Skocz do zawartości

F20 M135i xDrive LCI


el__

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze

Otwieranie bagażnika w okresie jesień/zima bez uwalenia się graniczy z cudem :mad2:

 

Estoril i 35i to piękny zestaw, widuję taką w mojej okolicy :D

Z tą kamerą to trochę tak jak z bagażnikiem otwieranym "nogą", w specyficznych warunkach stoisz i machasz jak debil, a klapa ani drgnie :mrgreen:

Audi A4 2.0Tq /CompSport stage 1/

BMW F20 /CompSport stage 1/ - było

BMW G21 318d - jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
Otwieranie bagażnika w okresie jesień/zima bez uwalenia się graniczy z cudem :mad2:

 

Estoril i 35i to piękny zestaw, widuję taką w mojej okolicy :D

Z tą kamerą to trochę tak jak z bagażnikiem otwieranym "nogą", w specyficznych warunkach stoisz i machasz jak debil, a klapa ani drgnie :mrgreen:

Przynajmniej sie jajka odkleją po podróży :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Otwieranie bagażnika w okresie jesień/zima bez uwalenia się graniczy z cudem :mad2:

 

Estoril i 35i to piękny zestaw, widuję taką w mojej okolicy :D

Z tą kamerą to trochę tak jak z bagażnikiem otwieranym "nogą", w specyficznych warunkach stoisz i machasz jak debil, a klapa ani drgnie :mrgreen:

Przynajmniej sie jajka odkleją po podróży :mrgreen:

 

Optymista :mrgreen:

Gorzej jak stoisz na mrozie, w deszczu, ręce zajęte i machasz w najlepsze :mrgreen:

Audi A4 2.0Tq /CompSport stage 1/

BMW F20 /CompSport stage 1/ - było

BMW G21 318d - jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

run flaty w m135i dziwne bo takich nie montują w fabryce :shock:

Teraz montują :)

 

 

To chyba jedyne możliwe ujęcie, na którym Fiat wygląda jak Bmw :D

Mi nawet do głowy nie przyszło, że można je pomylić na tamtej fotce, ale jak widać mam zbyt małą wyobraźnię :D

 

http://i.imgur.com/RahawoG.jpg

 

 

A co do samego auta - jak na razie denerwuje mnie głównie trochę za mały bak, gdyby miał pojemność bliżej 60 l to byłby w sam raz w stosunku do spalania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

run flaty w m135i dziwne bo takich nie montują w fabryce :shock:

Teraz montują :)

 

 

To chyba jedyne możliwe ujęcie, na którym Fiat wygląda jak Bmw :D

Mi nawet do głowy nie przyszło, że można je pomylić na tamtej fotce, ale jak widać mam zbyt małą wyobraźnię :D

 

http://i.imgur.com/RahawoG.jpg

 

 

A co do samego auta - jak na razie denerwuje mnie głównie trochę za mały bak, gdyby miał pojemność bliżej 60 l to byłby w sam raz w stosunku do spalania.

 

To na ile Ci starcza? 300km?

 

Mi w silniku o połowę mniejszym przeważnie co 400 km muszę zjeżdżać na stację. I te 400km już jest dosyć irytujące bo prawie przed każdą trasę trzeba zalewać do pełna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To na ile Ci starcza? 300km?

 

Mi w silniku o połowę mniejszym przeważnie co 400 km muszę zjeżdżać na stację. I te 400km już jest dosyć irytujące bo prawie przed każdą trasę trzeba zalewać do pełna...

Tak, na około 300 km stricte po mieście. Bywa mniej, bywa więcej, ale to już zależy od korków. W innych moich autach to jest ok 350-400 km, więc do mentalnego komfortu brakuje mi tych 50 km ;-) Ale może jak coś się tam w silniku ułoży wraz z przebiegiem to trochę spadnie spalanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Z założenia to jest dupowóz, więc xDrive idealnie pasuje do koncepcji :-)

 

 

Przy okazji spalanie z trasy Nowy Sącz-Brzesko, Comfort bez zbytniego spinania się. Nie jest źle ;-)

 

http://i.imgur.com/MGk9LOP.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj teraz ci nie odpowiem bo autostradą ostatni raz jechałem rok temu i nie sprawdzałem wtedy spalania.Ale w mieście mam miedzy 13.6 a 14l na v powerze racing bo wczesniej na benzynie 95 to i ponad 15 pokazywało.Na drogach krajowych puki sie toczę jak dziad to mam 9-10l ale jak tylko zacznę jechać troche dynamiczniej lub pare wyprzedzeń to od razu rośnie na ponad 10l.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

No nieźle, być może taka różnica wychodzi z większej wagi GC ?

Ja lubie sobie przycisnąć ale więcej niż 13 naprawdę ciężko mi zrobić (mówię o średniej z jednego dnia, bo mam ustawiony komputer pokładowy podróży na kasowanie automatyczne)..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.