Skocz do zawartości

Nowa 6er GT


speed1211

Rekomendowane odpowiedzi

Z select automotive dostałem ofertę katalogowo 316 tys zł i też minus 18 % czyli około 260 tys na rocznik 2020.


Jak zaproponowali ci 15 % to ładnie:)


To ogłoszenie co wstawiłem kiedyś rocznik 2018 mam dogadane na 222 000 zł i niechca spuścić już nic :/ tłumaczę im że Za miesiąc dobry to auto będzie 2 letnie....


To 2020 rok mogę mieć za 260 tys A 2letnie za 222 tys bezsensu? :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 225
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

6GT produkowane od września ma już nowe multimedia - virtual cockpit. Może to pomoże w decyzji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może komuś w decyzji pomoże Face Lift 07/2020 w G30 :mrgreen: :mrgreen:


To dopiero za rok :)


Dla g32 tez będzie mieć facelifting? Czytałem gdzieś, ze już chyba nie będą robić kolejnej generacji 6GT, zmniejszają liczbę model i i 6GT ma wylecieć z gamy modelu. Ciekawe czy w takim wypadku zainwestują w facrlifting.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Panowie duście dealera o rabaty, porównujcie oferty z innych miast. Dostalem 32% na fabrycznie nowe auto z bierzacego rocznika bez przebiegiu z moim finansowaniem. Fakt ze chyba byla jakas wyprzedaż 620dxdrive ale z takim rabatem to sie zdecydowalem. Mialem jeszcze wyzszy rabat 35%ale wycofali sie po tym jak lokalny dealer poskarzyl sie w bmw polska jak to klienci uciekaja. Zostalem przy 32 i tak jest zajebiscie. W regularnej sprzedaży rabaty daja 15-16%. Zaczynaja od 10 mozna ciagnac na max 20% wtedy niby sa "na zero".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pochwal się w galerii jak odbierzesz :)

32% to duży rabat ogólnie, ale ostatnie tygodnie to pełno było takich ofert na auta ze stocku. Jak widać warto poczekać na końcówkę roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No nie wiem

Albo moja 5-tka była mega cicha, albo ta 6-tka jest jakaś ferelna.

Szumi u mnie na pierwszej prędkości bardzo wyraźnie.

Na tyle szumi, że postanowiłem instynktownie zmniejszyć i wyłączyłem nawiew zupełnie bo był na najmniejszej prędkości.

Ale poza tym to jest naprawdę fajny samochód, inny niż piątka, ale fajny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis sprawdze dokladnie na jakim biegu i jakim ustawieniu robi sie glosniej, itd.


Inne pytanie:

Jak radzicie sobie w czasie zimy z zamarznieta szyba, ktora nie opuszcza sie przy otwieraniu drzwi (bo przymarzla do uszczelki) i zamkniecie drzwi staje sie problematyczne, bo uszczelka blokuje drzwi poprzez szybe.


PS Wiem, ze zimy nie bylo, ale mnie juz pare razy sie zdarzylo. Musialem z zewnatrz domykajac drzwi nagiac szybe u gory, zeby pod uszczelke weszla. NIestety, kiedy jest sie samemu kierowca - nie da sie tego zrobic. :mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie,

nie o to mi chodzi.


U dolu szyby, przy uszczelce topniejacy snieg zamarza, co powoduje, ze szyba nie chce sie opuscic.

Bez opusczonej szyby da sie otworzyc drzwi, ale nie da sie ich zamknac. :mad2:


Wtedy przy zamykaniu, trzeba dogiac gorna czesc szyby do srodka, zeby weszla pod gorna uszczelke.. :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ja mam wrażenie, że szum klimatyzacji w G32 jest dosyć głośny, nawet na minimalnym nawiewie?

Dopiero się przesiadłem z G30, ale to jedyne niepozytywne wrażenie

Chciałem uprzejmie donieść, że samochód oddałem do serwisu, gdzie w warszawskiej Bawarii jest jakiś magik, który w kilka godzin zresetował, wgrał nowe ustawienia, nawiew już działa prawidłowo - nie słychać go do 3 poziomu - ale generalnie samochód zachowuje się lepiej - podobno w związku z tym, że to auto salonowe z początku 2019 trzeba go było zaktualizować i odświeżyć. Samochód jest super, dzieciaki zadowolone z podgrzewania z tylu, panoramy i roletek, ja robię wszystko by zrozumieć działanie executive drive, żonie podoba się wygląd - żyć nie umierać !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Czy tylko ja mam wrażenie, że szum klimatyzacji w G32 jest dosyć głośny, nawet na minimalnym nawiewie?

Dopiero się przesiadłem z G30, ale to jedyne niepozytywne wrażenie

Chciałem uprzejmie donieść, że samochód oddałem do serwisu, gdzie w warszawskiej Bawarii jest jakiś magik, który w kilka godzin zresetował, wgrał nowe ustawienia, nawiew już działa prawidłowo - nie słychać go do 3 poziomu - ale generalnie samochód zachowuje się lepiej - podobno w związku z tym, że to auto salonowe z początku 2019 trzeba go było zaktualizować i odświeżyć. Samochód jest super, dzieciaki zadowolone z podgrzewania z tylu, panoramy i roletek, ja robię wszystko by zrozumieć działanie executive drive, żonie podoba się wygląd - żyć nie umierać !

 

wsiadłem ostatnio do nowego mondeo z panoramą... i ta w 6GT to jakaś namiastka... do tego fotele same się odsuwają przed wysiadaniem. Czemu tego nie ma w 6GT?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.