymalny nawet bez tuningu :/

Była na forum osoba której opony po takim tuningu wystarczały na jeden seson a kontrolka od trakcji świeciła baaardzo często :)


Dlatego bez szpery średnio mi się taka hybryda widzi. Ale skoro zrobili xDrive w g30 to może zrobią też w g21?

 



Wybór hybrydy nie powinien opierać się jedynie na "sportowych" osiągach. Każdy powinien sam dla siebie przekalkulować sens zakupu auta które z zasady powinno być użytkowane głównie (czytaj - zdecydowana większość) w mieście !



Ja jeżdzę 90% w mieście, dziennie max 40-50 km, ewentualnie w weekendy trochę więcej, dlatego zdecydowałem że 330e powinna zmienić na plus moje odczucia co do faktycznego spalania. I nareszcie jadąc w korku w codziennie jeździe do i z pracy mam satysfakcję jak dojeżdzam do domu czy do pracy ze spalniem 0,0l. Magia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie tylko co z xDrive albo chociaż szperą?


W konfiguratorze do g20 nie widziałem nawet szpery :/

 

Zarówno 330e G20 jaki i G21 mają być w xdrive prawdopodobnie od 08/2020.

Sprzedam koła zimowe do E84 WZ-318 7,5X17 ET-34 5X120, Opony Pirelli Sottozero 2 225/50/17
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetnie :) Dzięki za info.


A jeśli pojawi się dajmy na to w sierpniu to czy to znaczy, ze dopiero od sierpnia będzie można zamawiać czy już wcześniej?

Jeśli po zaparkowaniu samochodu nie odwracasz się, żeby spojrzeć na swój samochód to znaczy, że kupiłeś złe auto :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli produkcja od 08/2020 to zamawiać zwykle można 1-2 miesiące wcześniej.
Sprzedam koła zimowe do E84 WZ-318 7,5X17 ET-34 5X120, Opony Pirelli Sottozero 2 225/50/17
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to oznacza, ze pojawi się w konfiguratorze ten miesiąc czy dwa przed produkcją czy tylko u dealera będzie można zamówić?


Przepraszam za tyle pytań ale myślę, że to nie jest takie oczywiste bo w końcu nie codziennie kupuje się nowe BMW :) Chociaż jak patrzę na coraz wyższe ceny nowych BMW to czasami trzeba się dobrze zastanowić... albo trzeba mieć nierówno pod sufitem w pozytywnym tego słowa znaczeniu :) (i pewnie sporo osób jeżdżących BMW tak ma bo po prostu nie potrafią jeździć czymś co się opłaca itd... chcą mieć auto które faktycznie daje radość z jazdy a nie tylko samochód, który przewiezie z punktu A do punktu B :cool2:)

Jeśli po zaparkowaniu samochodu nie odwracasz się, żeby spojrzeć na swój samochód to znaczy, że kupiłeś złe auto :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wersje G20/G21 330e xDrive pokażą w Genewie. W sprzedaży od lata 2020.


https://www.bimmertoday.de/2020/02/19/bmw-330e-xdrive-allrad-trifft-plug-in-hybrid-im-3er-g20-g21/

Sprzedam koła zimowe do E84 WZ-318 7,5X17 ET-34 5X120, Opony Pirelli Sottozero 2 225/50/17
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.