• Reklama

KJ MOTORS ŚREM.

Jeśli ktoś Z TEJ GIEŁDY oszukał Cię lub nie wywiązał się z zobowiązań - napisz i ostrzeż innych.
Prosimy NIE PISAĆ O SPRZEDAWCACH Z ALLEGRO - tam istnieje możliwość wystawiania komentarzy. Prosimy NIE PISAĆ O KONKRETNYCH SAMOCHODACH NA SPRZEDAŹ. Jest do tego inny dział 'Opinie na temat samochodów na sprzedaż'

Moderator: Kruk

KJ MOTORS ŚREM.

Postprzez vektor » 22 Paź 2019 08:10

Witam.

Chciałem wszystkich ostrzec przed firmą KJ MOTORS ze Śremu. Firma udaje profesjonalną firmę, a tak na prawdę to banda naciągaczy i złodziei. Podstawiłem do nich swoją 730d F01 na naprawę silnika. Zarzekali się, że będzie profesjonalnie, a co się okazało ?
Z remontu silnika wyszło, ze trzeba naprawiać kolejne i kolejne części, całość wyszła 40 000 zł !

Na początek termin naprawy wydłużył się o 6 tygodni. Telefonów oczywiście nie odbierali, nie oddzwaniali, wciąż ktoś był na urlopie, mieli dzwonić informować, a informacji zero... Kolejne informacje na temat dostarczenia naprawionego auta to były zwykłe kłamstwa. Konkretny termin dostawy auta przekładany był z dnia na dzień kilkanaście razy !!!!

Kiedy już odebrałem auto okazało się, że silnik pracuje całkowicie inaczej, wszędzie widoczne były wycieki, brak osłon dolnych silnika, śrub, brak kilku elementów z wnętrza auta, po prostu jednym słowem okradli auto !!

Kontaktu nadal brak, o braku części nic nie wiedzą, wycieki nadal są, więc naprawa tak na prawdę g**no warta !

NIE ODDAWAJCIE TAM ŻADNEGO AUTA, BĘDZIECIE ROZCZAROWANI.....
vektor
Zanim zapytasz - POSZUKAJ!

Dołączenie: 09 Gru 2018 16:12
Moje BMW: e92 330D 2007

Re: KJ MOTORS ŚREM.

Postprzez KoraX » 07 Lis 2019 23:43

Przypomina mi to 100% moją sprawę z wymianą silnika.
Od roku próbuje naprawić to co oni spartolili swoją robotą.
Najgorsze jest to że na allegro ich "pseudo oferta" jest tak realistycznie profesjonalna że każdy się nabiera.
Czy też musiałeś dopłacić za wtryski, nowe turbo i dpf, który po wymianie powoduje że z rur kopci jak z lokomotywy.
Nie wiem jak można ostrzec innych przed tym kolesiem który tak wszystkich robi w.....
... BTW. Twoja 7 nie jest czasem biała? :roll:
Jak byłem tam po raz ostatni w czerwcu na "gwarancyjnej" wymianie oleju to Była taka jedna na podnośniku... Mówił mi wtedy ze "właściciel jeździł bez płynu chłodniczego i zatarl silnik". :lol:
KoraX

Dołączenie: 11 Maj 2019 22:20
Moje BMW: BMW E83

Postprzez mikiE87 » 13 Gru 2019 13:59

Dwa lata temu miałem "przyjemność" poznań pana Budę z Rolnej 1.
Pacjent: moje e87 n47d20a - pękniety blok, według "speców" z KJ Motors.
Łączna suma zostawiona w Śremie to około 13 tysięcy.

Auto przyjęli błyskawicznie, potem kontakt się stopniowo pogarszał. W międzyczasie doszedł nagle koszt robocizny 3000zł, dodatkowo koło pasowe 500zł (włożyli używkę która zaraz się rozpadła), spalenie się sterownika silnika (1000zł) itd. finalnie z 7800zł zrobiło się jakieś 13000zł. Z ceny zejść nie chcieli za robociznę, więc zaproponowali 184km z F20 n47n, a ja głupi się zgodziłem. Finalnie okazało się, że to 143km w stanie opłakanym, a mój sprawny osprzęt sobie przytulili.

Podczas odbioru auta nie otrzymałem paragonu ani FV, ponieważ to rzekomo cena netto i kazali znowu dopłacać...
Byłem na 3 poprawkach - kodowanie (trakcja, przebieg, vin itd), wyciek ze skrzyni biegów (kończyło się na myciu skrzyni)

Po półrocznej "walce" wstawiłem auto do swojego mechanika, żeby to wszystko ogarnąć na własna rękę:
- turbo śmietnik
- wtryski śmietnik
- koło pasowe śmietnik
- pełno wycieków (silnik i skrzynia całe zarzygane olejem)
- wał korbowy bez kilku zębów
- rozrząd rozciągnięty (zrobiłem autem max. 10 tys)

Po odkryciu stanu faktycznego silnika pojechałem do Śremu i usłyszałem tylko, że nie powinienem rozkręcać tego i jest po gwarancji... a ten wał to oni widzieli ale jestem pedant i wymyślam, a turbo i wtryski każdemu mogą się zepsuć.
No ale w ramach dobrej współpracy oni wezmą to i oddadzą dobry słupek z wałem. Do dziś się nie doczekałem...

Pomijając swap to auto odbierałem w zimowy wieczór. Całe było zasyfione wewnątrz i zewnątrz. Pierwsze co pojechałem na myjkę i odkryłem uszkodzenia przodu - maska, zderzak, błotnik, pas przedni, uszka lamp.
Natychmiastowo dzwoniłem do Śremu, zaczęło się wymyślanie o monitoringach, finalnie dostałem dane sprawcy... jak się okazało to siostra Budy. Jakby tego było mało walka z Compensą, ponieważ stwierdzili że to stare uszkodzenia.

Image
Image
Image
Image
Image
E87: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=112&t=289587
Sprzedam:
- E91 LCI spacegrau - na części
Image
Awatar użytkownika
mikiE87

Dołączenie: 09 Sty 2016 17:06
Moje BMW: E87 120d+

Postprzez Jack79 » 15 Gru 2019 00:50

I tak koleś zarabia krocie sprzedając szroty :o Masakra. Czy któryś z was gdzieś zgłosił sprawe? Czy w naszym kraju jest to do wygrania i odzyskania kasy? Pewnie jedyne co można zrobić to napisać na forum i ostrzec innych.
Jack79

Dołączenie: 20 Kwi 2012 19:53
Moje BMW: E46 320d 150KM
E87 118d 143KM

Postprzez mikiE87 » 23 Gru 2019 13:42

Jack79 napisał:Czy któryś z was gdzieś zgłosił sprawe? Czy w naszym kraju jest to do wygrania i odzyskania kasy?

Dostał kasę w łapę więc kwitów brak. Pseudo gwarancja nic nie warta raczej. Rozmów nie nagrywałem, bo się niczego nie spodziewałem. Finalnie po kilku "reklamacjach" i poprawkach odpuściłem temat... :mad2:
E87: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=112&t=289587
Sprzedam:
- E91 LCI spacegrau - na części
Image
Awatar użytkownika
mikiE87

Dołączenie: 09 Sty 2016 17:06
Moje BMW: E87 120d+

Postprzez Nissangtr2017 » 26 Sty 2020 00:09

Witam mialem z nimi do czynienia odalem tam samochod bmw e70 40D 2010 rok tak jak wyzej napisane oszust [BAD] jesli sie zgadamy mozmey isc wszyscy do sadu na tego cwaniaka ze slaska ,
samochod przejechal 5 tys km po remoncie silnika 32 tys w plecy teraz soztal tylko rzeczoznawca mialem tez dostac fakture i [BAD] pan slazak wie co robi w tej swojej dziupli az chcailo by sie tam pojechac i gosciowi obic solidnie morde inaczej sie nie da . poszukuje ludzi co zostali przez tego oszutsa oszukani piszczcie zrobi zbiorowy pozew do sadu na tego cwaniaczka pozdro nie podawajcie sie.
Nissangtr2017

Dołączenie: 13 Paź 2017 15:43
Moje BMW: BMW E61 530D 2005 Moc 231.

Postprzez Nissangtr2017 » 26 Sty 2020 00:16

KoraX napisał:Przypomina mi to 100% moją sprawę z wymianą silnika.
Od roku próbuje naprawić to co oni spartolili swoją robotą.
Najgorsze jest to że na allegro ich "pseudo oferta" jest tak realistycznie profesjonalna że każdy się nabiera.
Czy też musiałeś dopłacić za wtryski, nowe turbo i dpf, który po wymianie powoduje że z rur kopci jak z lokomotywy.
Nie wiem jak można ostrzec innych przed tym kolesiem który tak wszystkich robi w.....
... BTW. Twoja 7 nie jest czasem biała? :roll:
Jak byłem tam po raz ostatni w czerwcu na "gwarancyjnej" wymianie oleju to Była taka jedna na podnośniku... Mówił mi wtedy ze "właściciel jeździł bez płynu chłodniczego i zatarl silnik". :lol:

czesc zostalem w identyczny sposob oszukany jak pan . chcail bym cos ztym zrobic stracilem 32 tys zlotych na remont silnika w bmw e70 40d, jesli cos pan wie co moza bylo by z tym cwaniakiem zrobic byl bym super zadowlony,
Nissangtr2017

Postprzez Nissangtr2017 » 29 Sty 2020 17:31

Witam wszystkich poszkodowanych przez firmę KJ Motors w Śremie. Założyłem grupę na facbooku gdzie wszyscy możemy porozmawiać na temat tego oszusta każda osoba będzie zweryfikowana czy nie jest od firmy kj motors. Pozdrawiam dolaczajcie razem siłą.
https://www.facebook.com/groups/2723730801009258/
Nissangtr2017

Postprzez Save Car » 04 Lut 2020 09:15

Czytajc Wasze komentarze które o tej samej treści dodawane się z kilku kont myślę że gdyby było to prawda moje auto musiałbym oddać na złom juz jakies 100 tys.km temu a po wymianie w Kj motors sp. Z o.o jezdze caly czas bez usterek.

A tak z innej bajki szukam godnego polecenia warsztatu który zajmuje się oklejaniem aut.
Save Car

Dołączenie: 04 Lut 2020 00:35
Moje BMW: BMW seria 6 650i gran coupe 2015 r

Postprzez Sołtys » 04 Lut 2020 12:05

Save Car Twoje konto też wiarygodnie to nie wygląda. Rejestracja kilkadziesiąt godzin temu i wszystkie posty broniące jeden warsztat.
Sołtys

Dołączenie: 17 Lis 2007 12:55
Miejscowość: KR
Moje BMW: F31

Postprzez feel_x » 05 Lut 2020 20:33

Oni sie jeszcze oglaszaja na allegro? Bo pol roku temu tez mialem przygode ze swoim silnikiem. I wlasnie wydawalo mi sie ze byl silnik od nich na sprzedaz. Albo kj motors albo motor store z kielc :think: :think:
;)
Awatar użytkownika
feel_x

Dołączenie: 23 Cze 2007 16:19
Miejscowość: Prudnik/Holandia
Moje BMW: było: E46 328i 1999 rok
było: E90 330i 2006 rok
jest: F10 535i 2010 rok

Postprzez Nissangtr2017 » 13 Lut 2020 08:33

Witam. Oczywiście że tak dalej ogłaszają się na alegro. A jeśli widzisz tutaj komentarze broniące tego oszusta to wiedz że to ktoś od nich jest.
Nissangtr2017

Postprzez Save Car » 13 Lut 2020 10:26

Czy Wy ludzie widzicie co piszecie ? Niektórzy z Was nawet nie wiedzą o kim piszą jeden pisze że Żmigrodzka inny że firma z Kielc. Już zaczynam żałować że w ogóle założyłem tu konto bo jak widać nie ma tu żadnych normalnych ludzi tylko banda dzieciaków!
Save Car

Dołączenie: 04 Lut 2020 00:35
Moje BMW: BMW seria 6 650i gran coupe 2015 r

Postprzez feel_x » 13 Lut 2020 10:59

No to sie wypisz jak zalujesz ze zalozyles. Tys za to jest wiarygodny jak cholera ze swoim 1 postem. Napisałem o kielcach bo ogloszenia bardzo podobne. Tez silniki po profesjonalnym remoncie i ze bebechy nowe. Nigdzie zas nie napisalem ze kj motors jest [BAD] albo [BAD] bo w koncu remontowalem swoj silnik a nie kupowalem inny.
;)
Awatar użytkownika
feel_x

Dołączenie: 23 Cze 2007 16:19
Miejscowość: Prudnik/Holandia
Moje BMW: było: E46 328i 1999 rok
było: E90 330i 2006 rok
jest: F10 535i 2010 rok

Postprzez Nissangtr2017 » 17 Lut 2020 06:02

feel_x napisał:No to sie wypisz jak zalujesz ze zalozyles. Tys za to jest wiarygodny jak cholera ze swoim 1 postem. Napisałem o kielcach bo ogloszenia bardzo podobne. Tez silniki po profesjonalnym remoncie i ze bebechy nowe. Nigdzie zas nie napisalem ze kj motors jest [BAD] albo [BAD] bo w koncu remontowalem swoj silnik a nie kupowalem inny.

Dokładnie tak . Jeśli możecie zostawcie temu ze śremu opinie na google to mu bardzo pomoże w uzyskaniu nowych zblokanych owieczek. By mieć pieniążki na następne wakacje do Grecji.
Nissangtr2017

Powróć do Nie polecam tego sprzedawcy/usługodawcy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości