Skocz do zawartości

Nowa seria 8


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 136
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

To ma być bardziej konkurencja dla S Cupe czyli luksusowego GT niż dla bardziej sportowych aut. Edytowane przez lewybmw1
"Albo GRUBO albo WCALE"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Podobno ma być lżejsza od 6er f13, ale zobaczymy czy tak będzie faktycznie.

jNPj93W3TIWoEm0LWoJYGw-1.png

Liczyłem że to będzie coś bardziej nawiązującego do E31 .

Z zewnątrz faktycznie nie ma nic wspólnego z E31, ale możliwe że środek bardziej nawiązywał do tamtych czasów.

2019-bmw-8-series-convertible-g14-rendered-looks-amazing-painted-in-orange_50.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Moderatorzy

Ostatnio będąc na krótkiej wycieczce w DE z maciekszz ustrzeliliśmy całkiem przypadkowo nowe 8er.

20180304_182857.jpg

20180304_182752.jpg

Chłopaki zorientowali się że ich gonimy więc próbowali uciec ;)

20180304_182757.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Liczyłem że to będzie coś bardziej nawiązującego do E31 . Auto które będzie w rodzaju Audi R8 , Lexsusa LC czy MB-AMG GT . Ja jestem rozczarowany .

 

To dlatego, że brakuje ogniwa między e31 a obecnym f15. Mogli ten bułkowaty przód jeszcze bardziej uwydatnić, jak w Dodge Viperze. To by dopiero była kreatura. :lol:

Z klapą bagażnika nie było chyba wiele przeróbki by przypasować z e63 lub e65. :wink:

Konie mechaniczne w skrócie - KM


Myślałeś kiedy by zostać dawcą szpiku kostnego? To nie boli.

http://www.dkms.pl/dawca/rejestracja/index.html


Nie zwracajcie uwagi na mego nicka, najczęściej mąż się wypowiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w holu BMW Forschungs- und Innovationszentrum przedstawione były 850.


Nie chce mi się wszystkiego opowiadać, każdy może na zdjęciach w Internecie zobaczyć, ALE: jestem mega rozczarowany sylwetka nowego 8er. :duh:


Gdybym nie wiedział, to powiedziałbym, że to zwykły 6er LCI :mad2:


- kierownica jak z G30

- jakis tablet

- drążek zmiany biegów- Swarovski Edition pokryty mega szajskim plastikikiem imitującym kryształy..

- ogólnie rozczarowanie i żadne konkurencja do Daimlera. :duh:


PS. G05 natomiast zachwyca... :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co Ci się nie podoba w sylwetce...

Przecież napisał co się nie podoba. :wink:


Ale pal licho tę sylwetkę! Mam nadzieję, że plastiki nie będą trzeszczały, bo obecnie to nawet w emkach trzeszczą. Może przyciski nie będą się wycierać i będzie to auto nie tylko dla pierwszego właściciela. :wink:

Konie mechaniczne w skrócie - KM


Myślałeś kiedy by zostać dawcą szpiku kostnego? To nie boli.

http://www.dkms.pl/dawca/rejestracja/index.html


Nie zwracajcie uwagi na mego nicka, najczęściej mąż się wypowiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co Ci się nie podoba w sylwetce bo z tych zdjęć wynika coś całkiem odwrotnego. Wprowadzili fajne odświeżenie.


https://f92.bimmerpost.com/forums/showthread.php?t=1506417

 

Ano,

Jak sam piszesz i przytaczasz zdjęcia z Bimmer - odświeżyli. :duh:


Jak dla mnie to po prostu a'la Face Lift 6er. I koniec.

Spodziewałem się większej odmiany i nowości niż "odświeżenia" :mad2:


Co do interieur: trzeszczeć może wszystko i nawet w M-modelu, bo to wszystko Baukasten=> te same przyciski są w 3er, 4er i M4. Tak samo jak kierownica w 5er i 7er, etc...


Mógłbym tak długo, ale po co.. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Ciężko poprawiać już bardzo udany model, zresztą BMW zazwyczaj konserwatywnie podchodzi do tematu nowych modeli, przynajmniej ostatnio. Zgodzę się, że jest to taki większy facelift - przynajmniej z zewnątrz.

Jednak nie uważam, żeby słabo im wyszedł ten "facelift"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....

Jednak nie uważam, żeby słabo im wyszedł ten "facelift"

 

Z jednej strony, jest to nowy model. To fakt. :cool2:


Jednak, przywolujac zapowiedzi i walke z konkurencja - jestem rozczarowany, spodziewalem sie wiekszego wow :mrgreen:


pozdrawiam,

Pawel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Członkowie klubu

A mi się podoba. Z częścią nowych BMW jest tak, że się trzeba przyzwyczaić do sylwetki.

Zupełnie nie rozumiem zarzutu odnośnie kierownicy. Przecież w E31 wsadzali tą samą kierownicę co np. w E34.

BTW. ciekawe czy będzie 8 gran coupe :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co widać w środku, a mianowicie gałka zmiany biegów to tzw. Swarovsky Collection - ładnie wygląda, w dotyku mega szajski plastik :mad2:

Może to poprawią, ale nie sądzę bo w G05 (X5) siedzi to samo.. :duh:


Czekam na Grand Coupe :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
To co widać w środku, a mianowicie gałka zmiany biegów to tzw. Swarovsky Collection - ładnie wygląda, w dotyku mega szajski plastik :mad2:

Może to poprawią, ale nie sądzę bo w G05 (X5) siedzi to samo.. :duh:


Czekam na Grand Coupe :cool2:

 

Na zdjęciach wygląda ciekawie jeden z najfajniejszych akcentów wnętrza jak jest tak jak mówisz to kaszana straszna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Nie mój gust ... Spieprzona 6er . Uwielbiam tą markę , ale niestety "kanciastość" nowych BMW do mnie nie trafia . Idą stylistycznie w stronę brzydkich IMO mercedesów W212 .... Nic ładnego w aktualnej gamie poza schodzącymi modelami nie widzę - a szkoda. Trudno trzeba na jakiś czas przesiąść do innej marki .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Spieprzona 6er .

Trafne spostrzeżenie! :cool2:

 

Idą stylistycznie w stronę brzydkich IMO mercedesów W212 .... Nic ładnego w aktualnej gamie poza schodzącymi modelami nie widzę - a szkoda. Trudno trzeba na jakiś czas przesiąść do innej marki .

 

Dobrze to już było. Teraz będzie tylko gorzej. Idą na łatwiznę, a i księgowy "czuwa".

Inne marki też schodzą na psy. :(

Konie mechaniczne w skrócie - KM


Myślałeś kiedy by zostać dawcą szpiku kostnego? To nie boli.

http://www.dkms.pl/dawca/rejestracja/index.html


Nie zwracajcie uwagi na mego nicka, najczęściej mąż się wypowiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Aktualnie mam F13 po dwóch wcześniejszych E63 i spadek jakościowy jest bardzo duży mimo że F13 mam w dużo lepszej opcji.

Mimo rozszerzonej skóry (deska i boczki nappa z kontrast. Nicią) z tyłu na fotelach jest zwykły gumowy skaj masakra, na cienkich paskach na boku fotela też. Góra deski jest super skóra nappa dół i schowek plastik (w e63 cała deska była skórzana), dół tunelu środkowego też jest plastikowy nie pokryty skórą gdzie praktycznie każde e63 miało cały tunel w skórze dakota.

Górny pas boczka przy szybie obszyty skórą nappa super ale środek boczka tam gdzie poduszka to gumowy skaj naklejony na tekturowe podłoże.

Kierownica poliftowa m pakiet tam gdzie ma lere ze znaczkiem M trzeszczy jak wściekła przy dotykaniu plastik na max tandetny. Boczki też trzeszczą przy próbie zamykania czy ściskania za rączke, głośnik środkowy logic 7 brzęczy od początku a ogólna jakość audio dużo gorsza niż w e63.

Taki elementów jest masa nawet jakość dywanu na podłodze jest gorsza strach pomyśleć co będzie w tej nowej 8 już kolega pisał wyżej o tandetnym lewarku skrzyni który tak pięknie wygląda na fotach..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.