Skocz do zawartości

Nowe BMW 3 G20 - zdjęcia, filmy, opinie


felixo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

za udzielanie takich informacji ;P są chyba jakies kary

Wykonuje darmową fotografię samochodów - PROFESJONALNA.

Dla forumowiczów na terenie Wrocławia. Portfolio. +



http://i.epvpimg.com/guXaeab.png


Zlecę import samochodów z USA/JAPONIA


Kupię:

- Boczek tylnych prawych drzwi F30 wersja Harman/Kardon

- Listwy hexagon wnętrza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bmw od e60 zakłada tylko wahacze aluminiowe, f10 też takie ma. Zwrotnica aluminiowa będzie od g20 i montowana będzie do wszystkich kolejnych modeli. Niestety g30 jeszcze na żeliwie. Karę moglbym dostać jeżeli zdjęcia bym pokazał lub plany budowy zwrotnicy. Więc śmiało możesz odwołać wujka policjanta CBŚ i kogo tam jeszcze chciałeś poinformować :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za udzielanie takich informacji ;P są chyba jakies kary

No no ja bym go jeszcze podpierdzielił pisz maila z linkiem tak typowo po Polsku i pozdrów Tatę milicjanta :lol:

 

A kolega nie słyszał o NDA?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie sobie już spokój te dane już nie są poufne. Są informacje w sieci gdybym napisał rok temu gdzie już wiedziałem że będziemy produkować taka zwrotnice to może by bmw nie było tym wyciekiem zachwycone. Poza tym Bmw nie ma konkurencji :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Cześć cześć :)

Temat trochę martwy więc pora go rozruszać. Premiera już tuż tuż. Apropo premiery. Znacie już datę? W salonach już nie można zamawiać serii F30. Macie jakieś przecieki co do samego auta? Pytam bo czekam na nową 3-kę jak na zbawienie. Muszę do końca roku już coś zamówić, budżet też mam ograniczony i wynosi on 250k. Z racji tego że prowadzę jednocześnie inwestycję budowlaną, nie mogę sobie na chwilę obecną pozwolić na większe raty leasingowe :(. Życie. Myślałem o 5-er ale po testowym tygodniu stwierdzam że jest to jednak za duże auto dla mnie. Ciężko zaparkować, po mieście ciężko manewrować. Auto super ale chyba jeszcze nie teraz. 4-ka dla mnie mało komfortowa. A obecna trójka niestety za mała, zwłaszcza z tyłu. Wiem że z tyłu nie będę jeździł ale często jeździmy gdzieś na jakieś wyjazdy z dzieckiem i teściami lub rodzicami a miejsca w trójce z tyłu jest bardzo mało. Liczę na to że pomyślą o tym w nowej serii G20 i zadbają o komfort podróżujących na tylnej kanapie i pokładam w tym aucie duże nadzieje. Zresztą za 250k jak patrzyłem, można mieć średnio wyposażoną piątkę bo jak skonfigurowałem sobie ją dokładnie tak jak bym chciał to cena urosła do 298k za to obecną trójkę, jak doposażyłem w to co chcę, wyszło 247k czyli idealnie. Do tego rabat i pewnie wyjdzie koło 230k.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W środku będzie więcej miejsca, kierowca i pasażer będą mieli dużo wygodniej. Z tyłu nie siedziałem ale też wydaje się więcej. Aż tak dużo mniejsza zewnętrzne od g30 nie będzie i nie wiem ile będzie lepiej się parkować.

 

Ooo, to mnie zaskoczyłeś. To już potwierdzone info że będzie więcej miejsca w środku? BMW sprzedaż serii 3 dość mocno spadła a to moim zdaniem właśnie przez wielkość tego samochodu. Seria 3 reprezentuje segment D i jest moim zdaniem najmniejszym przedstawicielem tego segmentu. Pomijając marki premium to weźcie spójrzcie na takie auta jak mondeo, avensis, insignia czy z marek premium volvo S60. Te auta oferują duużo więcej miejsca w środku, zwłaszcza na tylnej kanapie. Wszyscy moi znajomi którzy rozważali zakup serii 3, rezygnowali właśnie ze względu na ilość miejsca. Samochody segmentu C potrafią oferować lepszy komfort podróży niż seria 3. Piszesz że zewnętrznie nie będzie dużo mniejsza od 5. A znasz może jakieś wymiary tego auta. W sumie jak nie będzie dużo mniejsza od 5 i będzie oferowała więcej miejsca niż obecna 3 to idealnie!!! Bo za cenę średnio wyposażonej piątki będę miał fajnie wyposażoną 3. Już rozmawiałem z handlowcem Automotive i auto będę brał u nich bo naprawdę mają świetne oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Bmw od e60 zakłada tylko wahacze aluminiowe, f10 też takie ma. Zwrotnica aluminiowa będzie od g20 i montowana będzie do wszystkich kolejnych modeli. Niestety g30 jeszcze na żeliwie. Karę moglbym dostać jeżeli zdjęcia bym pokazał lub plany budowy zwrotnicy. Więc śmiało możesz odwołać wujka policjanta CBŚ i kogo tam jeszcze chciałeś poinformować :)

 

o jakim g30 piszesz że są żeliwne, ty na pewno widziałeś te zwrotnice ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę się mylić ponieważ do g11 jak i do g30 zwrotnice nie są produkowane u nas. Więc przepraszam jeżeli wprowadziłem w błąd. U nas w zakładzie produkujemy zwrotnice do g14, g16, g20, g22, g29 i wszystkie są aluminiowe. Również produkujemy do wszytkich modeli F oprócz f01 i f10 i są ta żeliwne zwrotnice. I mowa tylko o zwrotnicach na oś tylną.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W środku będzie więcej miejsca, kierowca i pasażer będą mieli dużo wygodniej. Z tyłu nie siedziałem ale też wydaje się więcej. Aż tak dużo mniejsza zewnętrzne od g30 nie będzie i nie wiem ile będzie lepiej się parkować.

 

Ooo, to mnie zaskoczyłeś. To już potwierdzone info że będzie więcej miejsca w środku? BMW sprzedaż serii 3 dość mocno spadła a to moim zdaniem właśnie przez wielkość tego samochodu. Seria 3 reprezentuje segment D i jest moim zdaniem najmniejszym przedstawicielem tego segmentu. Pomijając marki premium to weźcie spójrzcie na takie auta jak mondeo, avensis, insignia czy z marek premium volvo S60. Te auta oferują duużo więcej miejsca w środku, zwłaszcza na tylnej kanapie. Wszyscy moi znajomi którzy rozważali zakup serii 3, rezygnowali właśnie ze względu na ilość miejsca. Samochody segmentu C potrafią oferować lepszy komfort podróży niż seria 3. Piszesz że zewnętrznie nie będzie dużo mniejsza od 5. A znasz może jakieś wymiary tego auta. W sumie jak nie będzie dużo mniejsza od 5 i będzie oferowała więcej miejsca niż obecna 3 to idealnie!!! Bo za cenę średnio wyposażonej piątki będę miał fajnie wyposażoną 3. Już rozmawiałem z handlowcem Automotive i auto będę brał u nich bo naprawdę mają świetne oferty.

Nie potwierdzone, ale siedzi się wygodniej :P dokładnych wymiarów nie znam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.