Skocz do zawartości

Emblematy M - 50 lat BMW M


Slyg

Rekomendowane odpowiedzi

Dostaliście info od swoich dealerów odnośnie znaczków na modele wyprodukowane w 2022 ?? :)

"Z uwagi na jubileusz (50 lat BMW M), wszystkie pojazdy zawierające pakiet sportowy M, których produkcja ma się wydarzyć w 2022 standardowo zostają wyposażone w niewielki gadżet tj. znaczek BMW otoczony kolorami M (niebieski, czerwony, granatowy).

Emblematy te będą widoczne na masce, klapie bagażnika oraz kołach."


Opcja gratis z możliwością zrezygnowania :)


podgląd:

image001.png

image002.png

image003.png

Bez-tytu-u.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To do wszystkich modeli? Myślałem, że trzeba M, a nie M pakiet.. ale zapytam dealera, w sumie brałbym, do Arctic Race Blue będzie świetnie pasować :D

Ja mam tylko mpakiet i dostałem takie info.

Tylko zastanawiam się, czy jak go dodam do Portimao M to czy nie bedzie zbyt choinkowato :lol:

Bez-tytu-u.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Jest to zawsze limited, ja bym to wziął. Zawsze wartość modelu wzrasta.

Nie podoba się to przekładasz na zwykłe, ale te unikatowe zawsze warto wziąć, tak uważam. Wygląda naprawdę fajnie. Mamy tutaj mocno kontrastowe kolory, ale przy białym, black sapphire czy titansilber to może wyglądać fanastycznie.

https://f30.bimmerpost.com/forums/showthread.php?t=1831719


klzqy6vrod1dfvazwuln?_a=AAAH2GX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to zawsze limited, ja bym to wziął. Zawsze wartość modelu wzrasta.

Nie podoba się to przekładasz na zwykłe, ale te unikatowe zawsze warto wziąć, tak uważam. Wygląda naprawdę fajnie.

https://f30.bimmerpost.com/forums/showthread.php?t=1831719

Coś w tym jest :) Aczkolwiek może to spowodować więcej pytań wśród następnych potencjalnych właścicieli [bez wiedzy] niż zachwytu :D


Jeszcze analizując aneks doszedł psikus którego nie mam w pierwotnym zamówieniu, czyli:

"6UX - Rezygnacja z dotykowego kontrolera iDrive"

co oznacza, że kontroler bez dotyku.... :/ a musiałbym to też klepnąć...

Bez-tytu-u.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dostalem info ze to bedzie w produkcji od marca. Odpowiedzialem ze jezeli ma to przeniesc produkcje z lutego to dziekuje... A jak i tak sie moje auto zrobi w marcu lub po marcu to poprosze...

a ja mam info, że jeśli chcę to muszę podpisać aneks gdzie będzie dodane już teraz do zamówienia.

Bez-tytu-u.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dostalem info ze to bedzie w produkcji od marca. Odpowiedzialem ze jezeli ma to przeniesc produkcje z lutego to dziekuje... A jak i tak sie moje auto zrobi w marcu lub po marcu to poprosze...

a ja mam info, że jeśli chcę to muszę podpisać aneks gdzie będzie dodane już teraz do zamówienia.

 

To ja dostałem inną informację od sprzedawcy (ale w moim przypadku dotyczy to modelu 1/F40)....

Samochód miał iść do produkcji w lutym, dlatego system nie wrzucił nowych emblematów. Obecnie ma być w produkcji w marcu i system również tego nie widzi.

Gdyby miało iść od kwietnia (Q2) to wówczas system dorzuca to jako opcję.

Sprzedawca twierdzi, że jeśli produkcja się przeniesie na kwiecie to powinno być to dorzucone z automatu. Nie było tematu o jakimś aneksie ...

Natomiast centrala twierdzi, że jak zamówienie jest bez tej opcji to nie można zmieniać zamówienia ...


Chyba ilu sprzedawców tyle wersji ... Pewnie wyklaruje się to bliżej marca.

BMW THE1 F40 120d - M Sport, Skyscraper Grey (2022)

Odebrany! https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=229&t=395918

icon1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Stety albo niestety znaczek będzie dla wszystkich, który wezmą pakiet m .. czyli nawet może mieć je 318i z pakietem M :mrgreen: .


Rezygnacja z tego znaczka to -400 PLN...


I będzie można go kupić także osobno jak ktoś będzie chciał



Miał być unikat .. a zaraz 3/4 BMW to będzie miało ..


Co do wyglądu rzecz gustu ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stety albo niestety znaczek będzie dla wszystkich, który wezmą pakiet m .. czyli nawet może mieć je 318i z pakietem M :mrgreen: .


Rezygnacja z tego znaczka to -400 PLN...


I będzie można go kupić także osobno jak ktoś będzie chciał



Miał być unikat .. a zaraz 3/4 BMW to będzie miało ..


Co do wyglądu rzecz gustu ...

Dlatego właśnie zrezygnowałem :D Niebawem zaczną się pojawiac na allegro i aliexpress :D

Bez-tytu-u.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Czy nie uważacie, że w przypadku nowych emblematów BMW zapomniało o dodaniu go również na kierownicy?

Taki szczegół, ale mogli to również podmienić - wtedy cały produkowany samochód byłby spójny.

BMW THE1 F40 120d - M Sport, Skyscraper Grey (2022)

Odebrany! https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=229&t=395918

icon1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy nie uważacie, że w przypadku nowych emblematów BMW zapomniało o dodaniu go również na kierownicy?

Taki szczegół, ale mogli to również podmienić - wtedy cały produkowany samochód byłby spójny.

Dokładnie tak. Poza tym są według mnie trochę za przewrotne, bo za dużo chaosu na nich :/

Bez-tytu-u.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.