• Reklama

Uwaga: PEL-CARS Torun Michal P. Allegro 'BMW Torun'

Jeśli ktoś Z TEJ GIEŁDY oszukał Cię lub nie wywiązał się z zobowiązań - napisz i ostrzeż innych.
Prosimy NIE PISAĆ O SPRZEDAWCACH Z ALLEGRO - tam istnieje możliwość wystawiania komentarzy. Prosimy NIE PISAĆ O KONKRETNYCH SAMOCHODACH NA SPRZEDAŹ. Jest do tego inny dział 'Opinie na temat samochodów na sprzedaż'

Moderator: Kruk

Uwaga: PEL-CARS Torun Michal P. Allegro 'BMW Torun'

Postprzez polakosbanditos » 09 Sie 2018 21:14

Kupilem dwa mechanizmy gwintow domykania dachu E36 cabrio. Jeden przyszedl bez gwintu i linki... Sprzedajacy twierdzil, ze tak bylo na zdjeciu na aukcji, mimo tego, ze cena za oba byla taka sama. Po wyslaniu screenów oczywiscie zmiana 180stopni. Pod numerem podanym w aukcji jako jednaz osob do kontaktu, jest czlowiek, ktory delikatnie mówiac ma braki w kulturze. Po wyslaniu wiadomosci opisujacej cala sytuacje, zero reakcji... po dwóch tygodniach przysylaja kuriera po odbior czesci i cisza... zwrotu oczywiscie nie ma na koncie... Po kolejnych 3ech moze 4ech tygdniach dzwonie i milutka pani (wspolwlascicielka) mnie informuje, zebym podal szczególy transakcji (jest sierpien a kupowalem to w kwietniu:))) oczywiscie wyslalem SMS i czekam kolejny tydzien... kasy nie ma... Wiec jesli to czytasz czlowieku to powiem ci, ze nie chodzi mi o te pieniadze, ale o to, ze albo tego interesu tam nie ograniasz, albo liczysz, ze po dugiej stronie masz kogos, kogo mozna po prostu zrobic w balona. Zreszta patrzac po negatywnych komentarzach to widac, ze moja historyjka raczej nie jest wyssana z palca :) Reasumujac duzymi literami :!: :!: :!: PEL-CARS TORUN Michal P. :!: :!: :!: omijam i radze uwazac ! ! ! :!:
Image
BMW Alpina YouTube
Kliknij i Subskrybuj
Awatar użytkownika
polakosbanditos

Dołączenie: 21 Mar 2006 17:38
Miejscowość: Oleśnica
Moje BMW: E36 Coupe '92 /// 318is M42 /
E36 328i Cabrio M-Pack Manual MadeiraViolett /
Alpina B10V8

Re: Uwaga: PEL-CARS Torun Michal P. Allegro 'BMW Torun'

Postprzez Klient_Blysk_s_c_Czestoch » 12 Sie 2018 22:21

podaj więcej danych firmy, adres, numery tel, nick...
Klient_Blysk_s_c_Czestoch
Zanim zapytasz - POSZUKAJ!
Zanim zapytasz - POSZUKAJ!

Dołączenie: 30 Wrz 2017 17:18
Moje BMW: nie powiem

Re: Uwaga: PEL-CARS Torun Michal P. Allegro 'BMW_Torun'

Postprzez polakosbanditos » 20 Sie 2018 13:03

Pel-Cars Michał PXXXX

ADRES: 87-162 Lubicz Dolny, k. Torunia, ul. Dworcowa 5

Nick Allegro BMW_Torun

Latwo rozpoznac, poniewaz we wszytskich aukcjach jako ostatnie zdjecie jest biale BMW X5 M (F15)

http://www.pel-cars.pl

Oczywiscie po rozmowie z mila Pania (zona wlasciciela) zwrotu dalej nie ma... Dzis dzwonimy z przypomnieniem po raz chyba 4ty... To juz 4 miesiace...

Uwierzcie mi, ze te pieniadze nie sa warte tego, zeby oszykiwac ludzi na takie kwoty, ale jednak to sie dzieje. Mam nadzieje, ze ludzie, ktorzy to przeczytaja beda sie mieli na bacznosci. Z tego co widze po czesciach to duzo czesci do BMW Cabrio maja, rozne typy. Ciesze sie tylko, ze nie zakupilem od nich wiecej bo jesli bym tam zostawil wiecej pieniedzy i wyszly by jakies dziwne historie to chyba bym sie tam przejechac musial.

PS: Do Pana Michala: jesli Pan sie zastanawia kto to pisze to ulatwie sprawe- mam na allegro taki sam login, wiec juz jest zagadka rozwiazana. Pozdrawiam i uwazajcie na ta firme.
Image
BMW Alpina YouTube
Kliknij i Subskrybuj
Awatar użytkownika
polakosbanditos

Dołączenie: 21 Mar 2006 17:38
Miejscowość: Oleśnica
Moje BMW: E36 Coupe '92 /// 318is M42 /
E36 328i Cabrio M-Pack Manual MadeiraViolett /
Alpina B10V8

Re: Uwaga: PEL-CARS Torun Michal P. Allegro 'BMW Torun'

Postprzez arolst » 21 Sie 2018 13:29

4 lata temu na innym forum bmw juz pisałem o nich, jeden wielki przekręt
SPRZEDAM BEZWYPADKOWE F31 318d
arolst

Dołączenie: 29 Lip 2009 16:22
Moje BMW: .
ex e46 330ci cabrio
ex e93 N53B30
F31 318d

Powróć do Nie polecam tego sprzedawcy/usługodawcy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości