Skocz do zawartości

KJ MOTORS ŚREM.


vektor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Państwa!

Tak jak już pisałem wcześniej że nie mam zamiaru pozostawić tego bez echa. Po udostępnieniu mojego postu miałem telefon od firmy Barwe (jakiś Pan rozmawiał jak by był gangsterem a nie pracownikiem firmy Barwe) no i emaila od Pani Prezez z pogruszkami, kancelariami i.t.p których wogóle się nie boję. Pani prezes napisała że w żaden sposób nie chce być kojarzona z firmą KJ Motors. Pan który dzwonił mówił że płaci swoim ludziom 1000 złoty miesięcznie aby pilnowali opini w internecie na jego temat :lol: (widocznie ma się czego obawiać, ja też prowadzę firmę i nie muszę śledzić takich rzeczy). Pani Prezes firmy Barwe nie chce aby ją kojarzono z firmą KJ Motors ponieważ firma ma złe opinie i pisze że to bardzo bee firma ale z jakiegoś powodu w internecie daje tej firmie 5 gwiazdek ( któryś z was wysłał mi linka :D ) i to mjedyna pozytywna opinia.

Zawiadomienie zostało zgłoszone do urzędu skarbowego i teraz będziemy robili zgłoszenie o popełnienie przestępstwa gospodarczego na Policję (tak doradził Pan z urzędu)

Gdyby ktoś chciał posiadam bezpośredni e-mail do Pana z urzędu podatkowego który zaczoł pilotować tą sprawę! jeżeli ktoś z was ma jakieś dowody że został oszukany przez którąś z tych firm to proszę pisać do mnie, podam e-maila do tego chłowieka (bardzo kompetentny i pomocny człowiek) ludzie nie bójcie się tylko piszcie, ci ludzie muszą zostać ukarani!!! My zapłaciliśmy 19000 złoty za zepsutą część i jeszcze na to nie dostaliśmy rachunku!!! .Przez telefon zapytałem tego Pana o rachunek a on do mnie czy chciałem rachunek? , więc odpowiedziałem że w Finlandii nawet nikt o to nie pyta bo jest to normą , a on że nie jesteśmy w Finlandii :lol: więc odpowiedziałem że prawo wszędzie działa tak samo :lol:

Słuchajcie Państwo tak jak już pisałem, im będzie nas więcej tym lepiej! Podaję jeszcze raz e-maila:konrad-mankowski@wp.pl.

Myślę że nawet stare sprawy można odgrzać i odzyskać coś jeżeli zostaliście oszukani!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sołtys, dziękuję za obiektywną opinię, niestety 20 lat na emigracji zrobiło swoje :cry: Niby to tak jak z jazdą na rowerze (nigdy się nie zapomina) ale nie do końca :D

Mam tylko nadzieję że nie jesteś jednym z tych którzy dostają 1000zł za śledzenie komentarzy w internecie :)

Pozdrawiam

Konrad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tego pajaca dorwac? Ktoś wie pisać.

... Jak widać po historii tych postów i poszkodowanych (co najmniej 5 lat) to na legalu nic nie można zrobić..

Ja również pisałem już w 2019 roku już po swoim przypadku żeby ostrzec innych... Ale jak widać nie da się po prostu. On ma wszytko dokładnie rozplanowane, chociażby w informacjach dodatkowych o sprzedającym na allegro że ceny są bez VAT tak jakby byly na zagranicę... Itp itd... Formalnie nie ma opcji mu nic udowodnić i to opinie już prawników... Taka smutna prawda.

... Sam spędziłem ponad rok czasu i pewnie mnie Bartek Buda pamięta doskonale... "Pozdrawiam" bo wiem że to czytasz.

Niestety tak długo będzie zarabiał jak długo będzie istnieć ludzka pilna potrzeba i Naiwność na zakup pięknego "nowego silnika" z pięknie wyglądającej aukcji, w cenie która nie pokryłaby pewnie kosztu samej robocizny dla tego zakresu prac który tak pięknie jest opisany... a np. Wtryski które do mnie wróciły były 10 razy w gorszym stanie niż te co ja im wysłałem...

Dla niego czysta ekonomia... Jest popyt jest i podaż...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie sobie nic z tego nie zrobi a niech zarabia niech i dalej szuka naiwnych jak ja, ale świat nie istnieje od dziś już nie tacy byli Boga za nogi nie chwycił. Tylko może nie tyle co jemu ale żonie albo dziecku kiedyś coś się stanie i będzie się tak [BAD] zastanawiać czemu akurat trafiło to na jego rodzinę.


Takim śmierdzącym śmiecia pasożyta nie życzę dobrze.

Moim zdaniem jednym sposobem jest twardo kupowanie aukcji i dawanie opinie w google żeby inni widzieli



Zobacz publikacje użytkownika Weronika Buda w Mapach Google

https://maps.app.goo.gl/TWRpoDGZcfUW5fow5



Swoją drogą to jest Pani buda i Pan buda.


Nie jest zbyt ostrożny skoro wiele ludzi chetnie by go spotkało.

Teraz to czyta i pewnie jedzie po Weronice po co dodaje zdjencia z ich darmowych wakacji :D


Ale ja gardzę takim śmieciem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam !


Dzisiaj koledzy którzy odbierali silnikw PL próbowali otrzymać kaucję zwrotną za stary silnik, Pan Buda nie przyjął silnika (oczywiście) podczas rozmowy telefonicznej zaczął mówić mi na ty - więc zwróciłem mu uwagę ! a on zaczął wyzywać mnie od rur :D

Patologia sama w sobie, powiedział że jak bym był w Polsce to by mnie ruch...i !!! :lol: Wyobrażacie sobie taki customer service!!! :D :D :D

Opowiadał, że 5 lat w więzieniu siedział!!! Miejmy nadzieję że niebawem wroci do swojego środowiska!

Słuchajcie teraz jestem pewien na 100% że telewizja to jest minimum! Cały czas czekam na odpowiedz z Uwaga TVN, jeżeli do konca tygodnia nie dostanę informacji będę dzwonił telefonicznie lub kontaktował się z inną telewizją!

Jeszcze jedno dla tych którzy się ze mną kontaktowali i chcą pomóc i się zaangażować w temat!

Na Fb jest forum ludzi poszkodowanych, możecie tam się zapisywać kto został przez nich oszukany.

Poniżej link do fb

https://www.facebook.com/groups/2723730801009258

Jeszcze jedno, tutaj ciekawe filmiki do obejrzenia jeżeli jeszcze ktoś niewidział! :lol:



Pozdrawiam wszystkich poszkodowanych, nie przejmujcie się jest nas wielu, damy rade! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan buda zaczyna coś cykac dupę ;D bo profil na google zablokował ale na szczęście zrobiłem sobie kopie zdjenc które udostpenie .


Moze mu zrobić promocje w rodzinnym mieście .porozwieszane wizerunek złodzieja.



Widać że to czyta bo bardzo się stara wieśniak unikać. Ale tak jak mówiłem na wszelki wypadek zrobiłem zrzuty





Mało tego jest coś co zdradza Twój miejsce stałego pobytu. Nie możesz spać spokojnie ! Dni wolności są policzone.


Jak ktoś chce masę zdjenc od Weroniki żony rodziny i samego grubasa to mogę się podzielić. Bardzo nie ostrożnie cykają fotki na wyjazdach mając tyle przypadków raczej bym się pilnował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

Bo ja wiem czy grubo poszczekali pod bramą gościu się lekko zagrzał i po temacie , i dalej interes się kręci. Idealny przykład że jak kraść to miliony.


I właśnie przez takie akcje ludzie nie mają szacunku do Policji.Nie robią nic po za dwaniem prostych mandatów za maseczki idealny przykład albo ukrywanie się w krzakach i łapanie o 5km/h za dużo. Wkurzyłem się spodziewałem się więcej po tej akcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie wina policji.. Takie mamy w Polsce prawo..

Ryba psuje się od głowy.. Nad policja jest prokuratura, to oni rozdają karty..

A że piszą dla idiotow mandaty za np przekroczenie prędkości to bardzo dobrze. Gdyby nie te mandaty, strach by było przejść przez ulicę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem na etapie docierania silnika od firmy barwe z tego co czystam, jest to firma powiązana z kj motors ze sremu… Boje sie co mnie czeka, nie moge uwierzyć ze warsztat który naprawiał mi auto zdecydował sie na motor od tych oszustów…

Wczesniej mówił ze bral nie jeden od nich jednostki i na razie jezdza po roku/ dwóch

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie niebawem usłyszysz odgłos jak wszyscy, którzy mają silnik stamtąd. Gość jest niezły -jeździ od lat bez prawka, powoduje wypadki jak ten poniżej i chodzi na wolnośći. https://www.isrem.pl/wiadomosci/1098/Wymusil-pierwszenstwo/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo ja wiem czy grubo poszczekali pod bramą gościu się lekko zagrzał i po temacie , i dalej interes się kręci. Idealny przykład że jak kraść to miliony.


I właśnie przez takie akcje ludzie nie mają szacunku do Policji.Nie robią nic po za dwaniem prostych mandatów za maseczki idealny przykład albo ukrywanie się w krzakach i łapanie o 5km/h za dużo. Wkurzyłem się spodziewałem się więcej po tej akcji.

Czego się można było spodziewać skoro oszukani po kilku latach,zastanawiają się czy pozew zbiorowy złożyć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację sam zostałem oszukany ale z kim tu wo

Walczyc i o co , on to wie . Udowodnienie jest bardzo bardzo ciężkie a samochód już dawno sprzedany. Człowiek ratuje się jak może żeby się pozbyć problemu jak leasing trzeba płacić. Sądzę się o elewacje tynk dosłownie mi odpadł i ukradli pieniądze i materiał temat oczywisty 3 lata i zero progresu poslkei sądy to dno chyba że Ciebie chcą dojechać to potrafią szybko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Przeczytałem wszystkie odpowiedzi,

jestem mocno zaskoczony, że gość jeszcze chodzi na własnych nogach, widocznie nie trafił jeszcze na większego 😉

Tylko zbiorowy pozew sądowy i jazda z kut@siarzem. Ktoś jest w stanie napisać w jednym poście ile i jakie spółki handlują tymi "regenerowanymi" silnikami? Macie jakieś linki z allegro?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.