Skocz do zawartości

F20 118i LCi 2015 Valencia Orange MPakiet


KrzysztofS

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Moja jedynka się produkuje, ale już nie mogę się jej doczekać. Będzie to pierwsze moje BMW w życiu :D

 

Poniżej konfiguracja:

 

Type 118I (EUR)

Dev. series F20 (MUE)

Line 1

Body type SH

Steering LL

Door count 5

Engine N13

Cubical capacity 1.60

Power 100

Transmision HECK

Gearbox AUT

Colour VALENCIA ORANGE METALLIC (B44)

Upholstery STOFF HEXAGON ALCANTARA/ANTHRAZIT (HAAT)

Prod. date 0001-01-01

 

Order options

No. Description

1CA SELECTION COP RELEVANT VEHICLES

2N3 17"M LT/ALY STAR SP. 383 M/MT

2PA LOCKING WHEEL BOLTS

2VB TYRE PRESSURE INDICATOR

205 AUTOMATIC TRANSMISSION

216 SERVOTRONIC

230 EU SPECIFIC ADDITIONAL EQUIPMENT

249 MULTI-FUNCTION FOR STEERING WHEEL

258 RUNFLAT TYRES

3AG BACKUP CAMERA

302 ALARM SYSTEM

320 MODEL DESIGNATION, DELETION

337 M SPORT PACKAGE

4AE ARMREST FRONT RETRACTABLE

4WF INT. T. FIN. ALUMINIUM HEXAGON W. H

420 SUN PROTECTION GLAZING

423 FLOOR MATS, VELOUR

428 WARNING TRIANGLE

430 INT/EXT RR VW MIRROR W AUT ANTI-DAZZLE

431 INTERIOR RR VW MIRROR W AUT ANTI-D

459 SEAT ADJUSTM., ELECTR. W. MEMORY

465 THROUGH-LOAD SYSTEM

481 SPORT SEATS F DRIVER/FRONT PASSENGER

493 STORAGE COMPARTMENT PACKAGE

5A2 LED HEADLIGHTS

5DA PASSENGER AIRBAG DEACTIVATE

5DC FOLDING REAR-SEAT HEADRESTS

5DP PARK ASSISTANT

502 HEADLIGHT WASHER SYSTEM

508 PARK DISTANCE CONTROL (PDC)

520 FOGLIGHTS

521 RAIN SENSOR

534 AUTOMATIC AIR CONDITIONING

544 CRUISE CONTROL WITH BRAKING FUNCTION

563 LIGHTS PACKAGE

575 ADDITIONAL 12-V-OUTLET

6AC INTELLIGENT EMERGENCY CALL

6AE TELESERVICES

6AK CONNECTEDDRIVE SERVICES

6AM REAL TIME TRAFFIC INFORMATION

6AP REMOTE SERVICES

6NH HANDS-FREE FACILITY W. USB INTERFAC

6WA INSTRUMENT CLUSTER W. EXTENDED CONT

609 NAVIGATION SYSTEM PROFESSIONAL

674 HIFI LOUDSPEAKER SYSTEM HARMAN KARDON

698 AREA-CODE 2

7LF MODEL M SPORT

7NH BMW SERVICE INCLUSIVE 5/100

704 M SPORT SUSPENSION

710 M LEATHER STEERING WHEEL

715 M AERODYNAMICS PACKAGE

760 INDIVIDUAL HIGH-GLOSS SATIN CHROME

775 INDIVIDUAL ROOF-LINING ANTHRACITE

8AT POLISH / ON-BOARD DOCUMENTATION

8A1 LANGUAGE VERSION POLISH

8KA OELSERVICE INT. 30.000 KM/24 MONTHS

9AA EXTERNAL SKIN PROTECTION

 

Series options

No. Description

548 SPEEDOMETER WITH KILOMETER READING

 

Oficjalne foto BMW w tym kolorze:

 

http://cdn.bmwblog.com/wp-content/uploads/2015/03/BMW-M135i-Facelift-2015-F20-LCI-xDrive-Valencia-Orange-Autosalon-Genf-Live-01-750x500.jpg

 

 

Pytania:

 

1) Czy wiecie coś o możliwości podniesienia mocy, bez utraty gwarancji? Tylko MPower Pack?

2) Czy w tej generacji asystent parkowania parkuje prostopadle i równolegle? (na stronach angielskich BMW znalazłem info, że tak)

 

Wszelkie komentarze na temat wyposażenia mile widziane :)

 

Pozdrawiam i czekam na komentarze:)

 

Krzysztof

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 161
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Członkowie klubu
Kolor charakterystyczny dla wymarzonego 1M. Niestety nic z mocą bez utraty gwarancji nie wykombinujesz, ja tez nie :cry2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to czekamy na pierwsze LCI :cool2: :cool2: :cool2:
drugie :p Moje również na produkcji, co ciekawe może się okazać że przyjadą tym samym transportem - wyszło podczas naszych priv rozmów z Krzyśkiem, że kupiliśmy w tym samym salonie z różnicą paru dni ;)

rozmawiałem z salonem o MPowerKicie - na początku tygodnia obiecali mi jakieś info - jak czegoś się dowiem, to napisze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolor charakterystyczny dla wymarzonego 1M. Niestety nic z mocą bez utraty gwarancji nie wykombinujesz, ja tez nie :cry2:

 

Nie wprowadzaj ludzi w błąd....

Oczywiście, ze można zadziałać.

Od ponad 2 lat można, tylko nie wiedzieć czemu ludzie dalej jakieś mity powtarzają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
Nie wprowadzaj ludzi w błąd....

Oczywiście, ze można zadziałać.

Od ponad 2 lat można, tylko nie wiedzieć czemu ludzie dalej jakieś mity powtarzają.

Post o chiptuningu F20 sledze na biezaco. Mozliwosci sa nastepujace:

- box. Wyjmujesz go przed wizyta w ASO, nic sie nie dzieje- boxa nie wykrywaja. Cos sie zepsuje powazniejszego, ida logi do Monachium i moga wykryc ze byla ingerencja w oprogramowanie czyli moga cofnac gwarancje. Pewnosci nie masz

- program. Wykrywalny od razu i po gwarancji

Legalna mozliwosc jest taka ze robisz boxa w MM Performance i Hartge wtedy przejmuje gwarancje. Kosztuje to prawie 9 kola. Podobno byly tez przypadki z wzieciem gwarancji na siebie przez naszych rodzimych tunerow, ale o ile sie orientuje nie sa standartem.

Wiem, ze kolega kamazzi ma w dupie gwarancje, wiec moze nie doczytal:

Czy wiecie coś o możliwości podniesienia mocy, bez utraty gwarancji? Tylko MPower Pack?

A jak wie cos ponadto to niech sie moze podzieli wiedza :8)

Edytowane przez stuffman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Post o chiptuningu F20 sledze na bierzaco. Mozliwosci sa nastepujace:

- box. Wyjmujesz go przed wizyta w ASO, nic sie nie dzieje- boxa nie wykrywaja. Cos sie zepsuje powazniejszego, ida logi do Monachium i moga wykryc ze byla ingerencja w oprogramowanie czyli moga cofnac gwarancje. Pewnosci nie masz

 

Nie wiem kto Ci takie głupoty nagadał.

Nic nie wykryją, bo nie ma ingerencji w oprogramowanie.

Jedyne co mogli by zobaczyć, to to że od czasu do czasu cisnienie doładowania było relatywnie wysokie, ale nigdy i w żadnym przypadku nie przekroczyło dopuszczonego przez producenta. W takim przypadku nie ma podstaw w odmowie gwarancji i jedyne na co będzie producent czekał to dobrowolne przyznanie się do modyfikacji przez właściciela samochodu. W przeciwieństwie do programu, moduł nie usuwa fabrycznych zabezpieczeń, czyli nie przekroczysz dopuszczalnych przez fabrykę parametrów.

To jest w sumie jedyny powód dlaczego moc na programie może być osiągnięta wyższa niż na module. W programie usuwane są wszystkie zabezpieczenia.

 

Legalna mozliwosc jest taka ze robisz boxa w MM Performance i Hartge wtedy przejmuje gwarancje. Kosztuje to prawie 9 kola. Podobno byly tez przypadki z wzieciem gwarancji na siebie przez naszych rodzimych tunerow, ale o ile sie orientuje nie sa standartem.

Wiem, ze kolega kamazzi ma w dupie gwarancje, wiec moze nie doczytal:

Kolega kamazzi do końca we wszystkich swoich samochodach poza rozbitym korzystał z gwarancji i modułów w tym samym czasie. Jeden z moich samochód jeszcze jest na gwarancji. Więc kolejny przykład, że słyszymy że dzwoni, ale nie do końca wiemy w którym kościele.

Hartge przejmuje gwarancję?

No chyba trochę inaczej :) W Hartge dano mi formularz do wypełnienia, za pomocą którego wykupuje się dodatkową gwarancję poza producentem.Taka forma ubezpieczenia.

A swoją drogą, to rozwiązanie stosowane jest przez wielu tunerów u naszych sąsiadów.

 

Czy wiecie coś o możliwości podniesienia mocy, bez utraty gwarancji? Tylko MPower Pack?

A jak wie cos ponadto to niech sie moze podzieli wiedza :8)

Ciężko jest mi dzielic się wiedzą aby nie zostać posądzonym o kryptoreklamę, skoro jedna z moich działalności to sprzedaż modułów pewnej marki, które działają... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy tym oswietleniu wygląda okazale jeszcze trzy drzwi M super

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Arek, rozważałem wersje 3D ze względu na bezramkowe okna/drzwi. Jednak wersja 5D z przyciemnianymi szybami z tyłu jest o wiele bardziej praktyczna a wygląda także super :)

Drzwi bez ramek są super mam takie i są świetne fakt 5d jest praktyczniejsze ale wygląd 3d z przyciemnionymi szybami powala

zastanów się jeszcze ile człowiek jest w stanie poświęcić dla wyglądu

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze pytanie do użytkowników tego silnika, o spalanie.

 

Zakładam sobie gdzieś w głowie: miasto 7-8, trasa ok 6, autostrada na eko-pro ok 6-7.

 

Pierwsze dwa w trybie comfort.

 

Mocno się mylę?

 

Gdybyś nie skupiał się tak bardzo na swoim poście i to co sam piszesz, tylko poczytał posty innych użytkowników F20, to widziałbyś dokładnie czego się spodziewać szczególnie, że specjalnie wielokrotnie wklejane były zdjęcia z odczytami komputerów w tym także ze spalaniem. :)

Jak widać bez sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem bardzo miły, ale jeśli piszemy na tym forum po to aby dzielić się informacjami i doświadczeniami, a potem ktoś komu nie chce się tego czytać, zadaje pytania na które odpowiedzi zostały udzielone kilka lat wcześniej to jest to conajmniej irytujące i demotywujące, a także daje wątpliwość co do sensu pisania informacji na forum.

Jest szukajka... warto z niej korzystać, jak na każdym forum... no chyba, że w ostatnich dniach zasady na tym forum się zmieniły :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.