Skocz do zawartości

BMW F20 - Mineral Grey


wmbimmer

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,


Trochę czasu mi zajęło założenie tego tematu, ale nareszcie jest. Mieszkam obecnie w UK i jestem właścicielem BMW F20. Jestem bardzo zachwycony tym samochodem, przyjemnością z jazdy, prowadzeniem i chyba najważniejsze wygląd samochodu robi wrażenie. Dla mnie seria F20 jest idealna dodatkowo w pakiecie M sport to cudo.


Jest to moje pierwsze BMW i nie miałem w planach żadnych przeróbek, jedynie myślałem o czarnych nerkach Gloss Black, ale zobaczyłem temat założony przez Duffiego i jego "CUDO" BMW F20 EB :shock: Przejrzałem każdą stronę z tematu o jego BMW F20 i tak mnie zainspirował, że postanowiłem robić więcej niż sam grill :lol: Duffy tutaj jeszcze raz podziękowania za Twoją pomoc,rady, za poświęcony czas :cool2:


Zdjęcia robione telefonem i nie przerabiane bo nie mam na to czasu.


Moje BMW F20 LCI, 118i 136hp 2015 rok

- sprężyny od MT - Eibach przód 20mm tył 10mm, ale siadły niżej

- spacery HR 12mm ale nie założone jeszcze

- lusterka od M3 / M4

- splitter przedni od Maxton Design (czeka na założenie)

- BMW LED przód

- żarówki z tyłu wymienione na LED

- kodowanie start/stop, ///M podczas startu systemu , dźwięk podczas zamykani i otwierania auta

- felgi pomalowane na Gloss Black


img-20180522-wa0010qtkcx.jpg

Edytowane przez wmbimmer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wreszcie się zdecydowałeś założyć galerię! będzie ciekawiej bo straszną nudą wieje w dziale F20/21 :(

Gratuluje autka no i czekam na zdjęcia z nowych modów ! :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie. Randall, Duffy chciałbym mieć wasze auta :) Znalazłem trochę czasu i się udało. Nie będzie tylu modów co u Cb, ale zawsze coś.


Wymiana żarówek na LED


Po lewej oryginał, a po prawej LED. Stop słabiej widać na zdjęciu, ale w realu jest inaczej. Widać różnicę na kierunkach. Wszystkie żarówki świecą jaśniej, mocniej i w przypadku kierunków częstotliwość migania jest szybsza. Jestem mega zadowolony.


20190105_152515_009dhkq5.jpg


20190105_152149_0117rjuo.jpg


A i wsteczny jeszcze został ale nie mam zdjęcia. Najlepiej chyba filmik zrobić jak mocno świecą. Teraz jak się cofa to wszystko fajnie widać. Różnica kolosalna, ważne że na plus. Żarówki mają już ok. miesiąca i wszystko jest ok, bez migania, kodowania jak na tą chwilę działają i długo się czeka na zamówienie. Jutro kolejna porcja. Dzięki za wasze komentarze :wink:

Edytowane przez wmbimmer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładne F20 i M pakiet naprawdę sprawia, że auto dożo lepiej wygląda. Przed zakupem swojej oglądałem kilka bez M Pakietu ale gdy obejrzałem z M moje podejście się zmieniło :)

Życzę bezawaryjnej jazdy :cool2: i czekamy na zdjęcia z wnętrza auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żarówki mają już ok. miesiąca i wszystko jest ok, bez migania, kodowania jak na tą chwilę działają

 

Te żarówki nie wymagają kodowania, widziałem temat na angielskim forum o nich tylko ja podczas zamawiania moich prawie rok temu cena tych wynosiła 90 funtów (wsteczny,kierunek,stop) :shock: a tych z aliexpress coś koło 100 zł, więc prosty wybór :mrgreen: teraz widziałem, że cena spadła sporo w dół i można je wyrwać za 36 funa, zastanawiam się czy nie zamówić ich na zapasówki w razie w. :cool2:

Przy cofaniu jest mega różnica! :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Led zawsze na plus :) ale zamiast przepłacać za żarówki bez kodowania można ta kasę zainwestować w bimmercode + adapter który przyda się do wielu innych rzeczy :twisted:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1jarcio dzięki wielkie. Dla mnie BMW bez M pakietu to nie bmw, nie podobają mi się, ale lepiej mieć bez M pakietu niż wcale :lol:


Duffy dokładnie tak, masz rację cena spadła i to sporo. Ja zamówiłem tylko żarówki stopu i kierunkowskazu bo nie mieli wstecznego to zapłaciłem za 4 ok. 50£ + przesyłka to było w listopadzie chyba, na wsteczny czekałem ok. 3 tygodni i już przed świętami były to zapłaciłem dużo mniej. Te co były od wstecznego to koszmar teraz ledy robią robotę i to dzięki Tobie Duffy, bo bez znalezienia Twojego tematu nawet bym o tym nie pomyślał :mad2:


Właśnie kupiłem sobie adapter do aplikacji Bimmercode i dodatkowo Carly, ale Bimmercode jest lepsze.


Fotki z wymiany sprężyn na Eibach od MT. Pierwsze zdjęcie jest zrobione przed założeniem sprężyn, ale nie mam niestety jak to wygląda po założeniu z tej samej perspektywy. Jestem zadowolony z obniżenia. Przód -20mm, tył -10mm, ale siadło ciut niżej po przejechaniu kilkuset km. Dokładnie nie wiem ile siadło niż deklarowane ( 20mm i 10mm), widzę teraz ze jest niżej niż zaraz po wymianie sprężyn.


20181217_125836mbje5.jpg


20190105_161038d5kjl.jpg


eibach1y2kyl.png


eibach208ker.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze
Te podróbki lusterek z ///M jakoś mnie nie przekonują. Mogła to być lepiej podróbka ori lusterek M performance. Dobrze jest położony carbon na plastik,bo wiem, że z jakością montażu nie ma problemu, bo dużo podróbek montują znajomi. Tylko czasami carbon nierówno położony.
Benzyna zamiast krwi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Piękne auto :) Te nowe jedynki jednak coś w sobie mają :mrgreen: LEDy pomimo, że na zdjęciu na pierwszy rzut oka widać "małą" różnicę w realu mega odmładzają samochód.

Moje galerie:


Jest :) BMW F30 // 335XI // BLACK

https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=167&t=397494


Była :( BMW E90 // 330D // M-PAKIET

https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=339724

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.