Skocz do zawartości

840i Gran Coupe czy AMG GT43?


trusmar

Rekomendowane odpowiedzi

nowy MBUX to super sprawa, będziesz zadowolony ;)

mówię z doświadczenia...

 

A nowy MBUX ma już AppleCarPlay i Android Auto bezprzewodowo ? czy nadal trzeba się szarpać z kablami ? :duh:


chyba, że nowy MBUX jest tak "wspaniały", że nie ma sensu korzystać z CarPlay czy AA... :mrgreen:

Pozdrawiam

KrzychoM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc to nie wiem, jeszcze do tego nie doszedłem;) trochę jest tych gadżetów rożnego typu, tak jak napisałem najlepszy z nich jest ten wydech AMG :)



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Life's too short to drive boring cars!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
nowy MBUX to super sprawa, będziesz zadowolony ;)

mówię z doświadczenia...

 

A nowy MBUX ma już AppleCarPlay i Android Auto bezprzewodowo ? czy nadal trzeba się szarpać z kablami ? :duh:


chyba, że nowy MBUX jest tak "wspaniały", że nie ma sensu korzystać z CarPlay czy AA... :mrgreen:

 

Zdaje się ze CarPlay po kablu, ale nie zgłębiałam dokładniej. Na pewno jakość dźwięku ze Spotify po kablu lepsza zauważalnie niż na BT. BTW Burmester daje radę;)


Zrobiłem 5k km narazie, ogólnie jestem bardzo zadowolony, jak dla mnie idealny daily car i fajna dywersyfikacja garażu:) W trasie komfortowo na zamkniętych klapach nawet przy predkosci 200+, co w przypadku Cayenne’a np jest abstrakcją bo huk powietrza rozsadza łeb. Dynamika patrząc na czasy w zasadzie porównywalna do 540i G30, z której się przesiadałem choć ze względu chyba na te dodatkowe 250Nm z ÈQ boosta wrażenia lepsze, bo bardziej kopie pomimo za auto cięższe. Stylistykę ciężko porównać bo rzecz gustu, mi się podoba z każdej strony i w środku tez. Zobaczę kiedy mi się znudzi, to będzie pewna próba czasu dla stylistyki, g30 mi się opatrzyła po 2 latach tutaj wzialem leasing na nieco dłużej, zobaczymy.



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Life's too short to drive boring cars!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.