• Reklama

NIE POLECAM BMW 1 F20 WROCŁAW WBA1A11040J138928

Jeśli ktoś Z TEJ GIEŁDY oszukał Cię lub nie wywiązał się z zobowiązań - napisz i ostrzeż innych.
Prosimy NIE PISAĆ O SPRZEDAWCACH Z ALLEGRO - tam istnieje możliwość wystawiania komentarzy. Prosimy NIE PISAĆ O KONKRETNYCH SAMOCHODACH NA SPRZEDAŹ. Jest do tego inny dział 'Opinie na temat samochodów na sprzedaż'

Moderator: Kruk

NIE POLECAM BMW 1 F20 WROCŁAW WBA1A11040J138928

Postprzez vongrelis » 09 Sie 2020 13:07

Witam,

chciałbym przestrzec przed zakupem https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria ... 4845c8895f
WBA1A11040J138928
Wiedzieliśmy, że auto miało obcierki w przeszłości, lecz jak się okazało, było malowane prawie całe w koło, dodatkowo na wnękach drzwi, słupki wartości nawet do 480 mikronów, dołem drzwi pomiędzy 260-350.
Auto do roboty na już - koło pasowe, sworzeń prawy przód i uwaga, kłopot ze wspomaganiem, bardzo dziwne dźwięki z niego się wydają.
Auto minimalnie kierownica skręcona w prawo, przy wyższej prędkości bardziej odczuwalne.
SKP Dunajscy - najbliżej w tej części Wrocławia - stwierdziła iż auto bez zarzutu i godne polecenia - zbieżności akurat nie mogli sprawdzić, dlatego zdecydowaliśmy się pokonać 300km aby auto nabyć, na miejscu okazało się, że nie warto.
Auto nie jest w stanie bardzo dobrym, co najwyżej 3+ - plus za lakiernika, który dobrze dobrał srebrny kolor i naprawdę dobrze pomalował.
Na start do samochodu jest do wrzucenia kilka tysięcy.
Posiadam raport DNA dla zainteresowanych proszę o wiadomość.
vongrelis
Zanim zapytasz - POSZUKAJ!

Dołączenie: 09 Sie 2020 12:56
Moje BMW: nie powiem

Re: NIE POLECAM BMW 1 F20 WROCŁAW WBA1A11040J138928

Postprzez Kefirz » 23 Gru 2020 19:30

Witam,

Czy mógłbym prosić o raport na maila kefir_8@outlook.com?

Z góry dziękuję
Kefirz

Dołączenie: 23 Gru 2020 19:28
Moje BMW: nie powiem

Powróć do Nie polecam tego sprzedawcy/usługodawcy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości