Skocz do zawartości

[F21] 125i 2014 UK


Rekomendowane odpowiedzi

Czesc jestem Maciek mieszkam w UK i niedawno kupiłem sobie taka zabawke, z ktorej jestem bardzo zadowolony, bo łaczy w sobie dwie wazne cechy, ma buta 0-100 6.2s i malo pali (jezeli jestes w stanie sie powstrzymac przed wciskaniem gazu, w trybie "eco pro" trasa przy 120 na tempomacie - ok 6.5-6.7l ,miasto 7.5 - 8.5l, rekord - tempomat 76km/h 3.9l!!!)

Jest to benzyna 125i M Sport- 218ps 8 biegowy automat z manetami i launch control (w prostym tlumaczeniu: mozna uzyc hamulca jako sprzegla przy starcie, do gwałtownego ruszenia, albo spalenia laczka)

Dosyć fajne wyposażenie:

4 mody do jazdy - ECO PRO, COMFORT, SPORT, SPORT +

Biksenon a z nimi w parze zawsze ida tyl ledy + emergency flashing breaking tj. jak ostro hamujesz to tylne stopy mrygaja (w trybie eco i comfort ,awaryjne tez sie wlaczaja)

Start/Stop - to chyba standart

Laczki 18" przod 225 na 40, tyl 240 na 35 - to SERIA w 125i

Zawieszenie M Sport

BLOW OFF - to seria w 125i :D oczywiscie nie tak ordynarny ...

Fajne sportowe Krzesła podgrzewane w czarnej skorce z pompowanymi boczkami

Czujnik deszczu, zmierzchu, parkowanie tył

Auto klima dwu strefowa

Full black dispaly (wiekszy wyswietlacz miedzy zegarami, wyswietla m.in. ekonomizer, nawigacje, tryb jazdy + wiele innych)

Tempomat z hamowaniem

Navigacja buisness - to ta slabsza :( ale pokazuje live korki na trasie

Mnostwo funkcji w idrive (konfiguracje samochodu, funkcje serwisowe, przegladarka internetowa z sieci BMW itp.)

SOS przycisk ,lączy z 112, a jak sie rozwalisz to auto samo dzwoni + wysyla lokalizacje + info ile osob w aucie i gdzie bylo uderzenie :O

Mozna zadzwonic do pani ,ktora jest do uslug 24/h jak cos potrzeba ,np informacje o aucie, albo trasie ,czy nawet hotel rezerwuje (usluga za free przez 3pierwsze lata, pozniej abonament 120 funtow za rok,w ktorym tez troche innych funkcji ,np. internet zdalne sterowanie z androida itp.. )

Itp. itd...

 

Narazie zrobilem tylko pelne oLEDowanie w wewnatrz + przeciwmgielne 50W cree + canbus rezystory

 

Co bedzie robione:

lada dzien szybki z tylu troche ciemniej + felgi na ciemny grafit

pozniej wymiana glosnikow ,bo standart jest wg mnie tragiczny

no i jakis programik napewno tez bedzie.

 

Niedługo dodam wiecej fotek, ale musze umyć :) narazie mam tylko dwie od mojego dilera

 

http://i76.photobucket.com/albums/j28/maciej_komorowski1/VehicleImage_zpslk2qamla.jpg

 

http://i76.photobucket.com/albums/j28/maciej_komorowski1/1_zpstayewx5u.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.