Skocz do zawartości

BMW X2 - F39 (2018)


Zafi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze
  • Zasłużeni forumowicze

Discover the first ever BMW X2 - https://www.youtube.com/watch?v=oi2KtXjg6io

All-New BMW X2 SUV 2018 - a proper baby X6? -

BMW X2 PREVIEW Exterior/Interior M Sport X all-new SUV Coupé -

Będziesz Miał Wydatki


http://www.motostat.pl/user_images/40716/icon1.png

BavarianVIN: WODZIKZ68FST

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
  • Zasłużeni forumowicze
Trend suv coupe obejmuje już każdy segment, ale na pierwszy rzut oka nie widać, że to coupe tak wyraźnie jak w przypadku X4 i X6. Większość producentów ostrzy sobie zęby na ten dziwny, ale jakże fajny segment w motoryzacji.
Benzyna zamiast krwi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
Przejechałem się X2 podczas premiery. Fajny samochód ale w porównaniu do X1 jakim sobie pomykam to jest kopiuj-wklej. Konfigurując X2 vs X1 biorąc te same rzeczy to X2 wychodzi drożej jakieś 20-30tyś także moim zdaniem się to kompletnie nie opłaca. jak wpakujecie te 20-30tyś dodatkowo w X1 to macie o wiele więcej super bajerów. Ja bym brał X1 dobrze wyposażone lub X3 średnio minus dopakowane...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
Dziś obejrzałem w salonie (28i, czarny + jasna skóra), jak dla mnie zbyt ,,koreański'' lub wręcz nijaki wygląd. Auto jakich wiele na drodze, może to minivan ? Przy kalkulacji ceny w PL nie wróżę sukcesu sprzedażowego :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Siedziałem w X2 w M pakiecie. Zaskoczyła mnie na plus ilość miejsca w środku. Moim zdaniem, niczym nie ustępuje X3 F25. Tylko ma mniejszą przestrzeń nad głową i bagażnik. Generalnie, podoba mi się.
Benzyna zamiast krwi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
  • 10 miesięcy temu...

Fajna opcja te X2 w hybrydzie, ciekawe o ile bagażnik się zmniejszy ?


Śmigałem X2 przez weekend w wersji xdrive 20d. Bardzo przyjemne auto, bym powiedział nawet KOZACKIE.

Bagażnik całkiem spory, w środku wystarczająco miejsca.

Nie polecam jednak felg 20" do niego... Twardo. 19" to już powinno być spoko.


Gdyby mi X4 nie wpadła w oko, to bym mocno rozważył X2 w wersji z najmocniejszym silnikiem na wypasie. :8)

Pozdrawiam

KrzychoM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
  • Zasłużeni forumowicze
Fajna opcja te X2 w hybrydzie, ciekawe o ile bagażnik się zmniejszy ?


Śmigałem X2 przez weekend w wersji xdrive 20d. Bardzo przyjemne auto, bym powiedział nawet KOZACKIE.

Bagażnik całkiem spory, w środku wystarczająco miejsca.

Nie polecam jednak felg 20" do niego... Twardo. 19" to już powinno być spoko.


Gdyby mi X4 nie wpadła w oko, to bym mocno rozważył X2 w wersji z najmocniejszym silnikiem na wypasie. :8)

 

Bagażnik mniejszy o około 50litrow


Ma ktoś m235i jak to jeździ??

Ile miejsca?

Jaka tam skrzynia? Zf czy inna??

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
Czy ktoś posiada albo użytkował X2 m sport z zawieszeniem m albo z adaptacyjnym zawieszeniem m? W większości testów jest określane jako dość twarde. Coś zmieniło się w tym zakresie? Samochód ma być zamówiony do produkcji a jego przeznaczenie to głównie ruch miejski, użytkownik kobieta, koła 19". Rezygnować z zawiasu m (a dokładnie adaptacyjnego, bo takie zamierzam wziąć) na rzecz standardowego?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zastanawiał się ktoś nad zakupem:

- Audi Q2

- Volvo XC40

- BMW X2


Szukam auta dla rodziców, obecnie użytkują Volvo V40 R-Desing 2.0 T4 wcześniej było Ocean Race Cross Country i brakuje im wygodniejszego wsiadania, ponieważ kończy się leasing szukają następcy. Budżet do 150.000zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze

Decyzja zapadła, zamówienie podpisane.

Do mojej "kolekcji" dołączy X2 (dla żony).


Jeździłem "biedawozem" bez zawieszenia M i układu kierowniczego M i to jest porażka. Prowadzi się jak dyliżans :)

Miałem też do dyspozycji wersję doposażoną dość mocno i "widać robotę".


Moja konfiguracja dostała więc wyposażenie za ponad 50kzł bo bez tego nie widać klasy premium i lepiej kupić IMHO jakiegoś koreańczyka. Jest to tym bardziej widoczne dla posiadacza G05...


Za to po porównaniu "organoleptycznym" 20i oraz 18i wybór padł na słabszy silnik 3 cylindrowy. Mniej boleśnie można było doposażyć mocno samochód! To będzie samochód do "jazdy wokół komina" i ten silnik o dziwo robił lepsze wrażenie. Dane techniczne pokazują znaczną różnicę w osiągach na korzyść 20i a wrażenie było odwrotne. Może to dźwięk silnika a może inne zestrojenie skrzyni biegów. Sam nie wiem.


XC40 odpadało za "plastic fantastic".

Q2 irytowało ograniczonymi opcjami konfiguracji.

Do tego wg mnie X2 jest znacznie ładniejsze ale to kwestia subiektywna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja śmigałem przez weekend X2 x20d w mpakiecie na kołach 20" i zrobił na mnie spore wrażenie, bardzo fajnie się prowadził.

Gdyby w środku był ciekawszy i miał wnętrze podobne do G20 to bym brał, pewnie w wersji M35i, bo lubię małe zwinne autka.

Mimo wymiarów auta to bagażnik ma całkiem spory - dla mnie wystarczający.

Miałem do niego jedną uwagę tylko - koła 20" to przesada i za twardo mi było. Myślę, że na 19" powinno być już ok.

Pozdrawiam

KrzychoM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lamer gratulacje z zamówienia X2. Czy masz jakiś przewidywany termin odbioru? Z uwagi na terminy produkcji 5-6 miesięcy, którymi straszyli handlowcy z bmw nim zdążyłem zareagować poszło zamówienie na XC40 R-design...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.