Skocz do zawartości

Nowa 6GT z M pakietem czy bez?


_holek

Rekomendowane odpowiedzi

Zamówiłem właśnie do produkcji 630i ale naszły mnie wątpliwości co do konfiguracji. Nie wziąłem M pakietu i teraz zastanawiam się jak zderzak z przodu będzie wyglądał bo wszędzie sa tylko fotki i wizualizacje z pakietem. Czy ktoś z Was może widział fotkę wersji „normalnej”? Nie bardzo chciałbym dokładać 20 tysięcy do zderzaka ale jak mam pózniej przez trzy lata podchodzić do samochodu z boku aby nie oglądać przodu to wole jednak płacić co miesiąc pare złotych wiecej ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia innych wersji znajdziesz tutaj:


https://www.bmw.com.cy/en/all-models/6-series/gran-turismo/2020/bmw-6-series-gran-turismo-models-equipment.html


https://www.bmw.de/de/neufahrzeuge/6er/granturismo/2020/bmw-6er-gran-turismo-modelle-ausstattungen.html


Co wybrać to ja nie doradzę :) to już kwestia indywidualna.


Ja wcześniej miałem auto z Luxury. 6GT wybrałem z mpakietem, tak trochę dla odmiany. Patrzę teraz tez za F40 i tam skłaniam się bardziej do wersji Luxury.


Niezależnie od wersji na pewno wybrałbym kierownice mpakietowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O dzięki Wam! Dużej różnicy faktycznie nie ma. Kierownica M to obligatoryjne wyposażenie ale reszta jest mi zbędna bo idę np w wentylowane komfortowe stołki. Niebieskie/czerwone zaciski tez przeżyje ;) a juz na pewno depresyjna czarna podsufitke :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

mnie się podoba Luxury...

ale jeździ w okolicy biała M-ka i też nieźle wygląda...

zależy czy chcesz więcej komfortu czy "sportu" (celowo w cudzysłowiu)


ps. te zdjęcia chyba bez adaptacyjnego radaru...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na polskie drogi adaptacyjny tempomat się moim zdaniem nie nadaje. Miałem w 3GT i tylko się co chwila irytowałem, bo co mi ktoś wjechał z prawego pasa to sam hamował i znowu robił dziurę. W piątce jeździłem bez i było lepiej. Wersja luxury pomimo, że odpowiada mi wyposażenie, nie podoba mi się wizualnie więc odpada. Tak więc zostaje mocno dopasiony standard :8)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Cześć wszystkim,

Pomału przymierzam się do zakupu G31 w wersji 530i lub 530d ale nie ukrywam że widziałem 6GT wyg lądowo i bagażnik zrobił na mnie duże wrażenie.

Moja druga połówka posiada 520dxdrive f11 ja x3 30d g01 . 520d pójdzie w dobre ręce, x3 zostanie dla żony bo 6cyl to już rzadkość za chwilę i mimo braku foteli komfortowych i wentylacji jest frajda z jazdy.

W grudniu chciałbym zamówić dla siebie 5 lub właśnie 6 GT . Wszytsko oczywiście zależy od rabatu jaki można uzyskać.

W konfiguratorze oczywiscie 6Gt jest droższa ale kilka rzeczy ma więcej niż 5 w standardzie no i samochód mimo wszystkich dziwnych opinii mi się podoba.

Mam prośbę o informację tu lub na prv jaki rabat teraz można otrzymać od dealera na nowy samochód.

Zakup planuje do końca roku. Zakup za gotówkę.

Czy mogę prosić kolegów o poradę gdzie mogę powalczyć i o jaki rabat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam poszukać 6GT na rynku używanych aut. Utrata wartości tego modelu jest kolosalna, odsprzedaż raczej też ciężka,ale to genialny wóz i skoro Cię stać to za gotówkę wyrwiesz coś świeżego na wypasie.

Ja chciałem zamawiać g20 a przypadkiem trafiłem zagranicą 640i GT i to auto z niskim przebiegiem z premium selection kosztowało mnie mniej niż 3 do konfiguracji. Fakt ja mam 19r,ale warto było bo to mega fajne,niedocenione BMW. Trochę za duże na moje potrzeby,ale z drugiej strony nie jest to też samochód z którym ciężko się żyje zwłaszcza mając skrętną tylną oś.


Jeśli jednak zdecydujesz się konfigurować auto to zwróć uwagę na opcję,które wypadły przez restrykcje. 6gt musi mieć dociaganie drzwi,wentylowane fotele a i pneumatyka robi robotę.


Skoro już masz 3.0d na jednej turbinie to... Bierz znowu diesla tylko wariant 40d niezależnie czy to w 5 czy 6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.