Skocz do zawartości

120i Advantage Steptronic 5d (B48 -184 KM)


bvirgin

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

 

Czekałem półtora miesiąca na to cudo. Na razie jestem pod wielkim wrażeniem mojego pierwszego BMW. Polecam salon M-Cars w Krakowie - obsługa klienta jest naprawdę na najwyższym poziomie.

 

-Pakiet Advantage

-Valencia Orange

-Sportowe fotele

-Podgrzewanie kierownicy

-Podgrzewanie siedzeń

-Radio professional

-HiFi

-Skórzana wielofunkcyjna kierownica

-LEDy

 

Dodatkowo CeramicPro 9H

 

Generalnie celowałem w silnik i komfort podróży. Mam przejechane 3000 km, miałem okazje już przetestować samochód na wyższych obrotach - moc w tym silniku nie kończy się nawet przy 160 km/h

 

FullSizeRender.jpg?psid=1

 

 

Średnie spalanie przy prędkościach autostradowych - 9 L/100 km

 

Keeping you informed.

 

Michael

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdjęcia kolego, zdjęcia ....

ps. zgadzam się, świetny kolor. Gratulacje

 

Jutro będę mył samochód to wrzucę pare fotek. P.s. Mało skromnie powiem, że kolor jest jedyny właściwy dla jedynki ;)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ważne że tobie się kolor ten najbardziej podoba, mój ranking

1. niebieski

2. biały

3. czarny

4. orange

 

ale o gustach się nie dyskutuje

 

wklej też rozkodowany VIN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu wybrałeś takie małe koła? Znacznie lepiej będzie się prezentować autko jak wrzucisz np. 18"

 

 

 

16" były w standardzie. Napewno 18" nie wezmę bo preferuje komfort jazdy, aczkolwiek na zimę będę kupował koła to może się skuszę na 17", poza tym płacić 9-10 k za komplet 18" mija się z celem według mnie.

 

 

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu wybrałeś takie małe koła? Znacznie lepiej będzie się prezentować autko jak wrzucisz np. 18"

 

16" były w standardzie. Napewno 18" nie wezmę bo preferuje komfort jazdy, aczkolwiek na zimę będę kupował koła to może się skuszę na 17", poza tym płacić 9-10 k za komplet 18" mija się z celem według mnie.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

9-10k to zapłacisz teraz jak będziesz chciał dokupić. Przy konfiguracji dopłata do 18" to 3k..

 

Poza tym fajne autko, niech cieszy bezawaryjną jazdą jak najdłużej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu wybrałeś takie małe koła? Znacznie lepiej będzie się prezentować autko jak wrzucisz np. 18"

 

16" były w standardzie. Napewno 18" nie wezmę bo preferuje komfort jazdy, aczkolwiek na zimę będę kupował koła to może się skuszę na 17", poza tym płacić 9-10 k za komplet 18" mija się z celem według mnie.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

9-10k to zapłacisz teraz jak będziesz chciał dokupić. Przy konfiguracji dopłata do 18" to 3k..

 

Poza tym fajne autko, niech cieszy bezawaryjną jazdą jak najdłużej.

 

Hehe, ale nadal musiałbym kupić drugi zestaw kół na zimę i na to samo by wyszło. Poza tym tak jak pisałem, ważniejszy dla mnie był komfort.

 

Dziękuje za dobre słowa.

 

 

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna, gratuluje i szerokości życzę :) tak jak wyżej szkoda ze nie wziąłeś 18" w F2x nie jest tak twardo jak było to w e87.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Hej, B48 wg mnie w 120i jest jak biegacz z ciężarkami u nóg. Silnik ma niesamowite rezerwy- przy prędkości 160 km/h obroty nie przekraczają 2,5 tys obrotów. Dźwięk silnika jest bardzo przyjemny dla mojego ucha szczególnie przy przyspieszaniu. Spalanie jest różne. Na A1 9-10 L w zależności od dynamiki. Jadąc w Bieszczady miałem spalanie poniżej 7 L. Po mieście raczej w okolicach 9.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez bvirgin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Hej,

 

Prawdopodobnie podczas parkowania (choć nie jestem pewien jak to mogło się stać ponieważ mam czujniki) obtarł mi się przedni zderzak. Delikatnie ale ponieważ jestem perfekcjonistą to boli mnie to zadrapanie.

 

Zastanawiam się czy zgłosić szkodę na AC. Samochód jest w leasingu i z tego co się orientuje żadnych zniżek nie stracę.

 

Zastanawiam się tylko czy warto bo jednak cały zderzak jest wtedy malowany. 69a1875ac47cdb694dc9e91f7f7ebb5e.jpg

 

Może macie jakieś autodetailingowe pomysły ?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrob to przez SSR bedzie minimalnie widoczne a lakier nie tkniety
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to technika maskowania rys i dziur po kamieniach obejrzyj YT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Pytanie z innej beczki, to jest cimatronic jedno strefowy? Pierwszy raz widzę w F20 pokrętła od klimy. Nie uważam, że to źle, bo pokrętłem można regulować temp. bez odrywania wzroku od drogi. Powodzenia w sprzedaży.

 


Wygląda na klimatronik jednostrefowy, taki sam jak u mnie w F30...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.