Skocz do zawartości

[E87] LCI 120d+ | Brembo | Sparco | Bilstein


mikiE87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 485
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Piękna jedynka! :wink:


Chyba dzięki Tobie znalazłem już felgi na lato, szukałem czegoś w max 17 calach i ten Twój zimowy styling mnie robi. Jak z ET tej felgi? Do pełnej serii podejdzie bez problemu? Masz jakieś foto z objętym całym autem? :oops:

17x8 ET34 z 225/45

Felgi dopiero ubrane. Podejdą w sam raz. Będzie jeżdżone to będzie focone. Może już niedługo. :)


 

Auto robi robote. Szkoda że tak przednie koło chowa się mocno dałbym je trochę na plus. Nie mogę się doszukać zdjęcia czy założyłes ten lip pod zderzak? Sam planuje coś takiego.

Camber i wysokość zostaną wyregulowane jak to zacznie jeździć. Lip póki co w szafie. Mam mieszane uczucia...

Edytowane przez mikiE87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za specyfiki do auta wlewasz ? Zwolennikiem jesteś takich uszlachetniaczy metalu itp ? Ja za dobrych opinii o tym nie słyszałem. :mad2:

 

Dodatek do oleju napędowego z ASO - raz do roku co zime 2 buteleczki.

Xado do oleju silnikowego - buteleczka co zmianę.

Sporo osób stosuje ten pakiet do diesla i opinie pozytywne.


Jeżeli chodzi o 1er to ostatnia prosta. :lol:

Edytowane przez mikiE87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadłem tutaj przywiedziony felgami style 72 i już wiem co kupuję i na jaki kolor pomaluję :)


Ogólnie ciekawie modyfikowane auto , ale z niektórymi posunięciami trudno się zgodzić. Nie będę zaśmiecał bo w sumie każdy ma swoje wizje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadłem tutaj przywiedziony felgami style 72 i już wiem co kupuję i na jaki kolor pomaluję :)


Ogólnie ciekawie modyfikowane auto , ale z niektórymi posunięciami trudno się zgodzić. Nie będę zaśmiecał bo w sumie każdy ma swoje wizje.

 

Ciesze się że pomogłem. A co do wizji to temat rzeka. :8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Wielki powrót! Fajnie, że w końcu się udało!


Skoro mechanicznie już ogarnięty, jaki plan dalej?

 

Z modów to swap przednich hebli z 335, bo moje powoli nadają się do śmietnika, więc mam wytłumaczenie tej zachcianki. :8)

Dekory i blenda kiery w czarny połysk, coś ala Piano ale żeby nie rysowało się w oczach.

No i finalnie czarny sufit i to chyba wszystko na teraz.

Edytowane przez mikiE87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielki powrót! Fajnie, że w końcu się udało!


Skoro mechanicznie już ogarnięty, jaki plan dalej?

 

Póki co trzeba rozsprzedać E91.

Następnie z modów to swap przednich hebli z 335, bo moje powoli nadają się do śmietnika, więc mam wytłumaczenie tej zachcianki. :8)

Dekory i blenda kiery w czarny połysk, coś ala Piano ale żeby nie rysowało się w oczach.

No i finalnie czarny sufit i to chyba wszystko na teraz.

 

No nareszcie :cool2:

Mam komplet hebli z 335i na przód do sprzedania jak coś :D

Czyszczenie zaworów w silnikach z bezpośrednim wtryskiem paliwa , modyfikacje mechaniczne

Montaż pompy dwutłokowej z N57 do N47 to już robimy

Pompy wtryskowe do n47 sprzedaż montaż ,...

Pompy Walbro 450 bezkoszowe do N54 N55 sprawdzone na naszych projektach obsługują 500+ KM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam komplet hebli z 335i na przód do sprzedania jak coś :D

Szybko i sprawnie, jak zawsze w przypadku interesów ze Sławkiem! Nie zdążyłem się zastanowić, a paczka była już u mnie... :8)


lTX2f98.jpg

mwrnWMn.jpg


 

Jesteś w stanie cyknac zdjęcie jak siadl camber plate w kopule? Dokładnie chodzi mi o te 4 śruby na inbus czy nie wadza o coś

Wszystko pasuje i nie wadzi. :8)


H0yU7ub.jpg

GUEDLpE.jpg

OZkBXrN.jpg

oEF7fo3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.