Skocz do zawartości

BMW f20 120d Estori Blue


Azgaroth

Rekomendowane odpowiedzi

No i w końcu się doczekaliśmy, autko zamówione na początku grudnia wyprodukowało się w Marcu i dziś odebrane:).

 

Model: BMW F20 120d

Kolor: Estori Blue

Tapicerka czarna Dakota i listwy drewniane Finelle

Felgi: 18" Obrecze kol ze stopu lekkiego Double Spoke 461 M

 

Wyposażenie w sumie pełna opcja poza asystentami i hakiem z ważniejszych:

 

Sportowy Automat

Mpak z zawieszniem adaptacyjnym i hamulcami M

Adaptacyjne LED`y

Navi Profi

Szyberdach

Dostep Komfortowy

Siedzenia Sportowe, grzane regulowane elektrycznie z regulacją odcinka lędzwiowego

Nagłośnienie Harman Kardon

Czujniki parkowania tył, przód + Kamerka cofania (nie widziałem sensu ale żona chciała więc jest)

 

 

Na szybko parę fotek

 

http://i.imgur.com/zvDfWmR.jpg

http://i.imgur.com/1W8jbda.jpg

http://i.imgur.com/X8ugTjR.jpg

http://i.imgur.com/lBPMByJ.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko jeździ fajnie 250km przebiegu na razie spokojnie eco pro głównie docieramy silnik. Wykończenie jak dla mnie jest ok spodziewałem się gorszej jakości czytając fora serii 1/3 w porównaniu do mojej F10. Nic nie skrzypi może drzwi trzeba mocniej zamknąć HK gra bardzo fajnie prowadzenie genialne. Moc jest ok troszkę żałuje że nie zamówiłem 125d gdyż na 120d i tak wtedy promocyjnego leasingu nie dostałem (teraz już można dostać) a różnica nie była duża w cenie.

 

A teraz dopadł nas pech auto zgasło żonie i wyskoczył błąd braku wspomagania (wyłączenie silnika zlikwidowało błąd) jednak prewencyjnie podjechaliśmy do serwisu - weyrdykt czasem nie działa jeden z silniczków od wspomagania cała kolumna kierownicza do wymiany :mad2: auto zostało do środy gdyż jak na złość święta oczywiście dostaliśmy zastępcze, nawet część będzie na jutro ale się chłopaki nie wyrobią za poważna sprawa no a sobota wolna :mad2:. Jedyny pozytyw muszę przyznać że serwis w Szczecinie zareagował błyskawicznie przyjęli nas od razu poza kolejką oby wymiana poszła równie bez problemowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
Piękny samochód, szczerze mówiąc to ładniejszy od tej f10 w tle;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje autka bardzo piękny kolor :cool2: kiedyś f20 mi się w ogóle nie podobało ale w tym połączeniu kolor i m-pakiet bajka :cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Azgaroth gratuluję nowego auta!

Dla mnie to najładniejsze hatchbacki dostępne aktualne na rynku, z tym kolorem współgra to wszystko idealnie ;)

Wyposażenie do pozazdroszczenia! A co do 125d, sam posiadam i po roku czasu ciągle mam banana na twarzy w czasie jazdy, także możliwe, że faktycznie szkoda, ale nie miałem przyjemności jeździć zbyt długo 120d (jedynie krótka jazda próbna), żeby dzisiaj jakoś odnieść się do doznań przy 125d.

Generalnie jest moc i widzę, że to nie jedyne BMW w Rodzinie, super ;)

http://zapodaj.net/images/2f26374e0c65b.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co się bać tych 18 na całkiem spore krawężniki wjeżdżałem już tym autkiem :) Chyba 18 to taki fajny kompromis pomiędzy komfortem i wyglądem, 19 na miasto były by już męczące przynajmniej w 1er w 5tce moje 18 wyglądają słabo jak patrzę na F20.

 

Wrażenia: auto mamy praktycznie 2 tyg przebieg 1600km jak narazie, (Wielkanoc spędziło w serwisie z nieszczęsną przekładnią kierowniczą) odpukać poza tym wszystko jest super.

 

Hm adaptacyjne zawieszenie jest bardziej komfortowe niż zwykłe w 5er co mnie trochę zdziwiło, auto jeździ rewelacyjnie silnik 120d daje radę, banan na twarzy w tym małym autku. Jakość wykonania jest dobra generalnie czytając o masie niedoróbek o których pisali ludzie na forach F20/F30 jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Po jakimś czasie udało mi się dogadać z fotelami sportowymi czego nie dokonałem w testówkach w salonie ale myślę że to zasługa elektrycznej regulacji foteli a ta opcja praktycznie nie pojawia się w serii 1 / 3 w demówkach, jednak elektryczna regulacja to zupełnie inna bajka.

 

Jak dla mnie jedyne minusy to brak regulacji zagłówka przód / tył i brak możliwości zamówienia head up do serii 1.

 

Acha nieśmiertelny temat spalania komputer podaje 7,8l cykl mieszany tak 50% trasa 50% miasto styl raczej dynamiczny :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jest mocno teoretyczna. Hm ciekawe kiedy wydadzą power kita do F20 120d po lifcie. Żona ma spalanie po mieście 10l potrzeba więcej mocy :roll:.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.