Skocz do zawartości

ANDROID AUTO bezprzewodowy trafi do BMW już w Lipcu


KrzychoM

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
Czy ktoś wie czy to wyjedzie w lipcu na 100%?


Jestem na etapie zakupu X3 a nie chce zmieniać androida na ios...

 

Byłem w salonie w poniedziałek... odbiór auta :D ... i pytałem o Android Auto :

Plany były na lipiec, ale na razie nie wiadomo czy będzie to zrealizowane. Fabryki stoją co najmniej do 30 lipca.

Pozdrawiam

KrzychoM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Czy już coś więcej wiadomo kiedy Android Auto będzie dostępne


Czy prawdą jest że aby mieć Android Auto trzeba mieć Pakiet ConnectedDrive Plus czyli iDrive 7.0 i dużą nawigację czyli 6U3?


Podobno Android Auto będzie dostępne też z 6U2 ale dopiero od 08.2021 czyli dopiero za rok.


Jak jest naprawdę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to nie będzie w tym roku wogóle nie będzie dla X3?


W opisie Pakiet ConnectedDrive Plus jest napisane że jest Android Auto.


Na przełomie 2020/2021 będzie aktualizacja dla już wyprodukowanych aut.


Takie informacje mają już dealerzy i infolinia BMW


Wg mnie Android Auto będzie dla aut produkowanych od sierpnia tego roku ale tylko z 6U3 czyli Pakiet ConnectedDrive Plus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj w serwisie i serwisant uważa, że Android Auto nie będzie w ogóle dostępne dla aut wyprodukowanych przed 07/2020 co mnie trochę zmartwiło. W każdym razie na tą chwilę nie ma żadnych informacji kiedy w X3 się pojawi i nawet na infolinii BMW nie wiedzą. Przyznam, że trochę słabo, że każdy mówi coś innego i nie ma oficjalnego komunikatu w tej sprawie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj w serwisie i serwisant uważa, że Android Auto nie będzie w ogóle dostępne dla aut wyprodukowanych przed 07/2020 co mnie trochę zmartwiło. W każdym razie na tą chwilę nie ma żadnych informacji kiedy w X3 się pojawi i nawet na infolinii BMW nie wiedzą. Przyznam, że trochę słabo, że każdy mówi coś innego i nie ma oficjalnego komunikatu w tej sprawie.



A co zamówiłeś auto do produkcji przed 07.2020?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto zamawiałem do produkcji w marcu jeszcze przed wprowadzeniem Mild Hybrid. Natomiast samochod odbieralem w lipcu, bo taka była umowa. W serwisie byłem na aktualizacji softu, bo a infolinii powiedzieli mi, że zdalnie tego nie mogę zrobić i że niby ta nowa wersja sprawi, że pojawi się spotify jako aplikacja... Niestety wraz z nową wersją nic się nie zmieniło.


Może wiecie jak sprawdzić wersję softu? W instrukcji jest niby, że w Ustawieniach ogólnych powinna być opcja Remote Software Update i tam informacja o ostatniej zaktualizowanej wersji ale u mnie nic takiego nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwotnie data produkcji nie miała mieć znaczenia tylko system - dla ID7 nawet w starszych modelach Android Auto miało być dostępne w ramach aktualizacji. Jak na razie w żadnym BMW X3 nie ma dostępnego Android Auto. Chyba, że jest na forum ktoś, kto niebawem odbierze auto z produkcji lipcowej i podzieli się informacją, że posiada u siebie Android Auto. Dla mnie ważne było mieć ID7 na pokładzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ConnectedDrive Professional (ten najwyższy). Liczę na to, że nawet jeżeli z lekkim opóźnieniem to jednak pojawi się w moim X3. Dzięki za info. Przy okazji serwisu wymiany oleju po 2 tys. km zapytam ponownie w salonie i dam znać jak będzie czym się podzielić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.