Skocz do zawartości

F20 - drugi 116i - Kamazzi


kamazzi

Rekomendowane odpowiedzi

Jeden rozbity... ten z tego tematu.

Wpadłem w poślizg na autostradzie i od barierki do barierki. Poobijany cały dookoła.

Wyszła z tego szkoda całkowita więc kasacja.

Ale z tego co wiem, to już sprzedany, będzie zrobiony i niedługo pewnie będzie na sprzedaż.

 

Najwazniejsze, ze wyszedles z tego caly :cool2: Auta w sumie nie szkoda - przynajmniej temat jezdzenia po ASO i usuwania niedorobek sie samoistnie rozwiazal :D

Pozytywny aspekt to ze bedziesz mogl sie niebawem rozejrzyc za nowym autem - zostajesz przy BMW, czy bedzie cos innego?

Pzdr, MtothaJ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 129
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Samochód ubezpieczony na wartość fakturową, więc w sumie ok.

Prędkość była koło 100-110 na autostradzie, więc tragedii nie było.

W samochodzie nawet się nie poobijałem.

Co do kolejnego samochodu, to czekam na nową X5, jeśli będzie ok, to biere, a jak nie to czekam na X4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że w deszczu? Na prostej/na łuku? A może zawinił kto inny :)? Sorry za szczegółowe pytania ale ciekaw jestem detali, ku przestrodze ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że w deszczu? Na prostej/na łuku? A może zawinił kto inny :)? Sorry za szczegółowe pytania ale ciekaw jestem detali, ku przestrodze ;)

 

Końcówka autostrady, w stronę Warszawy, tuż przed Konotopą. Lekki luk w prawo, delikatnie z górki.

Noc, ulewa... jakaś nowa rzeka przelewająca się przez autostradę z prawej na lewą stronę...

Wjazd w niewidoczny z daleka potok, aquaplanning, pozamiatane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.