Skocz do zawartości

Jakie wyposażenie uważasz za obowiązkowe w G01?


szperownik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, czas na pierwsze Bmw i pierwszy post ;)


Konfiguruję X3 i chętnie poczytam opinii innych.

Na które wyposażenie zwrócić szczególną uwagę, a które jest wg. Was mniej istotne.

Oczywiście jest to sprawa bardzo indywidualna ale myślę, że warto wymienić się doświadczeniami.


Nurtują mnie takie sprawy, jak choćby HUD, komfortowy dostęp, adaptacyjne led, performance control...

Czy advantage ktoś wybiera, czy wszyscy M sport?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój bazowy konfig w X3 to taki:

- M-pakiet - sporo fajnych dodatków z nim wchodzi

- skrzynia z łopatkami ( niewielka dopłata)

- lakier Czarny Carbon -

- felga standard 19" (698) przy M-pakiecie

- tapicerka skórzano-materiałowa, fotele sportowe - standard przy m-pakiecie

PAKIETY:

- pakiet FirstClass ( w tym Business Class), sporo przydatnego wyposażenia jest w tym pakiecie

- Pakiet ConnectedDrive Plus ( duża nawi)

- asystent parkowania z kamerą cofania w X3 wystarczy, ale do takiego X4 obowiązkowo asystent parkowania plus z kamerami 360

- adaptacyjne LED-y

- regulacja oparcia foteli z tyłu ( lepsza wygoda dla pasażerów z tyłu), w X4 to jest standard

- przyciemniana szyba tylna i tylne szyby boczne

- Zestaw Hifi Harman Kardon - zdecydowanie lepiej gra niż zwykłe HiFi, o zwykłym podstawowym audio już nie wspominam, bo skoro zwykłe HiFi gra tak sobie, to podstawa musi byś już słaba

- HOTSPOT WIFI - obowiązkowa opcja, nie ważne czy potrzebna czy nie - jest bezpłatna to dlaczego nie mieć

Taki konfig wychodzi 269 261 zł katalogowo z silnikiem 20d, bez pakietów serwisowych i naprawczych


Jednak ja bardziej celuję w X4 według mnie ciekawsza bryła, a właściwości użytkowe niewiele gorsze niż X3 - różnica w cenie niecałe 12 tysi w stosunku do X3, czyli akceptowanie za styl :roll: :P

Pozdrawiam

KrzychoM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.