Skocz do zawartości

6 GT gdzie zobaczyć


evol

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,


jestem tu nowy, a zmusił mnie do rejestracji pewien absurd. Planuje kupić 640i, auto pod każdym względem wydaje się dla mnie idealne (duże rodzinne auto ze sporym bagażnikiem nie będące SUV). Niestety żeby zobaczyć w salonie jakikolwiek poliftowy egzemplarz to musiałbym gnać na drugi koniec Polski (wszystkie dostępne egzemplarze są na północy kraju). I tu pytanie - może jest tutaj ktoś na forum z południa Polski lub chociaż z centrum, kto byłby tak dobry i dosłownie na 5-10 minut pokazałby jak prezentuje się auto na żywo na zewnątrz i w środku. Dla mnie to jakaś paranoja wydać na auto ponad 400k i nawet nigdy w nim nie siedzieć. Ewentualnie może ktoś się orientuje, gdzie poza salonami można próbować namierzyć jakiś egzemplarz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Kurcze widziałem to ogłoszenie i nie wiem czemu ale jakoś zakodowałem, że to przedlift a teraz widzę, że faktycznie to wersja już po lifcie. Dzięki, jutro tam sobie przedzwonię :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Centrum,przedlift 640i. Jakby jednak Cię coś interesowało to zapraszam priv. Nic dziwnego,że tego modelu nie można praktycznie nigdzie obejrzeć. To najgorzej sprzedające się BMW,które nie wzbudza w ogóle zainteresowania co mnie dziwi bo to naprawdę fajny kompromis jeśli ktoś nie chce suva tylko luksusowe pojemne auto. Ja miałem zamawiać nowa 3 a z przypadku wziąłem 640i i z każdym miesiącem utwierdzam się,że był to bardzo dobry wybór pomimo tego,że nie potrzebuje tak dużego auta.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Centrum,przedlift 640i. Jakby jednak Cię coś interesowało to zapraszam priv. Nic dziwnego,że tego modelu nie można praktycznie nigdzie obejrzeć. To najgorzej sprzedające się BMW,które nie wzbudza w ogóle zainteresowania co mnie dziwi bo to naprawdę fajny kompromis jeśli ktoś nie chce suva tylko luksusowe pojemne auto. Ja miałem zamawiać nowa 3 a z przypadku wziąłem 640i i z każdym miesiącem utwierdzam się,że był to bardzo dobry wybór pomimo tego,że nie potrzebuje tak dużego auta.

 

Dzięki, już się ktoś zgłosił do mnie z Krakowa i to jeszcze blisko mojego miejsca zamieszkania, więc już lepiej być nie mogło :) ale dzięki za chęć pomocy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.