Skocz do zawartości

[E87] LCI 120d+ | Brembo | Sparco | Bilstein


mikiE87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 485
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze
narobiles sie chlopie, zeby podlaczyc cos czego nie bedziesz uzywal... mialem te opcje w kazdym aucie i moze wlaczylem to ze 2x :) zeby sprawdzic czy dziala... no ale... co kto lubi. fajne fotele. szkoda, ze nie alcantara. ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:mrgreen: ale mnie rozsmieszyles... w zime uzywam tego praktycznie codziennie.. skad wiesz kto czego kiedy uzywa... skoro doposazyl widocznie tego potrzebowal..

Dla mnie oczywiste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

narobiles sie chlopie, zeby podlaczyc cos czego nie bedziesz uzywal... mialem te opcje w kazdym aucie i moze wlaczylem to ze 2x :) zeby sprawdzic czy dziala... no ale... co kto lubi. fajne fotele. szkoda, ze nie alcantara. ;)

I tu Ciebie zaskoczę, bo od tygodnia grzanie było używane już 2-3 razy, a mamy lato. Pompowanie to absolutny must have i pozwala korzystać z potencjału foteli w pełni.

Alcantara występowała tylko w E9x, jednak w 10 letnim wydaniu po przebiegu 200k+ wyglądają tak samo "zachęcająco" jak te pękające plastikowe (eko)półskóry z E8x.

Skóry mam w autach od zawsze i nie przeszkadzają mi specjalnie latem, a zimą jest grzanie. Co kto lubi.

 

ale mnie rozsmieszyles... w zime uzywam tego praktycznie codziennie.. skad wiesz kto czego kiedy uzywa... skoro doposazyl widocznie tego potrzebowal..

Dla mnie oczywiste.

Warto korzystać z wyposażenia :8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Grzanie przy skórzanych fotelach to konieczność. Nie wyobrażam sobie nie korzystać z tego. Tak samo, w lato, szybko przyzwyczaiłem się do wentylacji. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Też nie wyobrażam sobie nie mieć w samochodzie grzanych foteli. Jak już raz spróbowałem to ciężko już będzie to odpuścić :D

Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma :)


e87 118d: https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=210&t=369493

ex e87 116i: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=112&t=297577 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Hej

Czy zderzaki od m-pakietu pasowały bez żadnych dodatkowych wymian? plug and play? :wink: zastanawiam się nad zmianą w swojej ale słyszałam, ze trzeba podobno zmieniać też nadkola :|

Nadkola mogą zostać zwykłe. Należy pamiętać o osłonie pod silnikiem, bo jest inna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osłona taka sama raczej , jest poprostu z przodu taka listwa typu Z między zderzakiem a osłoną . Inny jest też ten tunel powietrzny dolnego wlotu powietrza na intercooler . Tuneli na hamulce nie sprawdzałem .

W przypadku zderzaka E82 mpak ten adapter nie pasuje niestety do osłony E81/E87. Musi być osłona od coupe/cabrio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.