Skocz do zawartości

Nowa 6er GT


speed1211

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze

Wstawiłem najpierw do działu 5er ale poczytałem i wychodzi ze to teraz 6er :shock:

Nie wiem czy zmiana nazwy pomoże koncernówi bmw na poprawę sprzedaży... raczej wątpię :D

 

http://www.auto-motor-und-sport.de/news/bmw-6er-gt-als-5er-gt-nachfolger-743012.html

 

http://i1033.photobucket.com/albums/a419/speed1211/20161123_175531_zpsehzuhtii.jpg

 

http://i1033.photobucket.com/albums/a419/speed1211/20161123_175734_zpsflndzg3b.jpg

 

Dzisiaj trafiłem na nową 6er GT .

 

Z tyłu wygląda strasznie wysoko. Jak by urosła :mrgreen:

Spot Monachium Facebuk: BMW München PL

Screenshot_20190504_162413.md.jpg


- Kto ty jesteś?

- Cyprian mały.

- Jaki znak twój?

- BMW!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • Odpowiedzi 225
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wtrącę 3 grosze bo rozważałem zakup nowej 5GT. Odkładałem decyzję czekając właśnie na rocznik 1017/2018.

Obecnie w necie jest sporo spy-fotos i wizualizacji, i zaczyna wyglądać na to, nowa 6GT będzie zdecydowanie zgrabniejsza od 5GT. Ale pozostaje jedna, istotna kwestia. Nawet, jeśli BMW planuje "przesunąć" obecne modele "6" do grupy modelowej "8", to zapewne cena nowej 6GT nie będzie już w relacjach do "piątki", tylko dawnych "szóstek"...

5GT właśnie zniknęło z konfiguratora, zatem coś się kroi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

No i jest: https://www.bmw.com/en/all-models/6-series/gran-turismo/2017/at-a-glance.html

 

http://s1.bimmerfest.com/gallery/2018-BMW-6-Series-Gran-Turismo/medium/2018-BMW-6-Series-Gran-Turismo-001.jpg

 

Oficjalna premiera we wrześniu w Frankfurcie, pierwsze egzemplarze wyjadą na drogi w listopadzie. Czy ktokolwiek zna detale dotyczące polskiego / europejskiego cennika? W stanach 630i zaczyna się od 65k USD, podczas gdy 330i to 45k. Zakładam więc, ze 630i w Polsce będzie startowało w cenie około 280k.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Członkowie klubu
  • 3 tygodnie później...

Pozdrawiam :cool2:

 

Sorry za obrazek, ale nie wolno mi reszty pokazywac :mrgreen:

 

http://s6.ifotos.pl/img/G32PNG_qhhsqeq.png

 

Gdyby zona nie uparla sie na SUVa, to przesiadka z F07 na G32 murowana :cool2:

 

Dodano:

Przypomina A7 z sylwetki, jednakze przeswit ma wiekszy i pozycje za kierownica, nie wspominajac o mega ilosci miejsca z tylu :cool2:

 

PS. Swiatla z tylu wg mnie ciut za waskie, szkoda ze stracily ze swojej wielkosci jak bylo w F07 LCI :nienie:

Mimo wszytsko, piekny. A wnetrze i ergonomia to juz Star Trek :mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Oglądałem auto w salonie we Wrocławiu. Biała w M pakiecie i na 20". W środku komforty i skóra Nappa w kolorze mokka :cool2: . Nie zawiodłem się. Wygląda dużo lepiej niż 5GT.

Na długość krótsza od 7-ki o 7 mm a różnica w cenie blisko 100000 pln. Od 5-ki touring droższa o 25 tys( porównując wersję 30i), ale jest lepiej wyposażona w standardzie i różnica w cenie niweluje się do 7 tys. a jest od niej dłuższa o 15 cm.

Edytowane przez rkmi09
Sprzedam koła zimowe do E84 WZ-318 7,5X17 ET-34 5X120, Opony Pirelli Sottozero 2 225/50/17
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem auto w salonie we Wrocławiu. Biała w M pakiecie i na 20". W środku komforty i skóra Nappa w kolorze mokka :cool2: . Nie zawiodłem się. Wygląda dużo lepiej niż 5GT.

Na długość krótsza od 7-ki o 7 mm a różnica w cenie blisko 100000 pln. Od 5-ki touring droższa o 25 tys. ale jest lepiej wyposażona w standardzie i różnica w cenie niweluje się do 7 tys. a jest od niej dłuższa o 15 cm.

 

A porównując design do zwykłej 5tki? Wygląda jak auto z wyższej klasy? Chyba jutro też tam podjadę z rana :)

Rozważasz zakup czy zaglądnąłeś z ciekawości?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem oglądać nową X3 dla żony no i coś dla siebie :D .

 

Porównując do piątki to szóstka wygląda na auto szlachetniejsze (sylwetka a la coupe i szyby bezramkowe) no i na sporo droższą niż rzeczywista różnica w cenie.

 

Powoli zastanawiam się nad nowym autem bo w przyszłym roku kończy mi się leasing a będę potrzebował czegoś większego. Początkowo zastanawiałem się nad 5 touring ale po obejrzeniu 6 GT raczej nie mam już wątpliwości. Auto jest niewiele mniej funkcjonalne, ma więcej miejsca z tyłu, no i w M pakiecie wygląda :cool2:

Sprzedam koła zimowe do E84 WZ-318 7,5X17 ET-34 5X120, Opony Pirelli Sottozero 2 225/50/17
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siedziałem w środku, dla mnie to klasa wyżej niż G30. Panorama, bezramkowe szyby, sylwetka - wszystko robi mi bardziej. Dodatkowo miejsce na tylnej kanapie i ogromny bagażnik, co przy dwójce dzieci również jest poważnym argumentem za w stosunku do piątki.

 

Jestem już zdecydowany i zamawiam auto w grudniu, nie wiem tylko czy iść w 630i czy jednak 640ix. Za dwulitrową opcją przemawia dużo niższa cena, ale jednak trochę boję się RWD przy takiej mocy, mogę żałować wyboru podczas zimowych wyjazdów w góry. Przed podjęciem decyzji chciałbym się jeszcze przejechać dowolnym autem z B48 i B58, ale podejrzewam, że będzie z tym trudno biorąc pod uwagę, że lwia część auta u mojego poznańskiego dealera to dwulitrowe diesle, a sam dealer ciągle mnie zlewa - o ofertę musiałem się prosić dobry tydzień.

 

Przy okazji - wiecie, czy dla 640ix będzie dostępny MPPSK?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś czytałem, że jest już przygotowany, z 340 KM na 380 KM i moment 450 nm na 500 nm. Gotowy jest też wydech M Performance dla 630i i 640i.

 

Podobno ma być też wersja 635i z silnikiem B48 o mocy ok. 300 KM.

Sprzedam koła zimowe do E84 WZ-318 7,5X17 ET-34 5X120, Opony Pirelli Sottozero 2 225/50/17
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem

Jeździłem

O ile wnętrze mnie się podobało, to jednak po spędzonych 4godz. za kierownicą i jako pasażer..jestem zawiedziony jakością.. :duh:

 

Jutro wrzucę może jakieś zdjęcia z próbnej jazdy..

 

Masz porównanie do bieżącej 5tki? We Wrocku nie ma ani jednej testowej 6GT - no i teraz mi zagiąłeś parola, bo byłem prawie że przekonany do zakupu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.