Skocz do zawartości

F20 LCI 118i 2015


YamYoda

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, sorki za późne odpowiedzi. Auto jest tak niesamowite, że praktycznie nie wysiadam z niego;)

Ale od początku..

Bardzo ładna, gratuluję
dzięki :)
Zazdroszczę kierownicy! Btw. Wiem czemu nie wypuszczają serii 1 na USA. Po prostu wyglada bardzo dziwnie bez tablicy z przodu;)
Kierownica naprawdę mega wygodna, idealnie leży w dłoni, w trasie nie męczy, w mieście bardzo zwinna :)
Gratuluję :cool2: Przód ładny
tylko przód?:( - całość jest bardzo ładna:P
Ładniutka biała ma swój urok :cool2: :cool2: :cool2:
dzięki, klasycznie, elegancko, ponadczasowo, biel się nie znudzi :) przyciąga wzrok. Gdziekolwiek stanę to od razu ktoś zagląda;)
Ale maszyna , super :D
dzięki :) top speeda nie testowałem, ale 170 leciałem i było naprawdę przyzwoicie.
moja 1-nka też już wyprodukowana ale podobno dopiero za 2-3 tygodnie będzie transportowana do Polski.

a Ty jak długo czekałeś od momentu wyprodukowania do odbioru auta?

no i przede wszystkim jak wrażenia?:)

Wrażenia... jak wyjdę z auta w garażu, to po przejściu 10m oglądam się..patrzę i patrzę ;) do domu dojść nie mogę ;) często też czegoś zapominam zabrać z niego;) tak żeby się wrócić i napatrzeć.
Identyczna w tym samym kolorze widzialem na stacji benzynowej w austrii miesiac temu. Musialem zrobic rundke dookola i poogladac :)
ja robie kilka rundek codziennie;)
W srodku bardzo ladna, zewnatrz juz kontrowersjia :wink:

Kola 19 jakies fajne i bedzie pieknie :cool2:

Graty i bezawaryjnosci :cool2:

dzięki. Na zewnątrz również b.ładna;)

 

Jako że w środę mam zjazd teściów, odpisuję wtedy auto na błysk;) - porobię fotki.

A aktualnie kilka fotek z odbioru, niestety stało inne auto również w pomieszczeniu odbiorów, więc zdjęcia z jednego kąta;)

 

6d8778246cb417c2e9ac7944bea160f5.jpg

 

cff2f7fc315e61775dc8f4c2f65b9850.jpg

 

337628a2663fcec40b7448f135aa88ab.jpg

 

54c2786e0bd9484311bf3aa23ae7c3e0.jpg

 

4375963f1152515f74c135cab785bcf3.jpg

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
glosniki hifi nie maja tweeterow w slupkach? (wizualizacja)
szczerze? to nawet nie wiem, ma być 7 głośników + wzmacniacz 205, chyba tylko HK ma głośniczki w słupkach, ale ręki uciąć sobie nie dam, przyjedzie to zobacze:)

 

Zgadza sie, HiFi (opcja 676) w F20 ma wzmacniacz 205W i 7 glosnikow : 5 sredniotonowych (drzwi przednie x2, tyl x2, deska rozdzielcza x1) i 2 niskotonowe (pod przednimi siedzeniami). Brak glosnikow wysokotonowych w slupkach / oslonach lusterek.

Pzdr, MtothaJ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie ;)

Dawno mnie tu nie było, więc pora na mały update tematu.

Poniżej fotki z mazurskiego późno-jesiennego turystycznego offroad'u ;)

Autko na zimówkach, felga wzór Y-spoke 380 + 205/50R17 89H Continental Winter Contact TS830P RSC Runflatowe

Zimówki sprawują się bardzo dobrze, auto też wygląda przyjemnie. Wszyscy mówią, że RF zimówki twarde, hm... ja jakoś tego nie czuje aż tak bardzo, nic nie stuka nic nie puka dziury połykam bezproblemowo, może to kwestia adaptacyjnego zawieszenia?

Na liczniku mam zrobione ~12k km, 50/50-trasa/miasto, spalanie na poziomie 8-9l. Najdłuższa podróż na jednym baku to Warszawa-Goleniów (pod Szczecinem) około 600km - trasa A2 do Jordanowa, a później S3, A6, w rezerwie było jeszcze paliwa na około 60km. Myślę że to dobry wynik zważywszy na typ pokonanej drogi.

 

Z jedyneczki zadowolony jestem bardzo, wszystko jest tam gdzie ma być, nic nie trzeszczy, nic nie skrzypi. Fotele wygodne, podróże komfortowe. Załadowany w 4 dorosłe osoby, kota, i cały bagażnik walizek autko nadal było zwinne, prędkości odpowiednie :) Pasażerowie z tyłu nie narzekali na jakiś brak miejsca, zmęczenie itd.

Jedyne czego żałuje to brak kamery cofania, w taka pogodę widoczność jest znikoma, tym bardziej jak to sfotografował kolega KrzysztofS w swoim wątku - auto z tyłu jest czarne;) W ogóle myślałem że to moja;) w tych samych miejscach mam zacieki hehe.

Co do reszty gadżetów - wszystkiego używam, wszystko spełnia swoje zadanie.

 

d52b97e880f5fa18be5d430a74c8a2db.jpg

 

8e3fc436e2b9fc88091ef0630d4fa10e.jpg

 

Pozdrawiam

Y.Y

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo ladny :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne fotki :) A Kamerę jak wiesz ja mam, i w zimie strasznie się ona brudzi, więc też trzeba obiektyw (umieszczony nad tablicą) z tyłu przecierać. Ze względu na brudzący się tył, także kamera obrywa.

 

Ale jak obiektyw jest czysty, to faktycznie bardzo ułatwia manewrowanie, nawet w deszczu czy śniegu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamerka jest z tyłu nad tablicą rejestracyjną, nigdzie się nie chowa :)

 

To w takim razie nie żałuje, ze jej nie wziąłem. Przy moim zamiłowaniu do czystości korzystałbym z niej tylko jak wyjeżdżałbym z myjni :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.