Skocz do zawartości

F20 118i 220/290


stuffman

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 100
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Członkowie klubu
Zakładaj galerie !!

Na razie wolę nie marnować czasu na siedzenie przed kompem. Ale założę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
Dobrze widze ? M5 ? To teraz jedynka chyba pojdzie w odstawke na jakis czas :mrgreen:

M5 kupione z zamiarem jeżdzenia letnio-weekendowego. Na razie bez długich wycieczek bo jest kłopot z odpowiednim ubezpieczeniem na starucha raz, dwa ma kilka rzeczy do roboty. Ale napiszę krótko: mimo, że cięższe od F20 400 kg i starsze 12 lat to czuć pod pedałem i na kierownicy co znaczy M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze widze ? M5 ? To teraz jedynka chyba pojdzie w odstawke na jakis czas :mrgreen:

M5 kupione z zamiarem jeżdzenia letnio-weekendowego. Na razie bez długich wycieczek bo jest kłopot z odpowiednim ubezpieczeniem na starucha raz, dwa ma kilka rzeczy do roboty. Ale napiszę krótko: mimo, że cięższe od F20 400 kg i starsze 12 lat to czuć pod pedałem i na kierownicy co znaczy M.

:cool2: :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu

5e2b87c5b41d3cfegen.jpg

d8d062658ea73345gen.jpg

W piątek byłem w Autoestetyce na kontroli powłoki i czyszczeniu. Zalecenia były żeby być co pół roku ale wiadomo jak z czasem;)

Generalnie jestem zadowolony z powłoki Modesta, nawet jak auto jest mocno zakurzone/zabrudzone to z daleka widać że coś jest na tym lakierze, zupełnie inna głębia koloru i odbijanie światła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze widze ? M5 ? To teraz jedynka chyba pojdzie w odstawke na jakis czas :mrgreen:

M5 kupione z zamiarem jeżdzenia letnio-weekendowego. Na razie bez długich wycieczek bo jest kłopot z odpowiednim ubezpieczeniem na starucha raz, dwa ma kilka rzeczy do roboty. Ale napiszę krótko: mimo, że cięższe od F20 400 kg i starsze 12 lat to czuć pod pedałem i na kierownicy co znaczy M.

Mam tak samo jezdzac raz f21 a raz 645ci ktorej jest deliaktnie wolniejsze od m5 e39 ale tez daje rade.

Calkiem inna reakcja na pedal i inna frajda z jazdy. F21 jezdze jak dziadek oszczednie w 6er calkiem inaczej.

Fakt ze moja jedynka ma 115 km wiec roznice czuje duzo bardziej niz Ty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW bardzo mi się podobają białe jedynki z czarnymi kolami i nerkami. Do tego szyberdach fajnie się komponuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW bardzo mi się podobają białe jedynki z czarnymi kolami i nerkami. Do tego szyberdach fajnie się komponuje.

 

Dokładnie, świetnie wyglada a m-pakiet dodałby jej jeszcze więcej uroku :cool2:

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
BTW bardzo mi się podobają białe jedynki z czarnymi kolami i nerkami. Do tego szyberdach fajnie się komponuje.

 

Dokładnie, świetnie wyglada a m-pakiet dodałby jej jeszcze więcej uroku :cool2:

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Trochę o tym myślałem, ale teraz mam na co wydawać pieniądze;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • Członkowie klubu
Jakos mam wrazenie, ze sie wydech glosniejszy zrobil po chipie. Albo go ladnie przedmuchalo albo mam gdzies dziure;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
  • Członkowie klubu

Niedawno wpadło kodowanie w CodeMyBimmer: pamięć start/stopu i sportowa skrzynia biegów. O ile to pierwsze to się okazuje, że wcale nie potrzebne bo rączka z przyzwyczajenia i tak po odpaleniu zasuwa od razu na guzik to ze skrzyni jestem bardzo zadowolony :D

I taka ciekawostka, w końcu wymieniłem tylne klocki. Fabryczne starczyły na 142 tys. km! Jeszcze by trochę przejechały ale już czujnik dawał znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno wpadło kodowanie w CodeMyBimmer: pamięć start/stopu i sportowa skrzynia biegów. O ile to pierwsze to się okazuje, że wcale nie potrzebne bo rączka z przyzwyczajenia i tak po odpaleniu zasuwa od razu na guzik to ze skrzyni jestem bardzo zadowolony :D

I taka ciekawostka, w końcu wymieniłem tylne klocki. Fabryczne starczyły na 142 tys. km! Jeszcze by trochę przejechały ale już czujnik dawał znać.

 

Tak Ci się wydaje mi tez po zakodowaniu tego i tak rączka automatycznie wędrowała do przycisku z przyzwyczajenia, ale teraz nie wyobrażam sobie żeby tej pamięci nie było :D



Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Sportowa skrzynia? Rozwiniesz temat?

 

Czyli taka jak u mnie. Jak szukałem f2x to czytałem ze bez problemu można ja zakodować i działa tak samo jak ta która wyjedzie z fabryki później możesz sobie zmienić lewarek tez na ten sportowy do pełni szczęścia :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
Sportowa skrzynia? Rozwiniesz temat?

 

Czyli taka jak u mnie. Jak szukałem f2x to czytałem ze bez problemu można ja zakodować i działa tak samo jak ta która wyjedzie z fabryki później możesz sobie zmienić lewarek tez na ten sportowy do pełni szczęścia :wink:

 

Fabryczna ma jeszcze manetki przy kierownicy. To co można zakodować to szybsza zmiana biegów ( 0,2s vs. 0,1s) i chyba launch control, aczkolwiek ja tego drugiego nie potrafiłem uruchomić. Inna sprawa, że próbowałem tylko raz :D

Próbowaliśmy też kiedyś u kumpla w F31 z fabryczną sportową skrzynią i też nie dało rady więc może nie każda ma opcję LC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sportowa skrzynia? Rozwiniesz temat?

 

Czyli taka jak u mnie. Jak szukałem f2x to czytałem ze bez problemu można ja zakodować i działa tak samo jak ta która wyjedzie z fabryki później możesz sobie zmienić lewarek tez na ten sportowy do pełni szczęścia :wink:

 

Fabryczna ma jeszcze manetki przy kierownicy. To co można zakodować to szybsza zmiana biegów ( 0,2s vs. 0,1s) i chyba launch control, aczkolwiek ja tego drugiego nie potrafiłem uruchomić. Inna sprawa, że próbowałem tylko raz :D

Próbowaliśmy też kiedyś u kumpla w F31 z fabryczną sportową skrzynią i też nie dało rady więc może nie każda ma opcję LC.

 

Dokładnie jeszcze manetki zapomniałem o tym :wink: LC pojawiło się w autach dopiero w 2013 bodajże od sierpnia, wiec możliwe ze była sprzed tej daty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
O widzisz, ciekawe czy da się zakodować LC w starszych autach. Nie to, żeby mi to było potrzebne, ale jestem ciekawy :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • Członkowie klubu

0ac8418762b52f44med.png

Szybciej już nie będzie. Mierzone jakiś czas temu ale zapomniałem wrzucić. Mierzenie z OBD to nie Racelogic ale sprawdzałem w innych samochodach i wychodziła mniej więcej seria.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
  • Członkowie klubu

IMG7726jp_qssrnrq.jpg

IMG7729jp_qssrnxp.jpg

Wleciały nowe tarcze. W końcu, bo na fabryce przejechałem 160 tys. km. Narazie nie sprawdzałem pod ekstremalnym obciążeniem bo na dotarciu, ale seria tak z 200+ niedomagała. No chyba, że mam wygórowane wymagania po zainstalowaniu 8 tłoczków w e39 :D

1er będzie na sprzedaż listopad/grudzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • Członkowie klubu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.