Skocz do zawartości

Rabaty na nową serię 3 g20


wehyr

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie,


Moze ktos sie juz orientowal w sprawie rabatu na M340i?


Obecnie mam propozycje na 15% wiec nie jest zle, leasing BMW czyt. Comfort Lease. Jestem juz prawie na finiszu ale przy konfigu za ponad 370k pln brutto kazdy % troche wazy ;-)


Jak ktos cos to prosba o info jutro bede pytala Zdunka, dzieki.

 

Zapytaj Pana Kamila E. z Inchcape Warszawa. Powołaj się na kolegę z białej strzały (lub Grzegorza z forum)... powinno coś jeszcze się udać ;-).

BTW ja też planuję m340i tylko czekam na jazdę. Auto mają mieć w lipcu ;-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Zapytaj Pana Kamila E. z Inchcape Warszawa. Powołaj się na kolegę z białej strzały (lub Grzegorza z forum)... powinno coś jeszcze się udać ;-).

Potwierdzam, przy m340i udało się zdobyć tyci ponad 17% procent. Ale to przy kilkukrotnym przebijaniu się z innym dealerem.

Polecam też Mateusza K. z BMW Sikora Mikołów - ostatecznie chciał zaproponować taką samą cenę (chociaż wcześniej jej odmówił).


Wszystko negocjowane mailowo i telefonicznie. Ogólnie zauważyłem też, że żaden dealer nie chce dać dobrej oferty "na piśmie", za to aby przebić to chciałby zobaczyć kontrofertę :)


EDIT 27.7.2019: Jednak pana Mateusza K. z Mikołowa NIE polecam. Bez mojej wiedzy (a tym bardziej zgody) wpisał moje dane (mail, telefon) do systemów marketingowych BMW. Dostaję teraz spam, zarówno mailowy jak i sms'owy. Poprosiłem mailem o usunięcie - prośba została zignorowana.

Edytowane przez acc007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytaj Pana Kamila E. z Inchcape Warszawa. Powołaj się na kolegę z białej strzały (lub Grzegorza z forum)... powinno coś jeszcze się udać ;-).

Potwierdzam, przy m340i udało się zdobyć tyci ponad 17% procent. Ale to przy kilkukrotnym przebijaniu się z innym dealerem.

Polecam też Mateusza K. z BMW Sikora Mikołów - ostatecznie chciał zaproponować taką samą cenę (chociaż wcześniej jej odmówił).


Wszystko negocjowane mailowo i telefonicznie. Ogólnie zauważyłem też, że żaden dealer nie chce dać dobrej oferty "na piśmie", za to aby przebić to chciałby zobaczyć kontrofertę :)

 

To wypowiem się. Można lepiej i nie chodzi tylko o tę wersję. Chyba, że to tylko dotyczy nielicznych...Tego nie wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwestia rabatowania jest skomplikowana, zależy od odgórnej polityki centrali na dany model, okresu w jakim zjawicie się w salonie, sytuacji danego salonu, ba nawet wyników konkretnego sprzedawcy - jeśli w danym kwartale zagwarantował sobie już tłusty bonus to nie ma ciśnienia na robienie wolumenów kosztem marży. Do tego chęc zaistnienia marki w danych grupach zawodowych (IT, lekarze, leśnicy u Subaru...). U mnie działa ustalenie swojej konfiguracji i odwiedzenie 5-7 salonów w celu rozmowy o konkretach, ale przy byciu otwartym na inną konfigurację.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Korzystał ktoś może z oferty brokera Glob Polska?


Podesłany przeze mnie konfig G20 w wersji M sport 320i z paroma dodatkami, wyceniony na 192 tysiące brutto katalogowo, zaproponowali całkiem niezłe 156 tysięcy brutto. To jest 19% rabatu, dla klienta indywidualnego takiego, jak ja rabat nieosiągalny. Nawet Select nie daje na G20 więcej jak 13-14%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę, a twierdził, że wszystkich przebije :-D. Zresztą mam info od bodaj 5,czy 6 innych osób, że się udało :-)

Widać, że to jak ktoś tu pisał bardziej złożony proces... jak któryś handlowiec już w danym miesiącu lub kwartale ma zrobiony target, to nie chce sobie obniżać premii ;-) Widać trzeba próbować w kilku miejscach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę namiary handlowca na priv?? :)

Zamawiasz 340i?? Czy jeszcze się wahasz??

Jak możesz daj znać jakie i tej osoby rabaty. Pozdrawiam

 

Ja juz zamowilem namiry masz na priv.

 

Wiadomo kiedy M340i pojawią się do testów? A może gdzieś już są?

 

Myślę, że nie ma i dlugo nie bedzie, przynajmniej tak mi powiedzieli w jednym z salonow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Zadzwoniłem do centrali z prośbą o informację w jakim salonie można zapoznać się z 330i i M340i. Obiecano mi, po uzyskaniu informacji od dealerów ("dealerzy to niezależne firmy, każdy decyduje jakie samochody wystawiają jako demonstracyjne" ), oddzwonienie. To było dwa dni temu. Do tej pory cisza. Podobna reakcja od kilku salonów. Obietnica oddzwonienia z informacją, czy i kiedy. Z większości - cisza. Z jednego obietnica M340i pod koniec miesiąca.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
Zadzwoniłem do centrali z prośbą o informację w jakim salonie można zapoznać się z 330i i M340i. Obiecano mi, po uzyskaniu informacji od dealerów ("dealerzy to niezależne firmy, każdy decyduje jakie samochody wystawiają jako demonstracyjne" ), oddzwonienie. To było dwa dni temu. Do tej pory cisza. Podobna reakcja od kilku salonów. Obietnica oddzwonienia z informacją, czy i kiedy. Z większości - cisza. Z jednego obietnica M340i pod koniec miesiąca.

W czerwcu 330i rwd mieli w Bawaria Motors w Warszawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Zadzwoniłem do centrali z prośbą o informację w jakim salonie można zapoznać się z 330i i M340i. Obiecano mi, po uzyskaniu informacji od dealerów ("dealerzy to niezależne firmy, każdy decyduje jakie samochody wystawiają jako demonstracyjne" ), oddzwonienie. To było dwa dni temu. Do tej pory cisza. Podobna reakcja od kilku salonów. Obietnica oddzwonienia z informacją, czy i kiedy. Z większości - cisza. Z jednego obietnica M340i pod koniec miesiąca.

 

330i maja w Częstochowie

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

330i mają na pewno w Bawaria Motors w Warszawie bo nią jeździłem.


Natomiast na moje pytanie kiedy będzie dostępne M340i nie potrafili odpowiedzieć.

BMW F31 320d ED (N47T) - Mobil 1 ESP 5W-30 + AR9200

BMW F20 118d (B47) - MOTUL 8100 X-CLEAN+ 5W-30

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

330iX mają we Wrocławiu. Jeździłem... wersja M-performance, koła chyba 19" lub 20"

Reakcja na gaz dużo lepsza niż w A5 2.0 lub A4 2.0 (252 KM)

Układ kierowniczy bez szału.

Bardzo słaba przyczepność w zakrętach. ( testowane po nim G30 było bardziej stabilne, co już w trakcie jazdy przyznał doradca)

Niezłe wyciszenie.

Dobra jakość materiałów.

Brak "łupania" w zawieszeniu na progach

Świetna jakość montażu - auto niczym monolit: nic nie trzeszczy nawet na potwornej kostce.

Bardzo "fajna" kierownica - gruba i mięsista.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.