Skocz do zawartości

Rabaty na nową serię 3 g20


wehyr

Rekomendowane odpowiedzi

@pawell11 Witaj :) czym jeździsz obecnie ?[/quot


Obecnie Mercedes CLA SB 220 benzyna


co do rabatów zależy jak kto mówi i słyszy się "do 20%" spokojnie, a wychodzi co innego, co do mojego patrząc na to co wyszło katalogowo a finalnie to jestem zadowolony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyliczyli mi pakiet ubezpieczenia dealerskiego na poziomie 3,3 % ! , poza dealerskim o 200 złtaniej tylko :( jak u Was ?

Jest ok, ja mam auto używane w leasingu i ubezpieczenie dealerskie wychodzi jakieś 7%

***** ***
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Jakby ktoś w Poznaniu szukał to też zapraszam na priv, też mam wydeptaną ścieżkę do bardzo dobrego handlowca u najlepszego dealera w Wlkp, co najważniejsze - daje najlepsze rabaty :8)

 

Poproszę o więcej informacji na priv

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Zamówiłem wczoraj auto do produkcji g20 330i. Dostałem dużą zniżkę (23%) - podpadłem pod flotę. Orientujecie się jak to jest teraz z czasem produkcji/dostarczenia auta klientowi?

 

Poproszę o namiar na handlowca na priv

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś w Poznaniu szukał to też zapraszam na priv, też mam wydeptaną ścieżkę do bardzo dobrego handlowca u najlepszego dealera w Wlkp, co najważniejsze - daje najlepsze rabaty :8)

Poproszę o info na priv :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Ktoś może się podzielić jaki procent można uzyskać do g20 w zamówieniu z konfiguratora? Są powtarzalne oferty na 20%, ale czy da się więcej? Rocznik 2019r rabat 28%, ale sam świadkiem, że można dostać i 33% na drogich egzemplarzach, tylko niestety rocznik 2019r już wyprzedany.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś może się podzielić jaki procent można uzyskać do g20 w zamówieniu z konfiguratora? Są powtarzalne oferty na 20%, ale czy da się więcej? Rocznik 2019r rabat 28%, ale sam świadkiem, że można dostać i 33% na drogich egzemplarzach, tylko niestety rocznik 2019r już wyprzedany.

 

Podpinam się pod pytanie. Mam skonfigurowaną 330i xDrive za około 250k zł i max co udało mi się znależć rabatu to 20% u brokera. Planuję kupno na przestrzeni 3-4 miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli macie jakiegoś dobrego brokera, do którego warto uderzyć z zapytaniem o ofertę to poproszę o kontakt.

Skonfigurowałem 320i w M-Pakiecie na 220tyś PLN przy moim max budzecie 165k (rabat wychodzi 25%).


Przeglądając wasze opinie na forum, widzę, że będzie bardzo ciężko, ale nie niemożliwie... warto próbować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.