• Reklama

Jaro Konin

Jeśli ktoś Z TEJ GIEŁDY oszukał Cię lub nie wywiązał się z zobowiązań - napisz i ostrzeż innych.
Prosimy NIE PISAĆ O SPRZEDAWCACH Z ALLEGRO - tam istnieje możliwość wystawiania komentarzy. Prosimy NIE PISAĆ O KONKRETNYCH SAMOCHODACH NA SPRZEDAŹ. Jest do tego inny dział 'Opinie na temat samochodów na sprzedaż'

Moderator: Kruk

Jaro Konin

Postprzez pimer » 10 Sty 2020 12:04

Witam,
Nie polecam warsztatu PPHU "Jaro" Jarosław Jacoszek Jaro w Woli koło Konina.
Chciałem żeby mi przypisał nowe parametry nowego akumulatora gdyż miałem 80ah a nowy aku ma 95ah- telefonicznie ok przyjedz, a jak przyjechałem zrobił diagnostykę i powiedział że muszę auto zostawić na cały dzień to zrobi, koszt od 300 do 500zł, a za diagnostykę krzyknął 100 zł. Jak się wpisze w google nazwę firmy to też widać, że nie jestem pierwszym którego chciał naciągnąć...
Okazało się ze zajmuje to 5 min więc cena też powinna być proporcjonalna do usługi.

Pozdrawiam
pimer
Zanim zapytasz - POSZUKAJ!

Dołączenie: 08 Sty 2020 23:58
Moje BMW: E90 320d 2011

Re: Jaro Konin

Postprzez JARO74 » 21 Lut 2020 22:30

Szanowny p.pimer ( Przemku) o ile pamiec mnie nie myli a tak jest sytuacja miała miejsce w roku 2019.Nie wiem czemu pan pisze takie oszczerstwa pod moim adresem został pan poinformowany ze zeby zrobic to dobrze trzeba zmienic dane w cas o pojemnosci akumulatora to po pierwsze powiedziałem ze ista prosi o aktualizowanie kilku sterownikow w tym cas.Cena za usługe była adekwatna do czasu ktory należało poswiecic. Nie powiedział pan ani słowa na cene miał pan wszystko powiedziane. Jeśli pan mysli ze wszyscy beda nad panem skakac bo przyjechałes BMW i musisz miec od reki to przepraszam bardzo takie rzeczy to tylko w ERZE. Jak miał pan dopisany kluczyk do auta bo kluczykarz sie wyłożył to juz naciagaczem nie byłem. Co do oszczerstw i tematu moich opini w internecie to tylko ty je napisałes nikt wiecej PAMIĘTAJ W INTERNECIE NIE JESTES NIE WIDZIALNY.Naciagacz to jestes TY jesli myslisz ze jaka kolwiek ingerencja w oprogramowanie bedzie kosztowac garsc podkładek to sie mylisz trzeba było kupic FIATA TO BYŁO BY CIE STAC NA NAPRAWY. Płace podatki płace aktualizacje zapłaciłem za sprzet org ( nie china jak co nie ktorzy) to sa nie małe pieniadze najlepiej wie to Pan Smorawiński BMW wszystko zostało zakupione u niego Ciebie i tego TWOJEGO BMW nigdy nie bedzie stac na to co zostało zakupione.Wielu mnie zna z innych for a taka pijawka jaka Ty psuje innym opinie.Dzieki Tobie miedzy innymi ludzie jeżdzacy BMW i normalni maja przerąbane i są postrzegani jako naciagacze Ty wszystkim psujesz opinie nie tylko mnie.Pamietaj sam wszystkiego nie zrobisz pojedziesz do kogos ktos przypomni sobie to twoje chore kłamstwa i nie zostaniesz obsłuzony. Po mimo ze mnie skrzywdziłes taką opina życze Tobie kolego ZDROWIA.
JARO74

Dołączenie: 06 Sty 2012 23:22
Moje BMW: w trakcie poszukiwań

Postprzez pimer » 20 Kwi 2020 14:42

Mój post był napisany ze względu, że da się to zrobić bez zbędnego owijania w bawełnę jak to zostało przedstawione. Jeden z forumowiczów zrobił mi to za przysłowiową flaszkę, więc da się bez tych wszystkich udziwnień które zostały przedstawione i w krótkim czasie, jeśli byłoby inaczej, lub inna firma potwierdziłaby Pana zdanie to by tego postu nie było. Przedstawiając naszą rozmowę, kilka osób stwierdziło, że próbowano mnie naciągnąć, chyba że ktoś się nie zna na robocie to może wymyślać.
Proponuje zobaczyć opinie w internecie na temat Pańskiej firmy i zastanowiłbym się nad jakością obsługi.
Za diagnostykę nie widziałem paragonu z odprowadzonym podatkiem za usługę więc proponuje tutaj spojrzeć trzeźwo odnośnie podatków. ZUS to nie wszystko.
Co do cen i czy kogoś stać na markę BMW- tutaj się płaci właśnie za jakość, której u Pana brakuje dlatego cena usług powinny być co najwyżej na miarę wspomnianego FIATA.

Co do kluczyka- pojechałem do firmy która się tym zajmuje, nie interesuje mnie kto to robi- dostaje wycenę, akceptuje- przyjeżdżam (tak to wygląda profesjonalnie) jeśli usługa nie zostałaby wykonana to oczywiście ja bym nie miał drugiego kluczyka, ale również firma by nie zarobiła. Wszystko byłoby w porządku. Współpracę z Panem J.B uważam za udaną, wszystko z ustaleniami.

Nie oczekuje, że ktoś będzie koło mnie skakał, jadąc do firmy oczekuje profesjonalnego podejścia do przedstawionego problemu a nie wydziwianie i robienie w koło tego otoczki ile z tym roboty może być, bo jak widać nie ma z tym tyle trudu co Pan przedstawił, a jak Pan tego nigdy nie robił to proszę mówić prawdę i czasem proszę się nie porównywać z BMW Smorawińskim :D Pana sprzęt jest daleki od tego co oni prezentują.
Proponuje zasięgnąć trochę kultury a jak się nie uda to może behawiorysta pomoże w tym przypadku, bo ogólnie niezła "beka" po przeczytaniu i tego co na kogo stać :mrgreen:
Ja bym wręcz powiedział, że inni specjaliście przez takich jak Pan mają przerąbane, pojadą do takiego Jaro i później myślą, że wszyscy tacy naciągacze.

eot.

Pozdrawiam i życzę żeby hajs się zgadzał bo widzę ostre parcie na $$$
pimer

Postprzez Ponta » 20 Kwi 2020 15:06

No ja za kodowanie 250 zł, mimo, ze to 2 min roboty :)
Awatar użytkownika
Ponta

Dołączenie: 02 Gru 2017 04:06
Moje BMW: E85

Postprzez pimer » 20 Kwi 2020 19:23

To całkiem akceptowalny koszt, ja nie pisze żeby kogoś oczernić, tylko wystawić negatywna opinie i swoje odczucia, jest to konstruktywna krytyka do której każdy obywatel ma prawo.
Przypomnę że pojechałem zmienić parametry aku a skończyło się na tym że zapłaciłem 100zl żeby dowiedzieć się że będzie to kosztować od 300 do 500zl co daje łączny koszt od 400 do 600zl takze 250zl przy tym to przyzwoita wycena, bo jakby nie patrzeć 2x taniej niż u w/w Pana Jarosława Jaro
pimer

Postprzez Czub1 » 29 Kwi 2020 07:50

Przegięcie... 100 za diagnozę. Której nie trzeba robić do adaptacji akumulatora. Jeszcze żeby zostawić auto na cały dzień to miazga odrazu widać że naciągać i jeszcze głupie tłumaczenie że ma oryginalny soft widzę że chciałeś żeby kolega chyba Ci w większej mierze go sfinansował. Dlatego warto zainwestować 50zl na kabel i samemu sobie ogarniać taki temat, bo to nic trudnego. Bardzo dobrze ze się podzieliłeś z nami ta opinia a to że Pan Jarek się tłumaczy i chce obrócić kota ogonem to sobie kolejny gwóźdź do trumny wbija :)
Czub1

Dołączenie: 25 Sty 2018 10:15
Moje BMW: E61 530d
E46 316i Compot
Moje byłe
E39 530d
E36 318i

Postprzez JARO74 » 08 Maj 2020 10:49

Witam Panie Przemku
A pamieta pan jak patrzył pan w tel i mówił gdzie i kiedy pan tankuje ile km robi z że swiezo kupione auto i jeszcze nie było diagnozy i chciał by pan sprawdzic jak juz jest czy cos sie dzieje w aucie. A może nie pamieta pan jak chciał sprawdzic parametry DPF ile jest zapełnienia i kiedy sie wypalał i jak wyglada sprawa z wtryskami. Mówił pan ze pierwszy samochod z DPF jak sie takim autem obsługiwac. Tego też pan nie pamieta ze było sprawdzane ile serwisow z przebiegami jest zapisane.Miał Pan od samego poczatku mówione ile kosztuje DIAGNOZA miał pan powiedziane też ze ista pokazuje aktualizacje dla kilku pańskich sterownikow,pytał sie pan ile to kosztuje zostało wyraznie powiedziane że jeżeli zostawi pan auto to od 300 -500 a jeśli nie to płaci pan za diagnoze powiedział pan OK poczym stwierdził ze nie ma wystarczajacej gotowki przy sobie.Ponad godzine rozmawialiśmy jeśli mysli pan ze diagnoza i dopisanie aku sa w tej samej cenie to może powinien pan odwiedzić behawioryste ( psychologa).
pimer napisał:Witam,
Nie polecam warsztatu PPHU "Jaro" Jarosław Jacoszek Jaro w Woli koło Konina.
Chciałem żeby mi przypisał nowe parametry nowego akumulatora gdyż miałem 80ah a nowy aku ma 95ah- telefonicznie ok przyjedz, a jak przyjechałem zrobił diagnostykę i powiedział że muszę auto zostawić na cały dzień to zrobi, koszt od 300 do 500zł, a za diagnostykę krzyknął 100 zł. Jak się wpisze w google nazwę firmy to też widać, że nie jestem pierwszym którego chciał naciągnąć...
Okazało się ze zajmuje to 5 min więc cena też powinna być proporcjonalna do usługi.

Pozdrawiam

Piszesz ze kwota 250 pln jast akceptowalna a w poscie wyzej ze to 5 min i cena powina byc adekwatna jaka cena jest adekwatna przysłowiowa flaszka jak zostało napisane :duh:

pimer napisał:....
Proponuje zobaczyć opinie w internecie na temat Pańskiej firmy i zastanowiłbym się nad jakością obsługi.
Za diagnostykę nie widziałem paragonu z odprowadzonym podatkiem za usługę więc proponuje tutaj spojrzeć trzeźwo odnośnie podatków. ZUS to nie wszystko.
Co do cen i czy kogoś stać na markę BMW- tutaj się płaci właśnie za jakość, której u Pana brakuje dlatego cena usług powinny być co najwyżej na miarę wspomnianego FIATA.

......
Proponuje zasięgnąć trochę kultury a jak się nie uda to może behawiorysta pomoże w tym przypadku, bo ogólnie niezła "beka" po przeczytaniu i tego co na kogo stać :mrgreen:
Ja bym wręcz powiedział, że inni specjaliście przez takich jak Pan mają przerąbane, pojadą do takiego Jaro i później myślą, że wszyscy tacy naciągacze.

eot.

Pozdrawiam i życzę żeby hajs się zgadzał bo widzę ostre parcie na $$$

Opinie w internecie sam pan napisał w jednej jako Przemek a w drugiej jako pimer proponuje uspokoic hormony bo cała sprawa może zajść za daleko i będą nie potrzebne problemy.
Za diagnostyke nie wziął pan paragonu bo go wcale nie chciał ze to nie potrzebne paragon był wystawiony.
Tak jak ktoś napisał kabelek za 50 pln i do przodu wielu takich było a jeśli nadal Pan nie pamieta Panie Przemku to może specjalista od amnezji pomoże.
Myśle że problem pojawił sie gdzies indziej po prostu zderzył sie Pan z rzeczywistością że BMW nie jest tanie i nie idzie tego ogarnąć za pomocą OBD skanera.

Życze wszystkim dużo spokoju i zdrowia w dobie " pandemi "
Pozdrawiam Panie Przemku
JARO74

Postprzez seban123 » 09 Maj 2020 00:45

Znam Jaro osobiście i wiem że z nim jest konkretna rozmowa.
Jest zlecenie i wykonanie tego zlecenia.

Patrząc na cenę usługi jaką Pan Pimer zapłacił stwierdzam że jest to cena bardzo niska.
Zleceniem była diagnoza auta która została wykonana, a czas poświęcony na jej wykonanie to jedna roboczogodzina.
Mój cennik brutto wygląda następująco:
Roboczogodzina 120 zł (cena obejmuje pracę przy aucie bez użycia komputera)
Koszt podłączenia komputera w celu podstawowej diagnozy to 100zł ( w tej cenie jest wliczony odczyt i kasowanie błędów oraz przejrzenie parametrów, rejestracja aku jeśli jest takiego samego typu jaki jest obecnie wpisany, na tą cenę składa się czas poświęcony na wykonanie usługi i koszta związane z zakupem sprzętu i jego utrzymania ) Koszt 100 zł to cena za pierwsze 20 min. Każde kolejne 10 minut to dodatkowy koszt 20 zł wynikający z roboczo godziny.
U mnie Pan Pimer zapłacił by 100 zł za diagnozę która była zlecona oraz 4x10 min po 20 zł za 40 min pracy czyli łączny koszt całej usługi wyniósł by 180 zł.

Aby zmienić rodzaj akumulatora należy zmienić kodowanie auta, a taka usługa u mnie kosztuje od 150 zł. System naliczenia opłaty jest jak wyżej czyli 150 zł jest za kodowanie i diagnozę do 20 min.
Koszt aktualizacji oprogramowania o które było zapytanie to kwota od 250 zł do 500 w zależności od ilości czasu niezbędnego do wykonania usługi. W tej cenie była by wliczona diagnoza, zmiana rodzaju akumulatora oraz pełna aktualizacja auta na którą Pan Pimer się nie zdecydował.

Gdzie tu jest naciąganie?
Zleceniem była diagnoza która została wykonana i cena za nią była niska w porównaniu do nakładów. Wycena została wykonana zgodnie ze standardowym cennikiem większości warsztatów które wiedzą co robią. A to że ktoś coś robi za flaszkę po znajomości lub z forum to jest inna sprawa. Inny cennik obowiązuje dla stałych klientów i znajomych, a inny dla ludzi którzy przyjadą raz na dwa lata.

Panowie tu nie ma co się kłócić i oczerniać na wzajem. Cena jest rzeczą względną. Dla jednego jest ok a dla drugiego jest poza zasięgiem. Wycena była, usługa była wykonana zgodnie ze zleceniem, cena zaakceptowana. Gdzie jest problem?
Skoro ktoś chce aby było wykonane wiele usług i stwierdza że nie ma na to gotówki a później oczernia kogoś z powodu wyceny to coś tu jest nie tak.
Awatar użytkownika
seban123

Dołączenie: 23 Mar 2010 17:13
Miejscowość: Puławy, lubelskie
Moje BMW: E32 730i 1990 R6

Postprzez pimer » 11 Maj 2020 11:48

Po pierwsze NIE DZWONIŁEM I NIE UMAWIAŁEM SIĘ w celu DIAGNOZY, zadzwoniłem w celu przypisania NOWYCH PARAMETRÓW ACU, a po przyjeździe dowiedziałem się, że tego nie zrobimy bo muszę auto na cały dzień zostawić. To tak jakby się umówić do stomatologa na wyleczenie zęba i usłyszeć, że zrobimy to w innym terminie a za wizytę należy się 100zł bo sprawdziłem inne zęby. Gdzie tu logika? Jakbym podczas telefonu usłyszał, że będzie kosztowało tyle i tyle, albo że najpierw trzeba zrobić diagnozę nie wiem po co to bym jeszcze zrozumiał i wtedy zastanowił się nad przyjazdem.
Panie Jarku moja wizyta była u Pana bardzo krótka, góra 30minut więc proszę nie kłamać :shock: od początku to ja myślałem, że zajmie się Pan tym po co przyjechałem, a na końcu dowiedziałem się że za diagnostykę należy się 100zł i zaznaczam, nie umawiałem się na diagnostykę! to Pan ją sobie przeprowadził, wciągając mnie w rozmowę dot. auta.

Po drugie sczytywanie ew. błędów itp nie było wykonywane na moją prośbę, gdyż mam osobny program do tego. Zostałem poinformowany, że jest błąd dpf, co w sumie okazało się nie prawdą, gdyż jest to informacja o kończącym się DPFie ze względu, że jego żywotność jest przypisana przez BMW na 250kkm a mam 205kkm, natomiast nie jest to błąd Panie Jarku, mało tego, sam Pan nie wiedział co ten rzekomo błąd oznacza, padło stwierdzenie "coś z dpf" i nic więcej. Nie zaliczyłbym tego do diagnozy.

Po trzecie kwota 250zł jest akceptowalna za tą konkretną usługę, ale 400-600zł już na pewno nie. To że ktoś zrobił "za flaszke" to już inna kwestia- serdeczność, którą nie biorę pod uwagę jadąc do "firmy". Biznes trzeba utrzymać i kwota 250zł jest akceptowalna nigdzie nie napisałem adekwatna, dwa różne pojęcia. Żeby nie toczyć sporu o nazewnictwo odsyłam do słownika PWN.

Po czwarte jedyną opinie jaką napisałem jest to forum, ten topic. Żadnej innej nigdzie nie umieszczałem, także Panie Jarku jeśli są w innych miejscach to tym bardziej proponuje prześwietlić swoją działalność pod kątem- co robię źle.

Po piąte to że paragonu nie chciałem to już jest Pana wersja, bo mowy o nim w ogóle nie było :) ale nie będę toczył tego tematu bo nie o to mi chodzi, a też nie zależy mi, żeby skarbówka Pana ścigała... było to odniesienie do podatków itp.

Po szóste użytkuje auto marki BMW od 2 lat i jeśli chodzi o koszty to wynoszą one jeszcze 0 zł (oczywiście nie liczę kosztów związanych z eksploatacją w stosunku do innych marek, bo aku, oleje itp trzeba wymieniać niezależnie czym się jeździ i tutaj nie mówmy ludziom, że są one dla marki BMW drogie, są porównywalne jak do innych marek) także to że BMW nie jest tanie to jest Pana wersja, przy czym się nie dziwie skoro kasuje Pan klientów w sposób opisany przeze mnie.

odnosząc się do postu użytkownika seban123 to powtarzam po raz chyba trzeci- zleceniem nie była diagnoza, jakieś aktualizacje sterowników tylko przypisanie nowych parametrów akumulatora więc jeśli ktoś chce mi to wszystko robić mimo że ja przyjechałem w innym celu to mogę śmiało powiedzieć, że chce mnie naciągnąć.
Może i te aktualizacje itp zajmują sporo czasu i może jest to adekwatna cena do usługi aczkolwiek moja wizyta była w zupełnie innym celu.
Zrozumiałe też jest że koledzy "po fachu" się lubią i szanują bardziej, trzymając swoje racje, ale proszę dokładnie przeczytać co napisałem i po co przyjechałem :)

i kolejny raz jeszcze przypomnę, NIKOGO nie oczerniam, wyrażam swoją opinie w postaci krytyki, gdyż w moim (i nie tylko moim) przekonaniu jest uzasadniona, a jeśli ktoś chce jechać do Pana Jarka to proszę bardzo, nie zabraniam, ale ostrzegam, chociaż mam nadzieję, że sposób obsługi chociażby przez ten temat uległ poprawie.

Pozdrawiam Panie Jarku
pimer

Postprzez JARO74 » 11 Maj 2020 15:53

Widze ze Pan ma amnezje i to głeboka a zapomniał pan jak sie pytałem czy akumulator jest o tych samych parametrach co był sam pan powiedział ze nie jest wiekszy bo tamten wydawał sie za mały i kupił pan wiekszy. Powiedziałem panu ze trzeba sprawdzic jaki jest zakodowany w aucie przy sprawdzaniu sam pan powiedział ze chciał by sie dowiedziec co w aucie ''wyskoczyło'' a to juz jest diagnoza. Podczas sprawdzania został pan informowany co kiedy gdzie i ze sa sterowniki do aktualizacji dlatego cena została podana od do sama sie nie wzięła. Co do opini było złożone doniesienie do policji na okolicznosc oszczerstwa i sprawa została wszczeta z urzedu czekam za odpowiedzia bo w dziwny sposob komentarze nagle znikneły.Poczekamy zobaczymy.Czas pandemi troche to wydłuzył.Jeszcze jedno skoro nie było diagnozy to skad pan wie o dpf :?: do sprawdzenia aku jaki jest wystarczy sprawdzic cas a i mała sugestia zeby dopisac ista aku nie trzeba robic diagnozy ecu wchodzi sie przez funkcje serwisowe to tak na marginesie.Przepraszam za przejęzyczenie nie adekwatna a proporcjonalna tak było napisane. Skoro miał pan odrebny program to trzeba było zrobic to samemu.I jeszcze jedno cały czas odsyła mnie pan do słownika PWM czyżby amnezja :mad2:
Powiem jeszcze jedno usługa była w 19 r nie 20r a opisuje pan to bardzo późno i liczył pan na jedno opisze na forum to sie nie dowie i zderzył sie pan z rzeczywistoscia ,teraz pan sie robi wielki znawca bmw bo poczytał forum opisac kogos jest łatwo ale powiedziec to prosto w oczy to juz nie prosty przykład ile czasu mineło od usługi do kłamstwa :mad2: :mad2:
Panskie zachownie jest ponizej krytyki mozesz pisac ze jestem naciagacz oszust kłamca i co slina przyniesie na jezyk zachowujesz sie panie Przemku jak dziecko któremu upadł lizak w piach i ma pretensje do wszystkich tylko nie do siebie ze słabo trzymał skoro czuje sie pan tak bardzo skrzywdzony czemu nie podjął pan rozmowy w tamtym casie tylko czekał tyle czasu.
Rzekoma opinia nie jest wiarygodna z Panskiej strony pisze pan
pimer napisał:...
i kolejny raz jeszcze przypomnę, NIKOGO nie oczerniam, wyrażam swoją opinie w postaci krytyki, gdyż w moim (i nie tylko moim) przekonaniu jest uzasadniona, a jeśli ktoś chce jechać do Pana Jarka to proszę bardzo, nie zabraniam, ale ostrzegam, chociaż mam nadzieję, że sposób obsługi chociażby przez ten temat uległ poprawie.

Pozdrawiam Panie Jarku

Moim zdaniem to hejt i nie ma nic wspolnego z opinia ''nie oczerniam'' '' opinie w postaci krytyki'' czy to jest krytyka nazywajac kogos naciagaczem a po chwili'' gdyż w moim i nie tylko moim przekonaniu jest uzasadniona '' a reszte wypowiedzi zostawiam bez komentarza :lol: :lol: :lol:

Życze zdrowia Panie Przemku z wyrazami szacunku Naciągacz JARO :mrgreen:

Ps Koledzy po fachu zycze zeby wam sie tacy '' klienci'' nie trafiali
JARO74

Postprzez pimer » 20 Maj 2020 11:07

Panie Jarku,
Nie mam żadnej amnezji, proszę się nie tłumaczyć w ten sposób bo pamięć mam bardzo dobrą więc wróćmy do 2018 roku jak zgłosiłem się do Pana B. o dorobienie kluczyka.
Pan B. zadzwonił do Pana bo nie mógł przypisać nowego- Pan przyjechał i przypisał nowy kluczyk. Wszystko grało ale na koniec dostałem informację od Pana jako ciekawostkę, że kierownica mi się rygluje a w automatach nie powinna się ryglować.
Moje dotychczasowe doświadczenie (na podstawie użytkowanych aut) mówi, że kierownica zawsze się rygluje bez względu czy to automat czy manual, pytałem znajomych co mają automaty i oni byli zdziwieni taką informacją którą otrzymałem, radzili dać spokój, ale dodatkowo szukałem w internecie jakiś informacji i brak potwierdzenia Pańskiej tezy. Faktycznie dałem spokój.

2019r. listopad. Po wcześniejszym otrzymaniu wizytówki skontaktowałem się z Panem telefonicznie i przedstawiłem sytuacje o zakupie akumulatora i zmianach w parametrach. Dalszy przebieg opisywałem w wcześniejszych postach także nie będę się powtarzał. Po przemyśleniu Pańskiej wyceny dałem sobie spokój, myśląc, ze z tym jest tyle pracy i stąd tak wysoki koszt. Nie jest to dla mnie aż tak ważne, dla auta tak drobna zmiana myślę, że również nie wpłynie negatywnie, a jak padnie aku to wymienię na nowy za praktycznie te same pieniądze co kodowanie.

Po jakimś czasie z przypadku okazało się, że te opowieści o możliwej konieczności aktualizacji sterowników itp żeby zmienić parametry aku to kompletna bzdura. Parametry zmienione może w 10minut. Nie mierzyłem czasu.
Dopiero tutaj zapaliła mi się żarówka żeby wpisać sobie Pana w google. Opinie nie były pochlebne. Poznając już Pana komentarze w stylu "nasi już tu byli" (halo, tutaj tez mam amnezje cytując Pańskie komentarze, które mają na celu pokazać jakim ja super mechanikiem jestem?) śmiem twierdzić że poniższa opinia jest prawdziwa i faktycznie dot. Pana i Pańskich usług- znaleziona na naszym regionalnym konin.lm.pl
https://zapodaj.net/8d7b99bdb1be8.jpg.html

Już wiem, dlaczego Pan każe zostawiać u siebie auta a nie robi Pan tego na miejscu. Po co klient ma wiedzieć ile przy tym siedziałem jak to pierdoła a skasuje jak za zboże.

Mój post dot. wyrażenia krytyki na Pańskie usługi został napisany 2 miesiące po mojej wizycie, dlatego bo jak już wyżej wspomniałem olałem temat zmiany parametrów a przypadkiem wyszło szydło z worka, stąd dopiero teraz dziele się opinią, a nie na miejscu u Pana- gdybym wtedy wiedział jak wygląda sytuacja to bym to Panu powiedział. Mam nadzieję, że wytłumaczyłem bez wątpliwości skąd dopiero teraz o tym pisze.

Także Panie Jarku nie zamierzam się wdawać w kolejne dyskusje, życzę samych sukcesów i jednak zmiany podejścia do klienta, bo jak widać powyżej niezadowolenie klienta miało miejsce w 2016 roku a mamy 2020.
Może to taka Jarków natura/polityka- 500+
Coś tu jest nie tak ewidentnie.

Pozdrawiam

ps. pamiętam również jak polecał mi Pan wymianę oleju w skrzyni automatycznej u mechanika koło siebie po sąsiedzku- niestety, ale właśnie przez Pana podejście i jakość usług na pewno do niego nie pojadę, właśnie przez Pana podejście obawiam się, że sąsiad działa podobnie, przykre to i mu współczuję.
pimer

Postprzez JARO74 » 22 Maj 2020 15:58

Małe sprostaowanie to co zamiescił pan nie tyczy sie mnie nigdy nie byłem na Malcie na wakacjach a to ze ktoś napisał ze byłes u jaro to jego opinia. Nigdy nie ukrywałem ze jestem tani to ze sie bierze pieniadze za robote no sorry ale kazdy pracuje.Ale wiem o kim pisali na regionalnym portalu ja już wyjasniłem wystarczajaco a jakies zrzuty z portalu to zenada.A to czy trzeba zostawic czy nie decyzja klienta potwierdza pan tylko jedno ze trzeba skakac nad panem bo pan przyjechał bo to trwało 10 minut.Prosze powiedziec dokładnie co powiedziałem ale napewno nie to ze trzeba aktualizowac sterowniki przy dopisywaniu akumulatora do auta.Powiedziałem ze jest kilka sterownikow do aktualizacji i cena była podana za aktualizacje z zmiana kodowania i dopisanie aku nawet wyzej to wielokrotnie było powtarzane (hallo amnezja sie odzywa).No i sam pan podaje date Koncze polemike z panem co do cen i tak nie sa wygorowane ten o kim pisali na portalu to ma ceny wyzsze jest wolny rynek cena tez jest wolna.A jak cena nie pasuje to szukamy za flaszke bo to 10 min i cena powinna byc proporcjonalna.No cóz 300 -500 za aktualizacje sterownikow plus zmiane kodowania aku i dopisanie aku to dużo to trzeba zaczac robic samemu owocnej pracy.
JARO74

Powróć do Nie polecam tego sprzedawcy/usługodawcy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość