Skocz do zawartości

BMW X3 G01 20d 190KM/400Nm Individual MSport Lublin


Piotrek_A

Rekomendowane odpowiedzi

No i po ponad pół roku czekania, stałem się szczęśliwym posiadaczem tej oto niemieckiej maszyny :mrgreen:

Przesiadłem się z F31 325d. Spadek mocy odczuwalny, ale w założeniu X3 nie miało być demonem prędkości a przyjemnym autem do jazdy z najbliższymi :norty:

Z pierwszych zaskoczeń - nabrałem wszystkiego, a zapomniałem o radiu z CD :duh: :duh: :duh:

Tak też będzie co doposażać :twisted: :twisted: :twisted:


0ca410fe4d8a3.jpg


d1c01421b0edc.jpg


72e381a39395d.jpg


a637d72dd25b5.jpg


1ae74e5c30f6c.jpg


81d0d8c5b8d5d.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co było nie tak z F31, że tak błyskawicznie się go pozbyłeś?

 

Błyskawicznie? Samochód kupiłem „na chwile” a jeździłem nim 2,5 roku. Przez te 2,5 roku zrobiłem nim prawie 100k km. Świetny samochód to był/jest :mrgreen: no i przekonał mnie do marki. Wcześniej preferowałem Volvo :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja je kupiłem używane i przerobiłem na LCI. Samochód był z 2014r i już do 300k dobijało. Śmiało można było nim jeździć bo zrobiłem rozrząd, egr, magiel, małe turbo, cały czas był serwisowany w ASO itp, ale uznałem, ze sprzedaje dwa (miałem f31 i v40 cross country) i kupuje jeden uniwersalny :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Pyknęło pierwsze 10k km i wpadły pierwsze mody.


Oklejony cały środek folią (wszystkie dekory, wyświetlacze itp) i przyciemnione przednie lampy i halogeny, próg załadunkowy, wnętrza klamek itp. Czekam jeszcze na tylne lampy :mrgreen:


Jednym się pewnie spodoba, innym nie. Mi bardzo :lol:

5e7350f3f807f.jpg

c515b08f318c9.jpg

05b0a5ac669f0.jpg

4afbfb3a687f1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast przednich lamp z zewnątrz, lepiej oklejać ich środek. Nie tracą wtedy homologacji ;) Co do wyglądu, mi też się podoba np. przednia szyba 100% czarna, ale auto musi też być funkcjonalne :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Przyciemnione lampy dodają charakteru, szczególnie do czarnego lakieru.

Mi się podoba.

Kolejne jakieś zmiany będą?

Benzyna zamiast krwi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam na przyciemnienie lamp z tylu, bo ta folia co mieli jak byłem teraz to moim zdaniem była przy ciemna.


Na pewno wydech chciałem jeszcze zmienić, końcówki w sensie. A tak to raczej nic :-) chyba ze coś mi wpadnie w oko :norty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

W końcu udało się zrobić tył :mrgreen: Moim zdaniem trochę przy ciemno, ale może się przyzwyczaję :twisted:


232fe5362769a.jpg

6ff1edb9cba35.jpg

dd2fe5c20672c.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pyknęło pierwsze 10k km i wpadły pierwsze mody.


Oklejony cały środek folią (wszystkie dekory, wyświetlacze itp) i przyciemnione przednie lampy i halogeny, próg załadunkowy, wnętrza klamek itp. Czekam jeszcze na tylne lampy :mrgreen:


Jednym się pewnie spodoba, innym nie. Mi bardzo :lol:

 

Wygląda super. Zauważyłeś różnicę w świetle podczas nocnej jazdy? Czy nie ma żadnej różnicy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pyknęło pierwsze 10k km i wpadły pierwsze mody.


Oklejony cały środek folią (wszystkie dekory, wyświetlacze itp) i przyciemnione przednie lampy i halogeny, próg załadunkowy, wnętrza klamek itp. Czekam jeszcze na tylne lampy :mrgreen:


Jednym się pewnie spodoba, innym nie. Mi bardzo :lol:

 

Wygląda super. Zauważyłeś różnicę w świetle podczas nocnej jazdy? Czy nie ma żadnej różnicy?

 

Absolutnie. Zrobiłem na przyciemnionych reflektorach trasę Lublin - Danilovgrad - Lublin i normalnie mi się jechało. Jedyne co mnie denerwuje to head up przy zmęczonych oczach ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W końcu udało się zrobić tył :mrgreen: Moim zdaniem trochę przy ciemno, ale może się przyzwyczaję :twisted:


232fe5362769a.jpg

6ff1edb9cba35.jpg

dd2fe5c20672c.jpg

 

Piotrek, jaki to kolor - czarny, czy ten szary sophisto? Ja zamówiłem właśnie X3 LCI w podobnej konfiguracji kolorystycznej, tzn. z reflektorami shadowline i czarnym grillem i wg mnie wygląda kozacko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Rzeczywiście po tej ceramice w słońcu bardzo podobny kolor, ale to niestety Czarny Carbon. Kiedyś zaparkowałem obok kolegi X5 i oba kolory były do złudzenia podobne. :8)


8e0017a32f9bb.jpg


83db396b48a2b.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.