Skocz do zawartości

Rabaty na nową serię 3 g20


wehyr

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze

Witam, jakie rabaty udało się wam uzyskać przy zakupie nowej 3ki??

Będzie to pomocne dla osób zainteresowanych zakupem, poza tym zobaczymy kształtowanie się rabatów wraz z upływem czasu.

Pozdrawiam

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

To cos Ci brokerzy słabo :mrgreen:

Dodatkowo przecież im też trzeba zapłacić...

Rabat w tych granicach do ogarnięcia 15%majac dobry układ... Taka miałem ofertę, ale conajmniej rok, dwa pojezdze bo mody nie skończone... Pozdrawiam

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Myślę,, że sa wydawane auta z umów leasingowych podpisanych w zeszlym roku.

Poziom rejestracji jest zadowalający.

W drugiej polowie roku, jak sprzedaż poleci w dół moze być ciekawe z rabatami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Jak ktoś jest z Wawy i chce dobry rabat na G20, to polecam Pana Kamila E. z Inchcape. Rozmawiałem dziś z nim... Tylko powołajcie się na to forum lub na Grzegorza z Białej Strzały, a on będzie już wiedział co i jak ;-) Edytowane przez Gregonio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
W zeszlym roku zakupione g30 z rabatem 18 procent. Zakup w marcu. Na x3 mialem 14 procent ale to bez targowania wiec Rabat pewnie podobny. Oferte mialem na m40i z 355k na niecale 300k. Bez rabatu ponizej 15 procent nie radze kupowac. Jak w najblizszym salonie nie chca dac to obdzwonic w zasiegu powiedzmy 300 km. Przedetawic sie z imienia i nazwiska, powiedziec ze ma sie konkretna konfiguracje, wyslac konfig na maila i targowac miedzy 2-3 salonami. Na stole leza duze pieniadze wiec gra warta swieczki chociaz nie wszyscy handlarze sa skorzy do negocjacji. Mi sie takze zdarzylo uslyszec ze jak nie stac mnie na nowy to maja w ofercie uzywane. Jesli nie chca teraz dawac rabatu to za czekac kilka miesiecy a zmieknie faja. Na brokerow radze uwazac bo Rabat nie taki duzy a do tego mnostwo ryzyk w tym ryzyko zmiany kursu walut. na moje oko za 220k po negocjacjach powinno sie wyjechac ladnie skonfigurowana 330i, okolice 270-300k to juz pulap cenowy m40i z extrasami za 50, 60k I odpowiednio zrabatowanej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam bardzo podobne do Ciebie zdanie i doświadczenia. F30 zaczynałem od 12% i więcej się nie da.... kolejne salony i już było 17%... finalnie ponad 20% na nowe F30 .... czyli utargowałem 50 tys. od ceny katalogowej.... można tylko trzeba być cierpliwym...


Na G20 20% pewnie na razie nie ma szans, bo to nowy model, ale na X4 już tak (koleżanka kupiła miesiąc temu w ASO).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dobrą sprawę koszt doposażenia m40 i 330 jest taki sam.

M40 nie będzie miała wiele w więcej w standardzie,względem 330i.(Patrząc po X3,X4)

Te 50-60k trzeba będzie dołożyć,a 370-380k to lekka przesada za lekko usportowioną 3kę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dobrą sprawę koszt doposażenia m40 i 330 jest taki sam.

M40 nie będzie miała wiele w więcej w standardzie,względem 330i.(Patrząc po X3,X4)

Te 50-60k trzeba będzie dołożyć,a 370-380k to lekka przesada za lekko usportowioną 3kę.

 

Przy 3 litrowych silnikach kazdy dodatek kosztuje 15% wiecej bo akcyza jest 18%. Jak doposazysz 330i za 50 tys. to to samo doposazenie w m340i bedzie kosztowalo 58 tys. Trzeba tylko uwzglednic ze m340i bedzie pewnie bazowo lepiej wyposazona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo juz ze w standardzie 4x4 i szpera

W tym brak RWD.

Wykonuje darmową fotografię samochodów - PROFESJONALNA.

Dla forumowiczów na terenie Wrocławia. Portfolio. +



http://i.epvpimg.com/guXaeab.png


Zlecę import samochodów z USA/JAPONIA


Kupię:

- Boczek tylnych prawych drzwi F30 wersja Harman/Kardon

- Listwy hexagon wnętrza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Jak to nie bedzie lepiej wyposazone? To jest model m performance wiec w standardzie bedzie m pasztet plus ladna wieksza felga a to juz robi roznice 30 tysi wzgledem 330i. Jesli tak jak kolega pisal jest jeszcze szpera to juz nawet wiele extrasow nie po trzeba. Swiatla, apple car, Kolor, dostep komfortowy, Navi, podparcie ledzwiowe, hi fi, szyby dzwiekoszczelne, ewentualnie skora,ddc asystenci I powinno sie spokojnie w 50 tysiacach zamknac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno w BMW nie ma skóry dla F30. Tak mówił mi doradca.

Że to nie skóra tylko eko skóra. (Wiem, że jest opcja eko skóry). Że "Dakota to nie skóra".

Ciekawe czy tak w G20 jest, że skóra to nie skóra, a ekoskóra to ekoskóra

Wykonuje darmową fotografię samochodów - PROFESJONALNA.

Dla forumowiczów na terenie Wrocławia. Portfolio. +



http://i.epvpimg.com/guXaeab.png


Zlecę import samochodów z USA/JAPONIA


Kupię:

- Boczek tylnych prawych drzwi F30 wersja Harman/Kardon

- Listwy hexagon wnętrza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
jak skóra to nie skóra to co jest ? ;) w konfiguratorze piszą że skóra naturalna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli kogos interesuje rabat na osobe fizyczna to dzis dostalem 7%. Facet jak sie dowiedzial ze nie mam firmy prawie z krzesla spadl ;p

rabaty o ktorych piszecie to wszystkie sa pewnie na firme

lekarz, pilot, prawnik pewnie okolo 10-12% dostana

 

Rozumiem, że kupowałeś za gotówkę? Dlatego się dziwił. Ciężko takie auto sprzedać np. po 2 latach, bo ludzie chcą na firmę kupić, więc musisz opuścić cenę 20% (bo nie mogą odzyskać VATu) co jest bez sensu... coś wiem na ten temat :-). Ludzie kupują używane auta za gotówkę do max 100 tys. pln

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.