Skocz do zawartości

BMW F21 125d M Sport auto white


Blaine

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze

Bardzo mi się dobrze jeździ 1er, brakuje mi tylko tego czym dysponujesz, czyli 25d i ZF :mrgreen:

No jedyneczka to bardzo sprawne i fajne autko :D Wnętrze mi się tylko trochę już opatrzyło, ale to moja indywidualna przypadłość ;)

25d i automat tworzą bardzo przyjemną kombinację, jak się z nią już rozstawać, to z żalem, ale z drugiej strony nie ma to jak kupowanie sobie zabawek będąc dorosłym chłopem :)

 

Ciężko o godną alternatywę :cool2:

Stosunek osiągów do spalania, jest trudny do pobicia.

Prowadzenie jest ponad przeciętną, większość konkurencji nawet się nie zbliża.

Drugą młodość daje program, 260 ps powinno dać dużo frajdy, w Twoim przypadku box, bo chyba masz jeszcze gwarancje.

Audi A4 2.0Tq /CompSport stage 1/

BMW F20 /CompSport stage 1/ - było

BMW G21 318d - jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 137
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ciężko o godną alternatywę :cool2:

Stosunek osiągów do spalania, jest trudny do pobicia.

Prowadzenie jest ponad przeciętną, większość konkurencji nawet się nie zbliża.

Drugą młodość daje program, 260 ps powinno dać dużo frajdy, w Twoim przypadku box, bo chyba masz jeszcze gwarancje.

 

Co do osiągi/spalanie, to nie tyle co trudny do pobicie, co na rynku nowych samochodów aktualnie nie do pobicia ;)

W UK generalnie nawet box odpada na gwarancji, przynajmniej jeśli zależy Ci na bezproblemowej sprzedaży (bezproblemowej w sensie- jeszcze nie zdecydujesz, że auto chcesz sprzedać a już jest kupiec i oferta), no a program pewnie, tylko, że musiałbym czekać do okresu z po gwarancji, a tyle mi się nie chce czekać :D

Noi aspekt kupienia czegoś nowego, co nie jest podobne do poprzednika a ma sporo wspólnych cech (małe, zwinne, większa moc), budujesz sobie bezcenne doświadczenie motoryzacyjne ;) I później nie "januszujesz" w towarzystwie, oceniając auta o których dużo nie wiesz z praktyki tylko gazet.

Noi jedna z nielicznych wad 125d... Dźwięk silnika/wydechu, tutaj nic nie pomoże ;)

http://zapodaj.net/images/2f26374e0c65b.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Ciężko o godną alternatywę :cool2:

Stosunek osiągów do spalania, jest trudny do pobicia.

Prowadzenie jest ponad przeciętną, większość konkurencji nawet się nie zbliża.

Drugą młodość daje program, 260 ps powinno dać dużo frajdy, w Twoim przypadku box, bo chyba masz jeszcze gwarancje.

 

Co do osiągi/spalanie, to nie tyle co trudny do pobicie, co na rynku nowych samochodów aktualnie nie do pobicia ;)

W UK generalnie nawet box odpada na gwarancji, przynajmniej jeśli zależy Ci na bezproblemowej sprzedaży (bezproblemowej w sensie- jeszcze nie zdecydujesz, że auto chcesz sprzedać a już jest kupiec i oferta), no a program pewnie, tylko, że musiałbym czekać do okresu z po gwarancji, a tyle mi się nie chce czekać :D

Noi aspekt kupienia czegoś nowego, co nie jest podobne do poprzednika a ma sporo wspólnych cech (małe, zwinne, większa moc), budujesz sobie bezcenne doświadczenie motoryzacyjne ;) I później nie "januszujesz" w towarzystwie, oceniając auta o których dużo nie wiesz z praktyki tylko gazet.

Noi jedna z nielicznych wad 125d... Dźwięk silnika/wydechu, tutaj nic nie pomoże ;)

 

125d jeździ jak gti za 1/2 ceny paliwa.

Dzwięku nie przeskoczysz, mały diesel to młockarnia i koniec kropka.

Pytanie o alternatywę niestety rozbija się o budżet, żeby nie było podobne to inna marka, a tu już schody się zaczynają.

Alfa Giulia QV jest świetna, bardzo mi się też podoba Maseratti Quattroporte :mrgreen:

No i wychodzi, że kupiłeś auto które nie bardzo jest na co zamienić :wink:

Audi A4 2.0Tq /CompSport stage 1/

BMW F20 /CompSport stage 1/ - było

BMW G21 318d - jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

125d jeździ jak gti za 1/2 ceny paliwa.

Dzwięku nie przeskoczysz, mały diesel to młockarnia i koniec kropka.

Pytanie o alternatywę niestety rozbija się o budżet, żeby nie było podobne to inna marka, a tu już schody się zaczynają.

Alfa Giulia QV jest świetna, bardzo mi się też podoba Maseratti Quattroporte :mrgreen:

No i wychodzi, że kupiłeś auto które nie bardzo jest na co zamienić :wink:

Nad Maseratti to się faktycznie zastanawiam... Czy nie wybrać tego auta na mój ślub w tym roku :D

Giulia QV piękna sprawa, ale utrata wartości przeraża, żeby nie powiedzieć, że baaaardzo przeraża ;)

Noi jak 125d ma jeździć jak gti, pali sporo więcej niż średnia :D

 

Chyba nie bardzo jest na co czekać (fwd).

 

Otóż to ;)

Tzn prawda jest taka, że jak teraz szukam to fwd/awd, żeby mieć co i jak porównać i żeby zostało na całe życie :D

Ale generalnie przez sentyment do Marki, fwd powinno być zabronione (chociaż rozumiem ich postępowanie, kasa kasa kasa)

I co jak co, śniego ostatnio lekko przysypało, a ja na letnich :D :D :D Przede mną Corsa 25km/h a ja się cykam wyprzedać, bo zaspy małe i za dużo ruskiego jutupka :)

 

Albo taki cichociemny wynalazek ;)

Jako alternatywa dla 3er :wink:

 

Co do Volvo, to miałem nawet już wstępną rezerwację terminu w fabryce (XC60 245KM auto), ale chyba za wcześnie na tzw szuwa i wrócił pierwotny pomysł do małego auta z większą mocą...

http://zapodaj.net/images/2f26374e0c65b.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
XC60 to strasznie stara buda, wiem że z tego powodu ceny atrakcyjne ale mało przydatnych rzeczy można tam umieścić (np. nie mają świateł adaptacyjnych, rozpoznawania znaków itp.)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sławomir dobrze Ci pisze, patrz na niego. Chciał Peugeot-a, aż że to jeszcze nie jego półka cenowa (sfera marzeń) to wziął M2 :) A tak na serio jak dobrze jeździ to po co ? Ja wiem, że każde auto się nudzi, ale to znaczy że czas na grube mody :roll:

207GTI (175THP) na tor

Tutaj klik: http://www.peugeot207club.pl/viewtopic.php?t=5609


VW Golf mk5 1.9TDI ASZ + GTD1752 (daily)

BMW E46 320D ///M (od czasu do czasu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro nie masz budżetu na auto marzeń, to po co wymieniać dobre auto na siłę? :]

 

A co do boxa, coś nie wierzę, możesz brać przecież boxa z gwarancją.

No ale M2 to nie moje auto marzeń :D

Robie co mogę, ale obawiam się, że 125d spędziło by ze mną jeszcze sporo czasu, żebym na Huracan`a zarobił :D

Noi nie na siłę, mam kupca, rabaty jakie dostałem przy zakupie minus cena sprzedaży daje naprawde przyzwoity wynik, więc to jest jeden z głównych powodów ;)

 

Sławomir dobrze Ci pisze, patrz na niego. Chciał Peugeot-a, aż że to jeszcze nie jego półka cenowa (sfera marzeń) to wziął M2 :) A tak na serio jak dobrze jeździ to po co ? Ja wiem, że każde auto się nudzi, ale to znaczy że czas na grube mody :roll:

jw + poprostu przyszedł moment, że czemu nie ;)

Mam ślub w tym roku, więc to by był taki ostatni "kawalerski", mamy 2 auta, noi niestety musi tak zostać, jakbym miał z 2 robić 1, to coś jeszcze lepszego by się ulepiło.

 

Btw fajne rabaty na 530d mają w UK aktualnie, więc pewnie wszędzie może być podobnie, stara buda oczywiście.

 

XC60 to strasznie stara buda, wiem że z tego powodu ceny atrakcyjne ale mało przydatnych rzeczy można tam umieścić (np. nie mają świateł adaptacyjnych, rozpoznawania znaków itp.)

 

No właśnie ta starość budy...

A rabaty na całe XC60 są, to fakt, ale 245KM wywalają z magazynów, więc tu był wręcz combo :D

http://zapodaj.net/images/2f26374e0c65b.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.