Skocz do zawartości

120i LCI 5d 2017


Michhol

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

 

Dzisiaj zamówiłem moja pierwsza BMW :) Przesiadam się ze Skody Fabii Kombi Style, więc będzie to dla mnie już wielki przeskok.

 

www.bmw.pl/myconfig/m8j9z6p0

 

Mam jeszcze dwa tygodnie na wprowadzenie kosmetycznych zmian. Nie rajcują mnie wielkie felgi ani listwy chromowe za parę tysięcy. Nie mniej jednak zastanawiam się nad uprgradem do HiFI.

 

Jeżeli uważacie, ze warto rozpatrzyć jakieś dodatkowe opcje dajcie znać :)

 

Pozdrawiam,

 

Michhol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co sie orientuje link działa tylko na desktopie/laptopie. W telefonach i tabletach się nie ładuje.

 

Ogólnie dokupiłem HiFi, ale wczoraj dzwonił do mnie dealer i powiedział, że BMW wycofuje kolor Valencia Orange i nie bedzie on juz dostępny tylko dla wersji M. Przedstawił mi dwie opcję. Zmiana koloru na inny i zachowanie kierownicy M lub zachowanie koloru (jako jeden z ostatnich nie M) ale bez kierownicy M. Troche mnie to zdziwiło, że po wpłaconej zaliczce itd. nagle taka zmiana. W każdym razie kumpel podpowiedział mi, że moge dokupić kierownice M luzem i w serwisie wymienić. Ktoś sie orientuje ile taka akcja by kosztowała ? Za ile można sprzedać zwykła sportową kierownice BMW ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwna sytuacja, ale jesli kolor Ci sie podoba to zostaw a kierownice latwiej jest dokupic i wymienic niz kolor :mrgreen:

Kierownica m-pakiet LCI to jakies 2k zl + zalezy czy mowimy o nowej allegro/bmw itp.

np https://www.bmwstore.pl/pl/katalog/diagram/32_2182-m-kier-sport-z-pod-pow-wielofunk/i57007/kL/sN/r2015/m10

Hifi bierz jak najbardziej nie ma nad czym sie zastanawiac lub nawet harmana

Dobralbym rowniez

- Lusterka składane elektrycznie, automatycznie przyciemniane (skladanie dobra rzecz szczegolnie w miastach, a przyciemnianie widzialem, ze wziales tylko wewnetrzne srodkowe, ja tak mialem w e87 w f21 mam i wew i na zewnatrz na prawde mega wygodna rzecz szczegolnie jak czesto podrozujesz w nocy )

- Deska rozdzielcza o rozszerzonym zakresie

- przyciemniane szyby ( tu chodzi o redukcje nagrzewania sie auta ) chyba ze pozniej zrobisz folie

- Jesli duzo podróżujesz i rozmawiasz czesto przez tel to wzialbym BT

 

reszta to juz wedlug upodoban i co Ci sie przyda a co nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To fantastycznie - w porywach euforii nawet zamieściłeś niedziałający link :)

Gratulujemy :)

U mnie działa...

 

U mnie na kilku urządzeniach robi redirect na stronę główną konfiguratora - anyway może błąd po stronie BMW ...

 

http://images.tinypic.pl/i/00896/nj81k9r4kbls_t.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co sie orientuje link działa tylko na desktopie/laptopie. W telefonach i tabletach się nie ładuje.

 

Ogólnie dokupiłem HiFi, ale wczoraj dzwonił do mnie dealer i powiedział, że BMW wycofuje kolor Valencia Orange i nie bedzie on juz dostępny tylko dla wersji M. Przedstawił mi dwie opcję. Zmiana koloru na inny i zachowanie kierownicy M lub zachowanie koloru (jako jeden z ostatnich nie M) ale bez kierownicy M. Troche mnie to zdziwiło, że po wpłaconej zaliczce itd. nagle taka zmiana. W każdym razie kumpel podpowiedział mi, że moge dokupić kierownice M luzem i w serwisie wymienić. Ktoś sie orientuje ile taka akcja by kosztowała ? Za ile można sprzedać zwykła sportową kierownice BMW ?

 

Eee bardziej bym systemy operacyjne obstawiał a konkretniej przeglądarki :) Na Safari nie działa w każdym razie (desktop/mobile) :)

 

A ja przewrotnie powiem Ci że ta kierownica jest na tyle fajna że odpuściłbym kolor. Do tego nie wiem jak Ty ale ja bym w życiu nie kupił kierownicy a konkretniej poduszki która ma wpływ na moje życie gdzieś w allegro od Kazia który Ch...j wie co znią zrobił.

Wymiana w ASO natomiast kosztowna - przemyśl ten kolor kolego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koloru nie odpuszczę, tym bardziej, że był unikalny a teraz bedzie jeszcze bardziej wyróżniający :) pomijając fakt, że taki chciałem od początku. Jezeli chodzi o kierownice to dealer da mi jakis mocny upust bo to fuck up fabrykanta, ale cała kierownica i poducha 8k z robocizna. Kierownice moglbym kupic z Allegro ale poducha i montaż tylko w ASO :) No ale zobaczymy moze oleje ;) chociaz mam parcie na nią.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koloru nie odpuszczę, tym bardziej, że był unikalny a teraz bedzie jeszcze bardziej wyróżniający :) pomijając fakt, że taki chciałem od początku. Jezeli chodzi o kierownice to dealer da mi jakis mocny upust bo to fuck up fabrykanta, ale cała kierownica i poducha 8k z robocizna. Kierownice moglbym kupic z Allegro ale poducha i montaż tylko w ASO :) No ale zobaczymy moze oleje ;) chociaz mam parcie na nią.

 

Jak tak Ci bardzo zależy to rozumiem. Ale ze swojego doświadczenia (miałem obie te kierownice) to niebo a ziemia (grubość, mięsistość, jakość skóry, wygląd - bo ten ogromny placek jest nieciekawy) :)

Reszta bardzo fajna :) Oby kilometry połykała :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ujmę to jeszcze inaczej - to Ty kierujesz to Ty trzymasz tą kierownice w ręku i na nią patrzysz i obcujesz :) Kolor widza zazwyczaj inni :)

Zrobisz jak zechcesz oczywiście - ale serio to zupełnie inna kierownica :) Ja Nie wróciłbym do tej starej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ujmę to jeszcze inaczej - to Ty kierujesz to Ty trzymasz tą kierownice w ręku i na nią patrzysz i obcujesz :) Kolor widza zazwyczaj inni :)

Zrobisz jak zechcesz oczywiście - ale serio to zupełnie inna kierownica :) Ja Nie wróciłbym do tej starej :)

 

No dokladnie, ale kierownice bez problemu mozna sobie wymienic o kazdej porze kazdego dnia a kolor juz nie, tym bardziej, ze nie wiem jak Ty lub inni uzytkownicy forum, ale ja mam tak, ze po wyjsciu ze swojej jedynki to non stop jej przygladam lub robie zdjecia (zboczenie jak nie wiem) :mrgreen: i koloru tego co mam to za nic bym nie zamienil na dzien dzisiejszy na inny nawet jak podczas jazdy widze tylko maske i podczas jazdy mam "banana na ryju" to po wyjsciu jest on jeszcze wiekszy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.