Skocz do zawartości

Nowa seria 8


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 136
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze

Mimo że miałem czerwone fotele chyba w piąciu BMW bo lubię ten config tak tutaj kompletnie nie mój gust.

Za dużo czerwieni i za mocny kolor te łączone fotele tak trochę jak tuning w hondzie Civic a całe auto bardzo ładne.

Edytowane przez --==maly==--
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie Honda i jeszcze brakuje tych wystających kół felg na boki jak u tych małolatów totalnie słabo to wygląda...ale kwestia gustu albo się go ma albo nie ;)

( Specjalnie nie miło napisałem bo wyraziłem swoje zdanie na temat twojego samochodu nie obrażając a ty wyskakujesz z jakimś trollami itp) zrozum może się nie podoba coś co tobie się podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie to ma znaczenie, że komuś się nie podoba ???

Najważniejsze, że właścicielowi się podoba. Jeden lubi mini spódniczki, a drugi obcisłe leginsy, a trzeci lubi facetów w spodniach w rurkach :lol: :mad2:

Fura super i grunt, że się właścicielowi podoba. :cool2:

Pozdrawiam

KrzychoM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak teraz słuchając dwóch stron - otóż najlepiej byłoby, gdyby całe fotele były czerwone.

 

Ja nie widzę kompletnie sensu dwukolorowej tapicerki i dla mnie w każdej wersji wygląda do d..., jedynie gdzieś recenzowana w X3M w wersji zółta/pomarańczowa z czarną jeszcze miało to jakiś sens, ale jak widzę na Bimmerpost jak ludzie wrzucają swoje M-ki z dwukolorową skórą to jest dramat jak brzydko to wygląda. Też jestem zdania, że jeśli cały fotel byłby w jednym kolorze, to spoko, ale dwukolorowe wersje już wymagają naprawdę dobrego konfigu, a o takie aktualnie w BMW jakoś trudno.


Nawet 8 ktorym byłem zainteresowany, mające skóry czarno-niebieskie, wyglądałoby lepiej z całymi czarnymi. Strasznie na siłę ten dwukolor wciskaja IMO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z moich obserwacji jest tak, że czarna tapicerka dominuje, dlatego np. ja osobiście bardzo nie lubię i mam tylko kiedy muszę (np. M2 brak wyboru).

Wszyscy jednak wiemy, że ogólnie przyjęte normy są takie, że odcienie brąz-banan i pomiędzy są uznawane za ok, biały fajny ale się brudzi, no i czarny zawsze najbezpieczniejszy.

Ale czerwony jest moim skromnym zdaniem JEDYNYM ładnym kolorem poza standardem, który się przyjął i wygląda spoko, dlatego w ogóle jest w standardowej ofercie, co chyba też odzwierciedla gusta klientów. A fakt, że wnętrze nie jest całe czerwone, a tylko półczerwone też świadczy o tym, że full-czerwony to jednak burdelowo wygląda :D


Jeśli komuś przeszkadza czerwony, niech to porówna z wnętrzami w kolorze niebieskim lub zielonym :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamillo98 : napisales: "dach panoramiczny ( jest cudowny ), ale jest jeden haczyk, mianowicie, nie założycie belek dachowych do wersji ze szklanym dachem, ponieważ otwierając dach, szyba nachodzi centralnie na uchwyt, wtopa BMW na całej linii, uważam, że o takich rzeczach informacja powinna być od razu przy zaznaczaniu opcji w konf." czy to oznacza, że w ogóle nie da się zalożyć bagażnika dachowego na oryginalne belki BMW w tym aucie, czy też, że można go założyć ale nie otworzysz wtedy dachu panoramicznego. To dwie różne kwestie. Jak mam tube na dachu to nie mam potrzeby otwierania go, więc problemu by nie było za bardzo, ale jeśli nie da sie umiescic na dachu tuby to jest to olbrzymi problem bo na narty sie nie zabiorę z rodzinką.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Mi osobiście też nie podoba się łączenie kolorów na siedzeniach, obojętnie o jakim zestawieniu byśmy nie mówili.

Seria 8 z zewnątrz petarda bez dwóch zdań, środek natomiast bez fajerwerków. Powiedział bym że zatrzymał się w latach serii F06.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po nr. Vin nie kupisz w salonie belek.


Założyć się da, jeśli odsuniesz dach to szyba strzela. Więc BMW oficjalnie Ci go nie sprzeda.


Mam nadzieję, że rozwiąża sprawę softowo, czyli zaznaczasz, że założyłeś bagażnik i dachu nie otworzysz.


Pzdr

Sprzedam Graty po Aucie :


- Wybierak ( Joystik ) Zmiany biegów zwykły do F10-tki - cena 200zł ! ( stan idealny )

- Licznik Europejski F10 ( stan BDB ) - cena 200zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jak kolega wspomniał BMW troszkę z środkiem się zatrzymało seria G niewiele różni się od serii F większość marek poszła już dawno do przodu w BMW nic się za bardzo nie zmienia niby + ale powoli wieje starością chociaż samochody nowe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seria G, niewiele różni się w środku od serii F ? :shock:


Miałeś okazję siedzieć może w bmw serii G ?

 

Mi osobiście też nie podoba się łączenie kolorów na siedzeniach, obojętnie o jakim zestawieniu byśmy nie mówili.

Seria 8 z zewnątrz petarda bez dwóch zdań, środek natomiast bez fajerwerków. Powiedział bym że zatrzymał się w latach serii F06.

 

Mi osobiście środek w G16 nie do końca się podobał, miałem wrażenie, że ta konsola środkowa jest wąska i jakoś nie pasuje do auta tej klasy, ale w praktyce okazuje się, że nie jest tak źle, wszystko się składa w spójną całość. Na pewno większe wrażenie robi auto z zewnątrz niż wewnątrz :)


Jak dla mnie plus, że auto w środku odcina się od serii 5,7 czy nawet 3, co w przypadku niektórych marek nie jest takie oczywiste.

Sprzedam Graty po Aucie :


- Wybierak ( Joystik ) Zmiany biegów zwykły do F10-tki - cena 200zł ! ( stan idealny )

- Licznik Europejski F10 ( stan BDB ) - cena 200zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro nie da się kupic belek w salonie to jakie przymierzałes? zamiennik jakiś np.Thule? jeśli dobrze Cie zrozumiałem to jest możliwość założenia belek i tuby a po prostu nie otworze tylko wtedy szklanego dachu? czy tak? autko piękne, gratuluje, niech się dobrze jeździ. na pewno jest inaczej wykonane w środku niż 5 czy 7. Pewne rzeczy mogą się nie podobać,ale po przejechaniu paru kilometrów w tym aucie wie się że to jest to.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro nie da się kupic belek w salonie to jakie przymierzałes? zamiennik jakiś np.Thule? jeśli dobrze Cie zrozumiałem to jest możliwość założenia belek i tuby a po prostu nie otworze tylko wtedy szklanego dachu? czy tak? autko piękne, gratuluje, niech się dobrze jeździ. na pewno jest inaczej wykonane w środku niż 5 czy 7. Pewne rzeczy mogą się nie podobać,ale po przejechaniu paru kilometrów w tym aucie wie się że to jest to.....

 

35566c892998.jpg


Co tu przymierzać ? Skoro szkło nachodzi na uchwyt, nawet gdybym podniósł maskownice, to zostałyby urwane/połamane przez nadjeżdżający dach.

Sprzedam Graty po Aucie :


- Wybierak ( Joystik ) Zmiany biegów zwykły do F10-tki - cena 200zł ! ( stan idealny )

- Licznik Europejski F10 ( stan BDB ) - cena 200zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamiloo98 --> jak wygląda u Ciebie temat opierania prawej nogi o konsole podczas dłuższej jazdy? Mnie podczas jazdy Coupe trochę kolano już męczyło - o ile w 6 mam tam miękko wykończony element, to w 8 jest przeszycie i dość twardo, opierając tam nogę miałem spory dyskomfort. 186cm wzrostu powoduje, że w środku jest trochę ciasnawo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 183, i nie noga rzeczywiście opiera się o konsolę, ale nie przeszkadza mi to specjalnie, przywykłem do tego, bo w G30 miałem podobnie ustawiony fotel.

Sprzedam Graty po Aucie :


- Wybierak ( Joystik ) Zmiany biegów zwykły do F10-tki - cena 200zł ! ( stan idealny )

- Licznik Europejski F10 ( stan BDB ) - cena 200zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj odebrałem swoją 8. Z kolanem i konsolą zero problemów,mam 179 cm wzrostu. Tylna oś działa super,wogóle nie ma się odczucia dużego auta, jeździ super. Wykończenie na żywo nie trąci myszką,mi się wszystko podoba,ale wiadomo, że będą malkontenci. Fotele wielofunkcyjne całkiem niezłe. Dach szklany po otwarciu rzeczywiście zachodzi na mocowanie belek, ale nie mam potrzeby otwierania dachu jak mam tubę nad sobą...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dopóki BMW nie wprowadzi większego wsparcia dilerów na zakup to będzie średnia sprzedaż tego modelu. Cena jednak jest dość wysoka, choć auto naprawdę robi kolosalne wrażenie na żywo i (wbrew niektórym opiniom, że trąci myszką wnętrze) jest adekwatnie wykończone (luksus przy zachowaniu sportowego designu-oczywiście model 7 może przy odpowiedniej konfiguracji dawać wizualnie bardziej luksusowe wnętrze w środku), a silnik 850i to poezja...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyfra 8 dla BMW jest pechowa. Historia zatoczyła koło, e31 spotkał ten sam los. Kryzys i słaba sprzedaż.

 

Nie wiem ile w tym prawdy, bo podobna "plotka" wypłynęła potem w "newsach" różnych serwisów, ale jak po odwiedzinach salonu aby obejrzeć nową 8 (byłem na premierze), rozmawiałem z rodziną pracująca w BMW (generalnie różne działy, ale znaczące, nie tylko linie produkcyjne) to mówili mi, że 8 zniknie z oferty i może nawet nie być LCI, tylko 5cio letni okres produkcyjny i koniec. Wstępne plany to zmiana nazewnictwa, potencjalnie znowu 6, aczkolwiek to tylko domysły i pozostawienie w sprzedaży tylko coupe 4-ro drzwiowego, w ślad za Mercedesem, który wyciął S-klasse coupe ze względu na słabą sprzedaż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.