• Reklama

Uwaga na oszusta z FB,Marketplace

Jeśli ktoś Z TEJ GIEŁDY oszukał Cię lub nie wywiązał się z zobowiązań - napisz i ostrzeż innych.
Prosimy NIE PISAĆ O SPRZEDAWCACH Z ALLEGRO - tam istnieje możliwość wystawiania komentarzy. Prosimy NIE PISAĆ O KONKRETNYCH SAMOCHODACH NA SPRZEDAŹ. Jest do tego inny dział 'Opinie na temat samochodów na sprzedaż'

Moderator: Kruk

Uwaga na oszusta z FB,Marketplace

Postprzez adresik.e36 » 05 Lut 2019 17:59

Uwaga na tego oszusta. Screen poniżej. Najpewniej też ogłasza się na OLX itp. Miejscowość NISKO,BIŁGORAJ. tel. 601679850 Nick z FB Artur-Emanuel
Opis w skrócie. Zadzwoniłem,dogadałem zakup dwóch rzeczy z możliwością zwrotu (po sprawdzeniu INPA czy sprawne) do e36 M52 za 250zł+wysyłka. Dostałem złom,zapakowany w czapkę Mikołaja od silnika czterocylindrowego. Od razu zadzwoniłem i to był ostatni kontakt telefoniczny z pseudosprzedawcą. Obiecał wysłać adres do wysyłki. Kontakt telefoniczny się urwał. Udało się kilka razy skontaktować przez messengera gdzie zaczęło się wciskanie kitu o szpitalu,jakaś skręcona noga itd. Przekładanie terminów na załatwienie sprawy i ciągłe obietnice. Tak jakby wysłanie adresu do wysyłki i kilka kliknięć w telefonie żeby zrobić zwrot pieniędzy to był aż taki problem zajmujący kilka tygodni. Zostałem ze szmelcem za 250zł. Uważajcie.
Image
adresik.e36
Zanim zapytasz - POSZUKAJ!
Zanim zapytasz - POSZUKAJ!

Dołączenie: 29 Sty 2019 19:18
Moje BMW: e36 328i

Powróć do Nie polecam tego sprzedawcy/usługodawcy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość