Skocz do zawartości

Rabaty na nowe X3


Gregonio

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
Jest obecnie akcja Black Week w BMW. Jak komuś nie zależy na własnym konfigu, tylko na max rabacie, to proszę o prywatną wiadomość - podeślę namiary na dobrego handlowca - rabaty nawet do 24% ale czasu bardzo mało...

 

Jak będzie chętny dać 24% na auto do produkcji to poproszę o namiar, 22 mam aktualnie, więc 24 chętnie przyjmę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W Poznaniu ( w zasadzie pod Poznaniem - Swadzim) mam kontakt do dobrego salonu i jeszcze lepszego handlowca, a może raczej handlowczyni :lol:


Jakby komuś było po drodze to szczerze polecam, najlepszy salon w Poznaniu


Natalia Skopińska 506 688 589, mail: natalia.skopinska(małpa)bmw-imp.pl

w adresie mailowym zamienić (małpa) na @ - żeby boty spamowe nie chwyciły adresu


Powołać się na mnie (Krzysztof Gruszecki) i na to forum, łatwiej będzie zacząć rozmowę :wink:

Pozdrawiam

KrzychoM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cześć wszystkim,

Ponieważ zabieram się za zakup X3 G01 mam prośbę o informację czy jest szansa zawalczyć z dealerem o rabat większy niż 15%.

Zakup planuje w przeciągu 2 tygodni. Zakup za gotówkę. Samochód do produkcji. Będzie to 20d lub 30i. Wszystko zależy od wyników jazdy próbnej,

Czy mogę prosić kolegów o poradę czy, jak i gdzie mogę powalczyć o większy rabat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczow, jestem tutaj nowy lecz wlasnie przymierzam sie do kupna bawarki i chetnie dolacze do dyskusji na temat rabatow :-)


Szukam auta raczej ze stoku zeby nie czekac miesiacami, idealnie byloby trafic jeszcze na 2,5 d silniczek ale po kilku wieczorach spedzonych na przegladaniu otom....cos tam widze ze ciezko bedzie znalesc w miare fajnie wyposazony egzemplarz a golasa nie chce . Budzet zakladam na poziomie 220k po uwzglednieniu wspomnianych rabatow.


Koledzy wspominali we wczesniejszych postach o mozliwych do wynegocjowania rabatach na poziomie 18% a nawet I 20% na auta do produkcji, a jak Waszym zdaniem wyglada to w momencie kupna czegos z placu?


Ile realnie jestem w stanie urwac od ceny katalogowej, ktora jak slusznie ktos zauwazyl jest raczej sugerowana....



wszelkie info mile widziane :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy jest szansa zawalczyć z dealerem o rabat większy niż 15%....Samochód do produkcji.... jak i gdzie mogę powalczyć o większy rabat.

 

Jakie miasto kolego ?

 

Małopolska , Kraków.

Ale w sumie to nie ma żadnego znaczenia w jakim mieście. I tak wszystko da się załatwić na odległość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Twoich rejonach Sikora w Mikołowie może dać dobrą cenę, Dobrzańskiego i M-Cars pewnie już sprawdzałeś.

W dalszych rejonach Bawaria Motors ( Katowice).

Jeśli chcesz sprawdzić w Poznaniu to kontakt do dobrego handlowca ( raczej handlowczyni :wink: ) do Pani Natalii z BMW Inchcape podawałem pare postów wyżej.

Pozdrawiam

KrzychoM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję. Wysłałem zapytania. Teraz czekam niecierpliwie.

Coś na początku roku dealerzy nie za bardzo są chętni do negocjacji. A pod koniec roku to męczyli strasznie czy coś nie działamy.

Mi niestety wyszło tak że zakup jest w pierwszym kwartale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję. Wysłałem zapytania. Teraz czekam niecierpliwie.

Coś na początku roku dealerzy nie za bardzo są chętni do negocjacji. A pod koniec roku to męczyli strasznie czy coś nie działamy.

Mi niestety wyszło tak że zakup jest w pierwszym kwartale.

 

Handlowcy/dealerzy pewnie są rozliczani kwartalnie - to pewnie troszkę lepiej by było pod koniec kwartału im głowę suszyć :roll:

Pozdrawiam

KrzychoM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka uwag.

Najlepiej pojsc negocjowac pod koniec miesiaca lub kwartalu w srodku tygodnia i jak sie uda w deszczowy dzien Xd

Wtedy kiedy nie maja duzo roboty i nie spodziewaja sie ze to bedzie spektakularny dzien sprzedazowy. Maja czas dla ciebie itd

Dobrze mimo wszystko miec jakas alternatywe z Audi Mercedesa, volvo na xc 60, realna oferte, ktora stamtad otrzymales (np audi daje 20 procent na Q5)

Pamietajcie tez że produkcja aut mocno zwolnila w 2019 i w 2020 nie spodziewam sie przyspieszenia. Pracuje w branzy, w ktorej odczuwamy kazdy gorszy sygnal z samochodowki.

Bmw zadeklarowalo ze w 2020 nie zamierza zaplacic kary ze emisje, wiec jezeli handlowiec podniesie ten argument to tez jest on kula w plot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Powiedzcie zatem, czy warto oglądać się za nowym x3 (2019/2020) czy wziąć z oferty używanych z programu. Przy tych rabatach o których piszecie, ktoś zgłębiał problem, co warto? Nowy i gdzie jakiś sensowny i jaki rabat czy używany?

Oglądam oferty Emil Frey czy Premium Selection i sam nie wiem, co bardziej opłacalne. Bo konfiguracje mają standardowe i schematycznie nie raz te na placu i używane. Więc czemu poświęcić czas na teraz. Dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem zainteresowany, napisałem wiadomość, ale nie pojawia mi się w wysłanych, tylko w "do wysłania". Jestem nowy na forum i pewnie robię coś nie tak :)

Jeśli to możliwe bardzo proszę o wiadomość na priv. Mam już upatrzony egzemplarz i potrzebuję jedynie fachowego wsparcia w negocjacji ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy handlowcy BMW są teraz "hojniejsi" w rabatach aut do produkcji czy nic się nie zmieniło w porównaniu z okresem przed pandemią ?

 

Powiedziałbym, że 2 miesiące temu byli bardzo hojni. :cool2: Teraz nie ma co liczyć na podobne rabaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.