• Reklama

SIKORA Lubin - NIE POLECAM

Jeśli ktoś Z TEJ GIEŁDY oszukał Cię lub nie wywiązał się z zobowiązań - napisz i ostrzeż innych.
Prosimy NIE PISAĆ O SPRZEDAWCACH Z ALLEGRO - tam istnieje możliwość wystawiania komentarzy. Prosimy NIE PISAĆ O KONKRETNYCH SAMOCHODACH NA SPRZEDAŹ. Jest do tego inny dział 'Opinie na temat samochodów na sprzedaż'

Moderator: Kruk

SIKORA Lubin - NIE POLECAM

Postprzez cher » 09 Paź 2021 08:13

W czerwcu tego roku zgłosiłem swoje bmw 5 G30 na serwis w celu przeglądu okresowego.Podczas tego przeglądu wykryto uszkodzoną tarcze przegubową wału napędowego (koszt 1600zł)zaznaczono czerwoną kropką jako pilne.
Auto było już po podstawowym okresie gwarancyjnym ale przypomniałem sobie że gwarancje wykupiłem nie na trzy a pięć lat .Przekazałem tą informacje serwisantowi ale w pierwszej wersji powiedział że to nie podlega gwarancji.Zadzwoniłem więc do innego dilera i powiedziano mi że oczywiście podlega gwarancyjnej naprawie.Poinformowałem swojego dilera że inny serwis to wymieni w ramach gwarancji ,poproszono mnie o chwilę cierpliwości po czym oddzwoniono że auto gotowe do odbioru.

Przy odbiorze pytam czy została ta tarcza wymieniona a pan serwisant odpowiada że jednak nie było potrzeby?!!!
...

Kilka dni później miałem awarię,auto mi przerywało i trafiło na lawecie do serwisu.
Po blisko trzech tygodniach usuwania usterki(w tym czasie ,mimo próśb,serwis nie użyczył mi samochodu zastępczego)
odebrałem samichód z uszkodzonym przyciskiem holowania.Był pęknięty w pół i widać było uszkodzenie zanim wszedłem do samochodu.Dodatkowo włączony przycisk informował o tym wyświetlaną informacją na desce rozdzielczej.Poprosiłem pana serwisanta aby mi wymienili przycisk /zdarza się/ ale do dzisiaj serwis nie zadzwonił w tej sprawie.
Zgłosiłem to do asistance ponieważ było podejrzenie że być może laweciarz podczas zjazdu uszkodził ten przycisk.Trwało wyjaśnianie między asistance/serwisem/lawetą/ale w rezultacie dostałem odpowiedź z asisstance jak z ustaleń wynika że to serwis jest winien ponieważ nie zrobił zdjęć podczas odbioru auta i tam powinienem zgłaszać reklamacje.
Serwisant twierdził że robili długie jazdy próbne aby zobaczyć czy auto jest już sprawne i na 100%wciskano ten przycisk bo jak wspomniałem wcześniej ,odbierając samochód zobaczyłem wyświetlającą się informacje na desce rozdzielcze o włączonym auto H.
cher

Dołączenie: 30 Wrz 2014 10:58
Moje BMW: nie powiem

Re: SIKORA Lubin - NIE POLECAM

Postprzez Ponta » 09 Paź 2021 08:22

cher, ale dla wiarygodności załącz jakiś protokół naprawy na poparcie słów, czy cokolwiek.
Awatar użytkownika
Ponta

Dołączenie: 02 Gru 2017 04:06
Moje BMW: E85

Re: SIKORA Lubin - NIE POLECAM

Postprzez cher » 09 Paź 2021 08:27

cher

Dołączenie: 30 Wrz 2014 10:58
Moje BMW: nie powiem

Powróć do Nie polecam tego sprzedawcy/usługodawcy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość